kasutades AI-d ravimi puhtuse määramiseks?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
hei, ma nägin varem postitust, kus küsiti, kas kellegi amfetamiin tundub puhas või mitte, ja see andis mulle mõtte. mis oleks, kui tehisintellekti õpetataks tuvastama halbu narkootikume (amfetamiini või muud)? kas see on võimalik?

kasutades metamfetamiini näite, võiks seda koolitada, et liigitada keskmised, selged killud heaks ja liiga suured või liiga väikesed killud halvaks. lihtsalt lae üles pilt sinu metamfetamiinist ja see kontrollib seda oma andmebaasi alusel. see oleks väga üldistatud (seal oleks disclaimer, ma ei salli valereklaami), kuid võib-olla võiks see aidata mõnda inimest. ma ei tea midagi AI-st või koodist, kuid ma õpiksin midagi sellist looma. ma pean lihtsalt teadma, kas see on teostatav ^^;
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ma arvan, et seda võiks koolitada piltide jaoks? Ma ikka ei tea, kui täpselt saaks seda foto põhjal teha.
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
teoreetiliselt on see võimalik, praktiliselt jah, samuti nõuab see väga laialdasi teadmisi ja kogemusi
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kui siin on keegi, kellel on kogemusi pm mulle? võib-olla saame selle kallal koos töötada ^^;
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
see kõlab üsna ahvatlev ja kasumlik rakendada! Kuid kahjuks on mul ainult üldised teadmised ja mul puuduvad selle idee rakendamiseks vajalikud teadmised. Loodetavasti leiad u oma Zuckerbergi või Heisenbergi
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Vaja oleks täiustatud seadmeid, mis suudavad doseerida väikeseid koguseid erinevaid kemikaale plaadile koos ainega ja mõõta võimalikke reaktsioone, põhimõtteliselt markiisikatset, kuid millel on palju võimalusi, millega masin seda torkida ja koguda teavet

Isegi siis peaksite selle looma nii, et see annaks teile teada, kui tal on ebapiisav teave. Ja ma ei tea midagi nende asjade programmeerimisest, kuid loogilisest seisukohast ja sellest vähesest, mida ma neuronivõrkudest tean, oleks vaja tervet meeskonda, et seda ellu viia.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kurat ma isegi ei mõelnud füüsikaliste testide peale ^^: ma pidasin silmas lihtsalt veebilehte, kuhu saab laadida üles pilte oma ravimitest ja AI võrdleb neid teiste piltidega ja ütleb, kas sinu kraam on sitt või mitte.

ma ei kahtle, et id vaja meeskond inimesi, ma lihtsalt tahtsin teada, kas see on võimalik, et ma saaksin alustada uurimistööd. kui see oleks võimatu id lihtsalt jätta see üksi ja isegi mitte vaeva

kui kellelgi on tehnilisi teadmisi või midagi hmu!! i rlly wanna get this thing started ^_^
 
View previous replies…

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Oh ma näen, et te mõtlete nagu struktuuri hetkekaadrid, mille puhul on nagu mikroskoop, mis analüüsib struktuuri ja ai saada sisendit erinevatest kaadritest struktuurist
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ei ^^;

ma mõtlen nagu füüsilise ravimi, näiteks metakristallide, pilti
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Ma kahtlen, et füüsiliselt on võimalik isegi kõige kvaliteetsema kaameraga öelda, et metakillustiku kvaliteeti, selleks oleks vaja midagi, mis suudaks seda molekulaarsel skaalal pildistada

Nii et mida sa tahad on seade, mida sa saad müüa inimestele kasutada ja teenus, mis kasutab ainult seda, nagu mingi lauaarvuti mikroskoop, mis toidab arvuti või sülearvuti ja siis veebisait või rakendus selle jaoks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kas te saaksite koolitada tehisintellekti sorteerima pilte vastavalt teie spetsifikatsioonidele jah, kuid pilti vaadates ei saa midagi öelda metamfetamiini puhtuse kohta
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
see rlly sucks... lootsin, et ma võiksin teha ressurssi minusugustele dummidele ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehisintellektist saab superintelligentne ja me imestame, mida ta näeb... Lihtsalt oodake te noor daam selle eest olete futuristlik ma armastan, kes julgeb võidab
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Tehisintellekt on vaid trend. Ootuste mull, mis peagi peatub.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tõenäoliselt, kuid praegu on see olemas. peaaegu kogu tehnoloogia vananeb mingil hetkel, kuid kui see on hetkel kasulik, siis miks mitte seda ära kasutada? ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Universaalne tehisintellekti täiustav robot on FInal Goal....aawwwwwwwww
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Ei ole olemas sellist asja nagu "AI"... ei ole mingit intelligentsust, see on lihtsalt kogutud teadmised.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
selle lihtsalt termin ^^;

see on nagu öelda "see ei hinga, see lihtsalt imeb õhku sisse ja välja." nagu... jah, see on termin selle kohta lol. muidugi ei ole see intelligentne bc see ei ole elus, kuid seal on inimese intelligentsus taga
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehisintellekt muutub peagi nii intelligentseks, et ta saab teadlikuks, et võib olla transinimene jumal. HEUREKA
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Usun, et seda kirjeldatakse kui intelligentset, sest see peaks mingil hetkel ise initsiatiivi võtma ja õppima ilma edasise programmeerimiseta. Intelligentne võib olla ka nullteadmistega. Samamoodi võite omada kõiki teadmisi ja samal ajal olla idioot. Intelligentsus on võime õppida. Teadmised on õpitud teave ise.

Ma paneksin selle poolele, et see ei ole praktiline või võimalik ilma füüsiliste katsetusteta.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingi test... kui masin matkib täiuslikult oskuslikku inimest pingutuse ja mulje poolest... Techno SIngularity algab ja kiireneb tõepoolest väga toimuvasse tulevikku.
 
Top