Trans ,4metüülaminorex tõeline jää kuninga stims

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Bensaldehüüdide kääritamine... Kõlab nii, et kõik tahavad seda teha, kuid ei tee seda kunagi. Ja on palju teid, kes otsivad vastuseid, kui keegi ei ole võimeline andma reaalseid vastuseid. Nagu iga kääritamise puhul on kõik sõltuvuses keskkonnast, pärmist ja temperatuurist. KÕIK loetletud koostisosad on kaalutud ja lahjendatud vees 800cm valmistamiseks.
Keskkond A Keskkond B Keskkond C
PEPTONE 4,8g PEPTONE 4,8 PEPTONE 4,8 YEESTIEKSTRAKT 4,8g
NATRIUMPÜRUVAAT 49,3g SURKOOS 80g SURKOOS 80g SURKOOS 80g
SITRUSHAPU 8,4g SITRUSHAPU 8,4g AMMONIUMSULFAAT 7,32g
MAGNEESIUMSULFAAT 0,4g PH VÄLJENDATUD 4,5 KOKKU A JA B KALIUMDIHÜDROGENFOSFAAT .8g
PH PEAB OLEMA 5,5
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kas te võiksite selgitada põhjalikumalt kogu protseduuri ja asju, mis on minusugustele idiootidele lihtsamini arusaadavad
Medium A mida see. Koosneb
Medium B sama, mis eespool
Keskkond C sama mis eespool
ja täielik protseduur, kui kaua tuleb iga keskkonda jätta, millised temperatuurid ja nii edasi, ja maakeelselt.
Ma olen thankfull teie teadmiste a tahaks toota oma noreph
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Minu peas, kuigi inimesed võisid seda varem teha, loodan kindlasti, et inimesed teadsid, mida nad teevad. Või ma loen seda valesti ja ei ole midagi karta... igatahes ei tohiks hooletu teadlane üldse töötada tsüanogeenasiidiga või tsüanogeenbromiidiga või midagi sellist, aga kunagi ei saa teada, mida lollused ette võtavad. Kirjanduses on selle ühendi kohta umbes sada viidet, millest suur osa on teoreetilised ja arvutuslikud. Enamik teistest on füüsikalis-keemilised, uurides selle lagunemist ja reaktiivseid omadusi. Te satute küll mõnda töösse, mis kasutavad seda tegelikult sünteesis reaktiivina, kuid ma usun, et neid saab sõrmedel kokku lugeda, mis on hea võimalus endale meelde tuletada, miks nad kõik veel kinni on.
https://www.science.org/content/blog-post/things-i-won-t-work-cyanogen-azide

Ma
kujutan ette, et keegi väärib vähem, kui nad ei väldi vett ja tugevaid happeid, mis võivad viia hüdrasoonhappe moodustumiseni, mis on väga mürgine, lenduv ja plahvatusohtlik. Aga teate, ma lihtsalt mõtlen valjusti...
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ma näen, et see on cis vs trans... Nii või teisiti ei tohiks tsüaniidsooladega kuradima hakata, kui te ei saa aru...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ma tõesti vihkan olla see mees, kes s**** kõike, kuid mul on olnud ,4mar ja ma ütlen teile, et see on kõige ülehinnatud, kuna ma proovisin esimest korda quaalude'i ma mõtlen Phentermine oli selle ajastu silmapaistev võitja see on lihtsalt minu arvamus, kuid amorex tundus kohutavalt närviline nagu tõeline halb versioon kolmest MMC-st ma ei tea, kust need inimesed said seal aruanded võib-olla ma olen see, kes ei saanud tõelist ühendit kõik mida ma tean on kui see oli kõik, mida nad ütlesid, et see oli see oleks tootmises eriti kuna nad on proovinud kõiki peale mõne vendade ja õdede ühendite paljud neist olid väga toksilised ma ei tea ma loodan, et keegi paneb mind selle kohta paika aga keegi ei muuda minu arvamust kvaliteedi kohta halvim Soma rip off kunagi
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ma ei ole isegi väga hirmus keemia ma lihtsalt arvan, et mahl ei õigusta The squeeze.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Just 3,4-metüleendioksüaminorex (MDAR) on kroonijuveeliks. Meil oli umbes 100 inimest, kes seda proovisid, ja aruanded olid, noh, tulvil. Üks inimene kirjutas "parim kogemus, mis mul on kunagi olnud ühegi narkootikumi puhul; nii seaduslikul kui ka ebaseaduslikul". Põhimõtteliselt on subjektiivne mõju keskel MDA ja MDMA vahel.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Sama CARL meeldis... 2 mar või 3 mar rohkem kui 4 mar.... igatahes... arvan, et mahl ei õigusta The squeeze.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Siis mul peab olema õigus oli täielik täielik s*** partii, mis läks umbes 6 aastat tagasi väga tuntud Hiina noor naine selle aja jooksul enamik esimesi paar partiid olid täielik s*** midagi nad esimest korda sünteesitud nii et ma oleksin parandatud ja armastan olla vale
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Kas teie laboratooriumis on testitud... eelistatavalt NMR-i abil?

Hiinlased väidavad, et see on üks asi, kuid saadavad teile midagi 100% teistsugust
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Jah, Hiina müüjad pakkusid NMR-i ühe piigiga, mis võib varjata mõningaid toksilisi reaktante, nii et ma ei tohiks olla vihane ühendi suhtes
 
Top