Atsetooni mõistatus

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Teema all tuuakse alati välja atsetooni puhastamine.

Kõigi meie huvide jaoks oleks vaja (kui ei ole olemas) labori analüüsi enne ja pärast atsetooni töötlemist amfetamiini või kokaiinisoola. Kuna see on korduvalt mõeldud, kuid mitte kunagi koos tõenditega.

Üldine mõte on see, et:
Teil on ütleme 50% puhas kokaiin-hcl või amfetamiini-sulfaat.
Laske seda supelda keeduklaasis atsetooniga , tehes põhjale kihi.
Vala see segu kohvifiltrisse,
kus kogutud valge mass on nüüd 90%+ hüperpuhas pulber, just selle lihtsa triki abil!

Tõendiks on kaal enne vs kaal pärast.
Kui see läks ühest grammist 0,7-ni, siis oli teil 70%, kuid nüüd 97,9%.

Siin on küsimus. Iga pulber, millega ma isiklikult olen kokku puutunud kellegi poolt, kes on seda meetodit kasutanud, on töötlemisel tugevalt nõrgenenud. Ainult selle tegija on veendunud, et see on parem, sest selle idee on nii juurdunud.

Minu küsimus on, kas meil on allikas, mis tõestab nimetatud meetodi toimimist? Pakun, et kaotatud kaal on ka aine ise, palun sekundeerige, kui ma midagi vahele jätan.

Ka atsetoon on teoorias veevaba niipalju kui pudelil kirjas.

Lingid väidetele:

Holly-Ginger @ OCT 2020

"Atsetooniga pesemine kokaiinist vabaneb 90% kogu jama sinu kokaiinist, lõigud, lisandid, mis on pärit selle valmistamise ajast. Lõpptulemus on 90-95% puhas kokaiin. Atsetooniga pesemine ei vabasta levamisoolist, millel ei ole stimuleerivat tüüpi mõju.

Kuna kokaiin on 90% + puhas, kulub parema kvaliteediga High saavutamiseks vähem. Nii et te ei pea tegema nii palju kui sageli kogu öö jooksul. Kõrge on palju parema kvaliteediga High. Puhas kokaiin ei anna teile palju hüperenergiat, kus te tunnete end Twitchy ja hüplikuna, kus te tunnete, et teil on piisavalt energiat, et puhastada kogu maja. Amfetamiinid, mida kokaiiniga lõigatakse meie, mis põhjustab üleenergilise, energiarikka, Twitchy ja hüpliku tunde."


Ka Holly-Ginger @ NOV 2020

"Kas atsetooniga pestud kokaiinil on kindel välimus ja kui jah, siis milline peaks see välja nägema ja milline peaks olema tekstuur? ( pehme ja helvestunud või kõva kivine, läikiv ja pärlmutterjas või nukker ja mitte läikiv, kohev pulber või liivane ja teraline pulber )

Kui keegi ütleb, et tal on atsetooniga pestud kokaiin, siis välimuse põhjal peaks sellel olema mingi kindel välimus, mida ma peaksin otsima?"


Siin on vaid üks näide.
Nagu näete, teeb kasutaja alguses julgeid väiteid meetodi võimalikkuse kohta.
Kuu aega pärast loob postituse küsimusega, selgelt ei ole kunagi teinud atsetoonpesu või näinud labori analüüsi tulemust.

Mis on selle nähtusega seotud?
Kas see on:
Legit?
Vääriti mõistetud?
Desinformatsioon?
Süvariigi propaganda?
Valitsuse mesilane, et tabada narkootikumide kasutajaid, kes ostavad riistapoest atsetooni?

Rohkem linke

Acetonewash teemas palju kui postitusi:



A/B ekstraheerimise niit:


Häid jõule y'all
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Häid hilinenud jõule. Olen seda ubjekti põhjalikult uurinud ja võin teile anda mõned kindlad vastused.
- kas atsetoonpesu annab 90+% puhta toote? Ei, see ei tee seda. See võiks, kuid see kulub saasteainete võltsitud lahustuvus atsetoonis. On võimalik, et kaotatakse ainult toode ja ei eemaldata ühtegi võltsainet. Kokaiin hcl on loetletud atsetoonis kergelt lahustuvana, mille väärtus on 1% ehk 1 gramm 100 ml kohta 20°c juures. See saab olema teie kaduma. Seda arvu saate vähendada, kui teete atsetooni jääkülmaks. Kui teie atsetoon ei ole veevaba, siis kaotate iga ml vee kohta grammi. Soovitan tungivalt lisada igale atsetoonile kuivatusainet. Magneesiumsulfaat ja 3A molekulaarsõel on mõlemad võimelised atsetooni kuivatama. Kui atsetoon on 99% puhtusega, siis 400 ml pudelis (tavaline suurus siin) on 4 ml vett (potentsiaalselt), mis nõuab 5 g veevaba magneesiumsulfaati või 20 grammi molekulaarsõela.
See inimene on kahjuks valesti informeeritud levamisooli kohta, see on tegelikult stimuleerivate omadustega, sest see metaboliseerub maksas amfetamiiniks ja aminoreksiks, mis on mõlemad stimulandid.
Värv ja tekstuur pestud kokaiini olen näinud poolläbipaistev poolkristalliline irisev helbed, mis on sama tekstuur ja värvus kui farmatseutiline kokaiin hcl.
Lisateabe saamiseks võite alla laadida raamatu
Kokaiinitarbijate käsiraamat
tasuta selle lingi alt või 20 muust kohast veebis.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ülemine ja alumine osa 1 grammi kokaiini, mida ma pesin 10 ml atsetooni, mida ma isiklikult destilleerisin "puhtast atsetoonist" küünelaki eemaldajast. Ma ütlen, et see on kindlasti üle 90% puhas imo. Selline peaks see välja nägema
CS41n895VG
TcCZpQoes7
 
Top