• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Paneme kokku meeskonna

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Poisid, asutame meeskonna ravimite tootmiseks ja nende turustamiseks. Loome siin kohapeal privaatse arutelurühma. Helistage mulle pv
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
kkkkkkk te räägite nii, nagu oleks see väga lihtne ja kerge, kas teil on juba mingid teadmised?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Olen olnud boca de fumo juht ja oleksin peaaegu sattunud rahvusvahelisse uimastikaubandusse. Kui tegemist on uimastite tootmisega, ei ole raskusi, sest sait selgitab, kuidas neid sünteesida. Seal on ka tarnijad. Puudu on vaid organiseerimisest ja meeskonnast, kes tegevust planeeriks ja teostaks.
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
bro, mul ei ole mingeid kogemusi kaubanduses ega midagi sellist. aga ma olen valmis ja innukas sellesse ellu astuma. kas sa plaanid seda koos kellegagi või oled sa üksi? kuidas sa tahad meeskonda luua ja kuidas me suhtleme? kas sa arvad, et sa saad seda kõike siin teha või mõtled sa, et saad poisid kokku?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Pane kokku brasiillastest koosnev meeskond. Selles äris liigute edasi ainult siis, kui olete organiseeritud, sest iga liige on oluline, sõltumata tema rollist. Idee on toota, et müüa PCC-le, CV-le ja väiksematele tänavakaupmeeste organisatsioonidele. Mul olid varem kontaktid fraktsioonides, kuid pärast B.O., mille ma läbisin, kaotasin kontakti. Siiski ei ole nii raske nende juurde saada. Kahjuks, niipalju kui ma näen, ei ilmu BR-d siia väga tihti. Aga kui meil õnnestuks rohkem inimesi värvata, siis võiksime luua grupi, kus arutada kogu planeerimist.
 
Last edited:
View previous replies…

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Ma arvan, et 3 või 4 inimest on piisav, et alustada. Mul on üks sõber, kes on huvitatud ja me saame koos töötada. Mida soovite toota, kui palju grammi, kust ostame vajalikud materjalid, kui palju see maksab ja kui palju soovite seda müüa? Moodustame rühma, et seda edasi arutada.
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Korraldame selle. Ma kavatsen teha mõned skeemid, et koguda raha ja investeerida sellesse. Ma olen palju B.O. läbi teinud, nüüd kavatsen taastuda ja edasi minna. Ma jätsin sõnumi sinu PV-sse
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kellele te müüte?
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
bro, ma arvan, et müümine on kõige lihtsam osa. probleem on materjalide ostmine ja koht, kus neid toota.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Tulge eraviisiliselt. Mul on pakkumine!
 

popeye157

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 29, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
oleme aktiivsed saidil
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Tulge, poisid, ma olen innukas osalema. Hakkame tööle.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve poisid< mul on kontakte müüa kg hulgi ja ma saan leida koha, kus neid toota, tahaksin teada, kas keegi br, kes on meiega liinil, on keemik ja saab sünteesida kõnealuseid ühendeid?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tootmise jaoks rullime lahti. Kas teil on kontakt, et müüa kokaiini kilogrammides?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Asume tööle, mul on palju tööd BR. suhtleme ja teeme seda.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
jah! nii palju kui kokaiin, MD ja metamfetamiin!
:unsure:
aga oota, ma ei saa aru, sa tahad Brasiilias kokaiini toota? ma pole kunagi kuulnud, et siin Brasiilias kokaiini sünteesida, sest see taim kasvab seal ainult naaberriikides... ma arvasin, et sa räägid MD-st ja metamfetamiinist, kui keegi siin on tõeline keemik ja ei mängi breaking bad ja tõesti teab, kuidas seda teha, siis saab raha teenida, ma loodan, et ma ei räägi 12-aastaste lastega, kes räägivad internetis jama!
aga kui idee on tõesti kuum, siis saab seda teha!
 

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
neid on siin palju, bro, on raske leida kedagi bris, kes oskab ravimit toota. mõtlesin, et proovin seda ise toota, kuid ei ole võimalik, mul pole kusagil proovida. otsin tarnijaid teistel saitidel, et näha, kas ma saan seda edasi müüa.
 

reidobra

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ma võin saada kvaliteetseid, kuid M teeb neid juba RJ... aga ma saan kvaliteetset Euroopast.
Ma saan ka valget, kui mul on vaja.
 

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Kui keegi on keemik ja mõistab teemat ning soovib tõesti vastutustundlikku edasiminekut, siis lööge mind PV-sse!
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Nagu ma eraviisiliselt selgitasin, on kokaiin Brasiilias parim variant, mdma või mda Brasiilias, inimesed toodavad seda palju, kahjuks on nad Brasiilias harjunud halva kraamiga, proovige alati olla kvaliteedis ühe sammu võrra ees ja te lähete kaugele!

See on kavatsus, saame kokku ja luua hea turg, et asju läbi rääkida ! Mul on palju kraami käes, et BR rahvale kättesaadavaks teha !
 

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Mees, ma olen tõeline ämma
pcc-st ecstasy saamine on maailma suurim jama mees see on nii kuradi PAHA
jessus christ
 
Top