Heroiini süntees oopiumi toorainest

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Ma soovin, et ma saaksin kätte toor-oopiumi (või isegi morfiini), et seda proovida :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ma tean, et mõned rahvad, kellel on suur kogus toorest hispaania oopiumi, on see palju odavam kui see, mida võite leida tavalistel turgudel, (umbes 10 € grammi kohta või isegi odavam). Andke mulle teada, kui olete huvitatud. Ma oleksin lihtsalt vahepealne, mul on natuke seda oopiumi, kui tahad kontrollida, milline see on.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Tere, ka mina olen väga huvitatud oopiumist. Kas te saaksite mulle ka selle kohta pm-i saata, palun? Ma d oleksin väga tänulik!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
65g morfiinibaasi on selles etapis äärmiselt toores. Nad ei kaota 35g toodet.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Enamiku Papaver somniferum'i puhul on teada, et kuiva oopiumi morfiinisisaldus on ligikaudu 10% (või spetsialiseeritud valdkondades rohkem).
Seega, isegi 65g on 6,5%, mis on kohutav, pealegi on 3% lõplik hüdrokloriid peaaegu kriminaalne haha !
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tõenäoliselt on ka 20% detriit ja nad ei kasuta kunagi kuivatatud.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Võitnud daamid ja mehed !
Ma tegin 160mg heroiini 173mg morfiinivabast baasist, mis on ekstraheeritud 300mg morfiinisulfaadi pillidest, mille kehtivusaeg lõppes 2008. aastal (jah, tõenäoliselt tehtud 2006. aastal, järelikult hoitud 17 aasta jooksul ümbritseva õhu temperatuuril (20°C lähedal).

Ma tegin ise anhüdriid-äädikhappe Na-atsetaat+S2Cl2 ja kasutasin 1 grammi koos oma 173mg morfiinivaba alusega, 10mL klaaskolvis, 85°C reguleeritud pideva magnetilise segamise all 2H20minuti jooksul.
Aluselisatsioon 10% NaOH lahusega, ekstraheerimine eetriga, aurustamine klaaspetrivormides 45°C juures (vt pilti), kaalutud (160mg, hea saagis), kaetud destilleeritud veega ja hapestatud pH2 lähedal kontsentreeritud HCl tilkadega, neutraliseeritud naatriumbikarbonaadiga kuni pH7-ni.
Injektsioon IM :
1,5mg lävi, vähene toime (seega ilmselt mitte morfiin sellisel tasemel)
3mg : minu tõeline võimas annus (mõju on veidi parem kui morfiinil meeldivam)
6mg : oksendamine
Täiuslik, see on minu kogemuse järgi tõeline DAM, peaaegu 2 kuni 2,5 korda tugevam kui meditsiiniline morfiin.

Kavatsen korrata sünteesi täpsema info, piltide, arvutuste, täpsete temperatuuride ja materjaliga.
Ma loo hästi dokumenteeritud spetsiaalne leht selle sünteesi kohta selles foorumis, kui ma saan vähemalt 4 või 5 sünteesi kogemust.
(ja rohkem morfiini minu kodeiinist, tundub, et see töötab väga hästi)

-> Isiklik mõtisklus : ma ei saa ikka veel aru, miks DAM-i ei kasutata haiglas (või isegi seaduslikult) : sõltuvuse tase on minu jaoks samaväärne näiteks Tramadoliga, mis on väga madal. Nädalane vahe 2 annuse vahel on nagu sõpradega peol : lahe on, aga ei ole probleem oodata järgmist nädalat. Minu tähelepanek on : ainult neil, kellel on juba probleeme sõltuvusega, võib olla probleeme sõltuvusega...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 401
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 345
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 696
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Täname teid aruande eest. Ootan huviga täielikku õpetust (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Siin : heroiinivaba aluse kristallid (vähese pruuni saastumisega)
Ja siis beež pulber : sama heroiini baas, mis läks 610mg diatsetüülmorfiinvesinikkloriidiks, 561mg morfiinivabast baasist, mis ekstraheeriti ja teisendati 990mg kodeiinfosfaadist.

(minu atsetüülimise saagis on ilmselt parem kui tavaline 70% w/w, mis on asutatud kogu internetis, ma jagan teile täpset protokolli).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Mul on probleeme piltide üleslaadimisega...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 366
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 364

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
kust saab tänapäeval morfiini tablette?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Minu esimene süntees oli tavalistest morfiinipillidest retseptiravimitest. Võite osta oma pillid oma lemmik darknet turul, või parem, nagu mina : te ostate kodeiini pillid isegi odavamalt ja kättesaadavam mõnes riigis, ja anda see morfiini kaudu demetüleerimise kaudu püridiinvesinikkloriidiga (näiteks).
Minu jaoks on see odavam viis : kodeiin alla 20€/g võimaldab toota peaaegu 600/650mg heroiini, on ligi 30€ või 35€/g.
(Parem kui 6% puhast heroiini, mida mõned müüjad pakuvad hinnaga 40€/g, mis on antud nr 3 jaoks...).
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
jah, kodeiinipillide tee on see, mida ma kavatsesin võtta.

kas olete proovinud seda meetodit kodeiini morfiiniks muundamiseks:
3,00 grammi (10 mmol) kodeiini lahus 60 ml kuivas dimetüülformamiidis gaasitati lämmastiku all, segades korduvalt vaakumis, millele järgnes lämmastiku sisselaskmine. Pärast 3,00 grammi (26,7 mmol) kaalium-tert-butoksiidi lisamist korrati degaseerimist ja süstlaga süstiti 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanetiooli. Segu segati 125 °C juures lämmastiku all 45 minutit (sarnased tulemused 110 °C juures 3 tundi), jahutati ja jahutati 3,0 ml äädikhappega. Lahusti eemaldati suure vaakumi all ja jääk lahustati 30 ml 1N soolhappes. Happelahust pesti mitme eetrikogusega, töödeldi 5 ml 20%-lise naatriumbisulfitiga ja leelestati ammooniumhüdroksiidiga pH 9-ni. Välja sadestunud tahke aine koguti kokku, pesti veega ja kuivatati vaakumis (100 °C), et jätta 2,30 g (80 %) morfiini pruuni värvi kristallidena.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Ei, püridiinvesinikkloriid 85°C juures 90minuti jooksul ja ilma atmosfääri kaitseta, piisab lukustatud klaaspurgist.
Ma kirjutan siia foorumisse lehekülje.
(ja otsin täpset testi, et saada morfiini ja kodeiini suhe, mul pole kromatograafi)
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
ja mis on morfiini hcl tabletid

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Kas kaltsiumhüdroksiidi ja ammooniumkloriidi kasutamine oleks viis morfiinsulfaadi ekstraheerimiseks suukaudsest lahusest? Olen teinud H moonist ja ekstraheerinud morfiini tablette. Lihtsalt ei ole kunagi kasutanud suukaudset lahust lähteaineks, mul on kaks pudelit 200ml kokku ja tahan neid ümber teha.

Kui kellelgi on tõestatud tehnoloogia morfiinisulfaadi ekstraheerimiseks lahusest, tahaksin hea meelega lugeda kasutatud tehnoloogiat.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Hullumeelsus !!!
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nice work mate, if u didnt use a drop or 2 of cloroform it will hepl to pull more impurity out. reaktsioon on veidi punane siis paned kloroformi lõpus ja see tahkestab, et sitt põhja kummist mass, siis vaba alus youlll saada puhtam kristall. Mina olen alati alustanud grammi morfi sulfaatpillidest, ive leidis, et veidi suuremate suuruste tegemine on lihtsam. Vean kihla, et AA fgrom naatriumatsetaadist ja bromist ja sulferist tegemine oli kogemus. Kui sulferi sisse paned, siis bromi armastab mullitada. Cloroform läbi atsetooni ja pleegitaja cant remeber sorti kuigi annab eksotermilise reation ja jätab teile mõned cloroformi destilleerida ära. Tervitused mees hea töö.
 
Top