P2P süntees alfa-metüülstüreeni oksooniga (kaaliumperoksomonosulfaat) oksüdeerimise teel (1kg skaala)

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Saate osta seda £10 1lt
 

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
jah, kas me võime kasutada pulbrilise vormi asemel vedelikku, sest see on kirjutatud grammides
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43

Tore. Ma leidsin ja lisasin artikli ja noh, te arvutasite valesti vajaliku oksooni koguse. Sul on vaja 2 molaarset ekvivalenti oksooni ja oksooni molekulmass on ~630 g/mol. a-metüülstüreeni molekulmass on 118 g/mol ja seega 1 kg on umbes 8,5 mol. See kahega ja seejärel oksooni moolkaaluga ja me saame ülisuure 10,700 g, ütleme 11 kg. Ja see ongi probleem. Muidu oleks see parem kui viilutatud leib, sest ma saan stüreeni osta vähem kui 10 € liitri eest. Kurat!
Siiski suurepärane meetod ja jodohüdriini süntees on midagi, mis tuleb teistes kohtades kasuks ja tõesti väga käepärane.

Ja jah ma arvutasin selle õigesti, ma tean seda jama, et oksoonil on mõnikord öeldud, et 314 g/mol, aga kuna poolmolekulid ei ole olemas, siis on see jama. See on 630 g/mol ja sellel on 2 OKSIIDIOKVIVALENDIT ühe mol kohta. Ma lisan teise paberi, kus on näha, et joodohüdriini saamiseks on vaja vähemalt 1,5 OKSIDATIIV-ekvivalenti, nii et ainult kahega see üldse ei saa toimida.

Saagid artiklis olid 81%, see oleks 922 g, me tavaliselt ei saa seda, mida need poisid saavad, 800 g oleks reaalne suurepärane tulemus ma ütleksin.

Äkki saaks seda teha teise oksüdeerijaga? Midagi vähem mahukat. H2O2 peaks töötama, kui kellelgi on ligipääs kontsentreeritud H2SO4 ja 30%+ H2O2, siis võiks kasutada Caros hape ja mahtu oluliselt vähendada. Lihtsalt kiire, kuid kindel katse.
 

Attachments

  • pQWI4awkvN.pdf
    1.2 MB · Views: 352
  • iXPmcM2538.pdf
    76.6 KB · Views: 349

jasper

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
sir ma tahan teha seda 10 liitri kolbiga katsetamiseks sir kas te saate mind aidata, et kas ma peaksin kõike jagama 20-ga?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Härra, ma saan kõik vajalikud reaktiivid, kuid atsetonitriili ja oksooni tarbimine on liiga suur ja eksperimentaalse P2P lõpuleviimise väärtus on väga kallis. Kas on olemas mõni reaktiiv, mis võib asendada atsetonitriili? Või on teil juba mõni mõistlikum viis selle töö lõpuleviimiseks?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Võite asendada seda etanooliga
 

BBCO

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Milline on teie Oxone'i kontsentratsioon?
 
Top