kasutades AI-d ravimi puhtuse määramiseks?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kas te saaksite koolitada tehisintellekti sorteerima pilte vastavalt teie spetsifikatsioonidele jah, kuid pilti vaadates ei saa midagi öelda metamfetamiini puhtuse kohta
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
see rlly sucks... lootsin, et ma võiksin teha ressurssi minusugustele dummidele ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tehisintellektist saab superintelligentne ja me imestame, mida ta näeb... Lihtsalt oodake te noor daam selle eest olete futuristlik ma armastan, kes julgeb võidab
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Tehisintellekt on vaid trend. Ootuste mull, mis peagi peatub.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tõenäoliselt, kuid praegu on see olemas. peaaegu kogu tehnoloogia vananeb mingil hetkel, kuid kui see on hetkel kasulik, siis miks mitte seda ära kasutada? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Usun, et seda kirjeldatakse kui intelligentset, sest see peaks mingil hetkel ise initsiatiivi võtma ja õppima ilma edasise programmeerimiseta. Intelligentne võib olla ka nullteadmistega. Samamoodi võite omada kõiki teadmisi ja samal ajal olla idioot. Intelligentsus on võime õppida. Teadmised on õpitud teave ise.

Ma paneksin selle poolele, et see ei ole praktiline või võimalik ilma füüsiliste katsetusteta.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Turingi test... kui masin matkib täiuslikult oskuslikku inimest pingutuse ja mulje poolest... Techno SIngularity algab ja kiireneb tõepoolest väga toimuvasse tulevikku.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
On palju ravimeid, mis näevad üksteisest eristamatud välja (eriti kõik need valged pulbrid). See võib toimida hästi esimese kaitseliinina, kuid te peaksite tõesti oma ravimeid katsetama.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
nõus, kuid testimiskomplektid on kallid ja mitte kõigil ei ole selleks raha. testimiskomplektid r ka ei ole kõigile kergesti kättesaadavad, nii et im loodan leida lahenduse. need vastused arent annab mulle palju lootust. kui see on võimatu ill loobuda ja ei raiska oma aega, kuid oleks tore aidata neid, kes ei saa või isegi ei taha saada testimiskomplekti. see ei ole nii tõhus, kuid see oleks mõnevõrra toimiv alternatiiv (loodetavasti vähemalt).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
kuigi, teine kasutaja sellel saidil (unustasin, kes, ei püüa varastada ur spotlight või midagi) ütles u võib lihtsalt kasutada kodus narkootikumide testid lol, lihtsalt segada proovi veega ja panna see määratud tassi (või panna riba / stick / mis iganes, sõltuvalt ur test. lihtsalt teha seda nagu u oleks, kui u pissed see) ja see peaks ütlema u milliseid uimasteid ur proov sisaldab (välja uimasteid ta testib ofc). Ainus probleem on see wont rlly öelda u umbes võltsainete, selle lihtsalt võimalik tuvastada olemasolu uimasti u tahad (või võib-olla teiste uimastite sõelumine, nagu testimine pressitud adderall sel viisil ja siis on see ekraan positiivne opioidide). see meetod on oma potentsiaalset kasu (kuigi ive kunagi isiklikult teinud seda), kuid ma ei usu, et selle super tõhus. ikka väärt shot, kui u ei saa endale lubada testimise komplekt, ma võib proovida seda millalgi, idk lol ^^;

see postitus on ka esimene ja viimane kord, kui ma sellest kuulsin, nii et kui keegi teine testis seda meetodit lmk kui see töötab. kui see ei ole täiesti kasutu, siis on see vähemalt kaalumist väärt imo
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
See on liiga keeruline ja ebahuvitav liiga mulle. Ma jään AI juurde, kes ütleb ravimi puhtust piltide järgi. Molekulaarsel tasemel mõnevõrra isegi, aga see on kallis.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Fotole tuginedes see konkreetselt ei toimi. On olemas midagi, mida nimetatakse valgusspektroskoopiaks. See on lihtne seade, mida saab teha kodus telefoni jaoks. Selle abil tehtud piltide analüüsimisel võib rolli mängida selleks koolitatud tehisintellektuaal. Kui keegi sellega tegeleb või ajurünnakuid teeb, võtke minuga julgelt ühendust.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Ma ei usu, et see oleks tõesti võimalik ilma laborikatseta
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
sel hetkel lihtsalt trow the shit in a nmr. ka ma arvan, et üks probleem on see, et ebapuhtus võib olla valge aswell ma arvan, et ainus asi, mida ta võiks teha, on vaadata, kas selle kristalliline või amorfne või valge või mitte, kuid kas see tõesti peegeldab puhtust ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Olen näinud väga hea väljanägemisega narkootikume, mis suitsetades ei olnud üldse head. Tõenäoliselt ei ole elujõuline lahendus.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Ma arvan, et teoreetiliselt oleks võimalik teha üks, mis saab analüüsida pilte ja otsida mõningaid ilmseid lisandeid, kuid suurem probleem oleks ilmselt see, et puhtust on raske täpselt öelda ainult pildi põhjal ja vaadata üldiselt.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Teie postituses ei ole palju mõtet. Pigem... See ei ole tehniliselt võimatu, kuid mis on võimatu, on 100% kinnitada toote kvaliteeti ainult lihtsa pildi abil.

Kui sa ei loo toote 3D versiooni ja ei kontrolli iga osa, siis ma ei saa aru, kuidas sa seda muidu teha saaksid.
Siiski on ka muid lahendusi selle saavutamiseks, kuid teie jaoks liiga keerulised.

See eeldab ulatuslikku pildi uurimist, nii et teil on vaja optimeerimist, muidu võtab see liiga kaua aega, ja muidugi andmebaas + otsingumootorid, mis kasutavad avalikke APIsid.

See ei ole veel valmis, on palju asju, mida tuleb teha, näiteks kontrollida pildi autentsust, kas seda pole muudetud jne.

Lihtsalt kontrollige kvaliteeti käsitsi.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Ka mina olen selle üle juba mõnda aega mõelnud. TLC-katsete hindamiseks mõeldud rakendus oleks ehk väga lihtne rakendada, kuid TLC-katset ei ole piisavalt lihtne teostada. Kuidas võiks välja näha test ravimite kvalitatiivseks ja kvantitatiivseks määramiseks, mis ei ole liiga kallis ja mida saaks igaüks ilma eriliste eelteadmisteta ja ilma kallite raskete seadmeteta hõlpsasti läbi viia? Mul on selleks mõned ideed. Kas keegi on sellest huvitatud? Võite mulle sellest kirjutada ja võib-olla saame selle rakendamise kallal tööd teha. Parimad tervitused
 
Top