Ravimiturismi sari: 1. Varanasi, India [Fotod narkootikumidega seotud kohtadest, stseenidest ja kultuuridest].

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
Teatud maailma osad on seotud ühe või mitme psühhoaktiivse uimasti praeguse või ajaloolise kasutamisega. Rohkem kui 12 aasta jooksul, mil kirjutasin "The Drug Users Bible", otsisin neid üles, külastades lõpuks 33 riiki ja tehes tuhandeid uimastitega seotud fotosid.

Hiljuti hakkasin neid korralikult korrastama ja mõtlesin, et võib olla huvitav, kui panen siia üles valiku neist. Selles postituses on esitatud mõned neist, mida ma tegin oma visiidil Varanasisse.

Palun pange tähele, et kui te otsustate mis tahes territooriumi külastades kasutada mõnda psühhoaktiivset ainet, on väga oluline, et te uurite ise seaduslikkuse ja õiguskaitse osas. Ärge laske end välismaal kinni panna. Tähelepanu õiguskaitseorganitele: ükski neist postitustest ei kujuta endast tunnistust, et ma oleksin rikkunud seadust kusagil või millalgi.

VARANASI
Varanasi on tähelepanuväärne sihtkoht. Mulle meeldis rändamine läbi selle kireva linna ja piki Gangese kallast, kuid tipphetk (või võib-olla madalhetk) oli päev, mil otsustasin proovida legendaarset kanepipruuli bhang lassi. Sellest saab lugeda raamatust endast, kuid allolevad fotod illustreerivad, kuidas see pidi välja nägema igaühele, kes ei olnud täiesti puust väljas.

Teel allikale järgnesin lihtsalt rahvamassile, et jõuda Ghatsini, ja keerasin siis paremale.

Mg1tsP9N6a


Rohelise Lassi pood oli üks kolmest apteegist, mida mulle enne reisi soovitati. Seda oli lihtne leida tänu mõnele hipi välimusega poisile, kellel oli Google Maps telefonis. Mulle meeldib, et siinne poepidaja on asjalikult sisse läinud.
UWwHeUISGi


Kuigi ma palusin bhang lassi light'i, kuulis ta ilmselt valesti. Minu vähem kui tagasihoidlik esinemine trumpas ilmselgelt mu sõnad üle.

2EWFt1LXyR


Pohjad üles! Kahjuks aga puhus see mind ära.
DENRXdc01z


Umbes tunni aja pärast olin ülekoormatud ja pidin sellest hullumeelsusest põgenema, nii et läksin tagasi alla Ghatsi jõe äärde.

SzjGE1I7VU


Üksildust otsides istusin maha traditsioonilise matusetseremoonia äärde..... OMG, nad põletavad tõelisi laipu! Jah, paranoia ja ärevus olid nüüd sisse hiilinud. Ma pidin oma hotelli tagasi tõmbuma.

91njyF7OmL

Aga pool tundi tuk-tuki tagaosas sellises seisukorras, hullumeelsetel India teedel, tegi sellest põrguliku reisi. See oli ülim põnevus, kuid mitte meeldivas mõttes. Pealegi oli mu suu nii kuivanud, et ma suutsin vaevu rääkida. Õnneks olin järgmisel päeval täiesti korras.

Bf6d7UQEzx

Nii et edasi beteli (stimulant) juurde, mida oli siin-seal kogu kesklinnas saadaval.

3DQOngsxMG


See on veel üks, millega rahulolu võib sind hammustada. See võib tekitada puhta stimulatsioonitunde, kuid samamoodi võib see, eriti kui seda segatakse mingi tubakaga, pakkuda üsna ebameeldivat ja intensiivset sõitu (vt jälle üksikasjad raamatust).

TS6ZntFXMQ

Kännustunud elevant: nagu kohtasin teda viimasel päeval jõe ääres rahulikul jalutuskäigul.

P6CS8mdtxH

Paadisõit jõel, et tulla tagasi planeedile Maa, tundus hea mõte.

ND1ItkeXcN


Ma kõndisin kilomeetrite kaupa, kuid see oli alati huvitav, sõna, mis ei tee õiglust.

DyKuc2UEOn


See on tegelikult Shiva, hinduistlik kanepit tarbiv jumalus. Just see seos on võimaldanud tekitada praeguse olukorra seoses rohu (bhang lassi).

WHmrYzSRcg


Ma komistasin ka ühe teise bhangi dispensari, The Blue Lassi Shop'i reklaami peale.

Fso9xK7y8X


Ja seal see oli.

F65zAN1HT8


Mul pole aimugi, miks seinad olid niimoodi fotodega kaetud. Arvatavasti on need kividega kliendid. :)

TusCjTHz0Z

Lõpetuseks, jah, Varanasi külastamine on vinge kogemus. Kui teil peaks kunagi olema võimalus sinna minna, siis kasutage seda.

Jjo9TWkDq4


VIIMANE JA MITTE VÄHEM TÄHTIS: JÄÄGE TURVALISEKS
Sõltumata sellest, millised on teie enda reisi asjaolud, ärge peatage otsustusvõimet, ohutust ega kahju vähendamise protsessi kasutamist. Täiendavat teavet leiate dokumendist The Drug Users Bible (Narkootikumide tarvitajate piibel ). PDF-versiooni saate tasuta alla laadida järgmiselt leheküljelt: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
Ma loodan, et selle siia postitamine on lubatud, kuid palun andke mulle teada, kui see ei ole (nt kui see on liiga raske laadimiseks jne). Mul õnnestus vähendada fotode suurust 1600px-ni ja tublisti alla 1mb, kuid neid on ilmselgelt üsna palju. Lähikuudel postitan kogu seeria, kui probleeme ei ole.

Lõpuks loodan, et see pakub huvi.
 
Top