Uute d-Methi marsruutide katsetamine (minu jaoks) ilma P2P või P2NP-ta.

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ja kui teil on õige stereoisomeer metkatioon peaks olema võimalik teha redutseerimist d-metamfetamiiniks otse, ilma (pseudo)efedriini esmalt valmistamata. See peaks ka üldist saagist parandama.

Sellegipoolest oleks minu arvates parim viis minna BMK -> P2P - reduktiivne aminatsioon (S)-(-)-α-metüülbensüülamiini ja NaBH4 abil -> d-N-bensüülamfetamiin -> debensüülimine ja monometüülimine ühes potis Pd/C ja paraformaldehüüdiga, mis toimub CTH stiilis reaktsioonina formiaatsoolade kui vesinikdoonoritega -> d-metamfetamiin.
Puuduseks on Pd/C kõrged kulud, kuid toote väärtust silmas pidades on see siiski seda väärt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Otse?
Kuni ma tean, peaks olema nii:
Propiophenone->2-Bromopropiophenone->Ephedrone->d-ephedrone->d-Secondaryamine->d-Meth.
Right?
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Sellisel juhul ei ole probleemi, saate metkatiooni ehk efedrooni otse metaks redutseerida, efedriini ei ole vaja kõigepealt valmistada efedriini. Ja kui efedroon on õige stereoisomeer, saate d-Methi.

Propiofenoon->2-Brompropiofenoon->Efedroon->kiraalnelahutus, millele järgneb H3PO2/I redutseerimine->d-Meth.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma just mõistsin, et efedroon on altid keto-enooli tautomeeriale ja tõenäoliselt rassemiseerub lahuses. See kõlab halvasti, kuid tegelikult võisite siin komistada midagi väga kena. Kuna te saate ikka veel d-isomeeri kristalliseeruda lahusest, kuna lahustamata kujul ei toimu rassemiseerumist. Ja kui d-isomeer on välja kristalliseerunud, saate kasutada Viedma küpsemist või sarnast tehnikat ja saate lõpuks 100% d-efedronsoola.

Ja te võite selle soola portsjoniteks visata otse H3PO3 / I reaktsiooni, kus see redutseeritakse koheselt d-Methiks, ilma et oleks aega rassemiseeruda, tugevalt happelised tingimused aitavad seda ka vältida. See tähendab, et te ei kaota d- lahutades ühtegi oma toodet, kõik muutub d-ks.

Ja ei, see ei tööta Methi või Amph puhul, see töötab ainult ühendite puhul, mis racemiseeruvad iseenesest või mida saab racemiseerida, lisades lahusesse midagi (ülitugevat baasi vms).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nii et sellisel juhul, et d-efedroon oleks tahkes osas, pean kasutama l-tartaari ja ma arvan, et see oli trükiviga, kuid oleks H3PO2 / I reduktsioon.
Suur tänu teie abi eest.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma eeldan (kuid ei saa garanteerida), et kaubanduses on looduslikult saadud viinhape see, mida te vajate, ja see võib hästi toimida selle happe mononaatriumsoolaga. Kuna viinhappel on kaks kiraalset keskust, võib ühe eelisvõtmine aidata, vähemalt teeb see seda amfetamiini eraldamisel. Kristallide jahvatamiseks sobiksid keraamilised kuulid, mida müüakse kuulveskite jaoks, ja aeglaselt liikuv ülalpool olev segisti, et neid saaks jahvatada anuma põhjas. Te ei taha kristalle lahusesse suspendeerida, vaid hoida neid põhjas.
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Hei mees, ma alles alustan oma teekonda Chem.
Nii et sa ütled seal, kui sul on katinoon, siis saad seda otse metamfetamiiniks redutseerida?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Katioon annaks amfetamiini, metkatioon annaks metamfetamiini. Ja jah, saab. RP-H3PO2-H3PO3/jood peaks toimima ka Birchi stiilis redutseerimine ja klassikaline Clemmenseni redutseerimine tsingi/Hcl-ga (aga mäletan, et sellega oli probleeme).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Tere kõigile
Oleme juba filminud materjali efedriini sünteesi kohta metkatinoonist, mis ilmub kuu lõpus.
Töötame järgmise marsruudi kallal:
propiofenoon - metkatinoon - efedriin - metamfetamiin
 
Top