Tramadooli (Ultram) süntees

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Tere kõigile,

Pärast enam kui 8 katset ei õnnestunud mul Tramadooli toota, vähemalt mitte rohkem kui 5mg, kuid tõenäoliselt muud molekulid.

Tea, minu Grignardi reaktsioon on õige, temperatuur 3-Bromoanisooli + Mg-helveste süütamiseks tundub olevat 70 ° C +/-2 ° C pideva segamise korral (segamine on oluline Mg-pinna kriimustamiseks ja oksiidi eemaldamiseks. Vähemalt ühes heas punktis.

Siis ma arvan, et minu probleem tuleneb Mannichi sünteesis : minu toode EI kristalliseeru atsetoonis : kristallid moodustavad automaatselt tihedama vedela faasi.
Ma eemaldan 95 % atsetoonist ja lasen tihedama vedeliku faasi aurustuda 60°C plaadil, et saada valgeid kristalle.

Kuid kui ma püüan neid uuesti kristalliseerida atsetoonist, siis kaotab toode 70 % massist ja säilitab samad omadused.

Kuna 2-dimetüülaminometüül-tsükloheksanoonvesinikkloriid peaks sulama 157-158°C lähedal, siis eeldan, et need ei ole Mannich.HCl oodatud, eks ?

Kas keegi oskab mulle nõu anda ? Või parem ise proovida ja jagada oma tulemust palun ?

(siin pilt " võlts " Mannich.HCl toorest 10mmol, enne ümberkristalliseerimist).
 

Attachments

  • gfz01QYmLN.jpg
    gfz01QYmLN.jpg
    1.2 MB · Views: 382

IHeisenberg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mul on probleeme grignardiga
Nüüd ma praktiliselt reageerin 2-dimetüülaminometüültsükloheksanooni Grignardi reagendiga ja ma näen temperatuuri tõusu iga tilga vaba aluse puhul, kuid kui ma kustutan reaktsiooni ammooniumkloriidiga, näen väikest temperatuuri tõusu ainult mõne tilga puhul .
Pärast lahusti destilleerimist ja happe ( soolhappe ) lisamist ei kristalliseerunud toode.
Võib-olla mingi niiskus puutub reaktsiooniga kokku, sest aparaat ei pruugi olla hästi suletud.
Kas see niiskus võib lagundada reaktsiooni enne kustutamist.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Miks te kustutasite reaktsiooni NH4Cl-ga?
 

IHeisenberg

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Meenuta ☝🏻☑️
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Palun ärge rämpspostitage niimoodi. Selle asemel tasub kirjutada mulle DM-i.
 
Top