Nitroetaani lihtsaimad sünteesid

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Nitroetaan on kindlasti üldine reaktiiv kõigi amfetamiinide, näiteks amfetamiini, MDA, TMA, DOM, DOB, 4-FA ja paljude teiste Alexander Shulgini kirjeldatud amfetamiinide sünteesimisel. Kuid viimasel ajal on selle reaktiivi ringlus piiratud paljudes riikides ja seetõttu on pruulijatel raskusi ohutu ja lihtsa ostmisega, nagu see oli mõned aastad tagasi. See väljakutse võib luua uue suuna narkootikumide äris - seadusega piiratud ainete süntees edasiseks müügiks narkootikumide lõppsünteesiga tegelevates laboratooriumides. Nitroetaani süntees kodulaboris on seadusega üsna ohutu tegevus. Võite pühendada kvaliteetseks sünteesiks ja puhastamiseks vajalikku aega, investeerides minimaalseid rahalisi vahendeid. Mustal turul võib hind nitroetaani kilogrammi eest kasvava nõudluse korral ulatuda 300 dollarini ning tehing ise võib olla tingimisi seaduslik ja mitte karistatav (sõltuvalt teie riigi seadustest). Kuid tasub märkida, et politsei soovib kontrollida halli tarnijaid ja igal juhul tuleb järgida kõiki salastatuse meetmeid.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ilmselt on see tingitud Ukraina sõjast. Sealt pärines peaaegu kogu maailma nitroetaani varu, mis lakkas, kui piirid lukustati ja tööstusüksused lõpetasid tegevuse.

See oli tegelikult paljastanud, et isegi tunnustatud keemiatarnijad ostavad teatavaid kemikaale sisse, mida nad müüvad edasi oma tuntud nime all. Nitroetaan oli üks neist kemikaalidest, mistõttu erinevalt varasematest aegadest, mil seda paska sai osta tonnide kaupa ilma küsimata sellelt kemikaalide tarnijalt, ei ole seda enam isegi nendel allikatel.

Mulle isiklikult on päris muljetavaldav, et selle ühendi tööstuslik tootmine on nii tihedalt suletud, kuid salajased keemikud sünteesivad seda ühendit võrreldes sellega väheste ressurssidega.
 

nitro

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 12, 2023
Messages
2
Reaction score
3
Points
1
Ukraina ei tooda nitroetaani ega ole kunagi tootnud. Võimetus seda saada on aastatepikkuse rahvusvahelise narkosõja, sealhulgas rahvusvaheliselt laiaulatusliku nitroetaani kontrolli ja keelustamist käsitleva seadusandluse tulemus. Nitroetaani tootmisega on seotud 17 ettevõtet vaid viiest riigist: USA, Saksamaa, Hispaania, Hiina ja India.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
propaani töötlemine lämmastikhappega temperatuuril 350-450 °C. Selle eksotermilise reaktsiooni käigus tekib neli tööstuslikult olulist nitroalkaani: nitrometaan, nitroetaan, 1-nitropropaan ja 2-nitropropaan.
On palju lihtsam, vabandust, et hüppab 😅
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
See on hästi teada, seal on olemas patendiga tõhusam seadeldis, mis kasutab sulatatud NaNO2 baasil ma arvan, et kellakujulises korpuses, mille üle pihustatakse kuuma lämmastikhapet ja propaani, kusjuures tooted aurustuvad suletud kella välisküljel enne kondenseerimist ülalpool. see patent avalikustab ka asjaolu, et juhuslikud plahvatused on sagedased ja olulised. sa pead ka kogu jama vähemalt korra fraktsioneerima. sa ei saa ka täielikult kasutada 3/4 reaktsiooniprodukte nagu nad saavad tööstuses. Kõike seda arvesse võttes ei sobi see meetod täielikult laboratooriumi või mikrotootmise mastaabis.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Kas olete proovinud seda.. Ma olen väikeses ulatuses pluss kõik sõltub sellest, kui kaugele te olete valmis minema, et midagi saavutada
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ei, ma ei ole nii hull, et lämmastikhappega töötamine 359-400c juures mitteprofessionaalses keskkonnas on paljutähenduslik.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Mitu ml dcm peaksin kasutama nitroetaani sünteesi ja vedeliku ekstraheerimisel?
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
NOpdFIvYaL


Kas ma peaksin võtma ülemise või alumise kihi?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Millist sünteesi te järgite
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Kasutan naatriumetüülsulfaadi asemel diootsulfaati, mitu g diootsulfaati mitu g naatriumnitriti mitu g naatriumkarbonaati peaksin kasutama ja kas sünteesi reaktsiooniprotsess on sama?
 
Top