• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Maceió Paneme kokku meeskonna

Antonio Montana

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
Dec 29, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
bro, mul ei ole mingeid kogemusi kaubanduses ega midagi sellist. aga ma olen valmis ja innukas sellesse ellu astuma. kas sa plaanid seda koos kellegagi või oled sa üksi? kuidas sa tahad meeskonda luua ja kuidas me suhtleme? kas sa arvad, et sa saad seda kõike siin teha või mõtled sa, et saad poisid kokku?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Pane kokku brasiillastest koosnev meeskond. Selles äris liigute edasi ainult siis, kui olete organiseeritud, sest iga liige on oluline, sõltumata tema rollist. Idee on toota, et müüa PCC-le, CV-le ja väiksematele tänavakaupmeeste organisatsioonidele. Mul olid varem kontaktid fraktsioonides, kuid pärast B.O., mille ma läbisin, kaotasin kontakti. Siiski ei ole nii raske nende juurde saada. Kahjuks, niipalju kui ma näen, ei ilmu BR-d siia väga tihti. Aga kui meil õnnestuks rohkem inimesi värvata, siis võiksime luua grupi, kus arutada kogu planeerimist.
 
Last edited:
View previous replies…

cowboy.br

Don't buy from me
Member
Language
🇧🇷
Joined
Jan 31, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
salve poisid< mul on kontakte müüa kg hulgi ja ma saan leida koha, kus neid toota, tahaksin teada, kas keegi br, kes on meiega liinil, on keemik ja saab sünteesida kõnealuseid ühendeid?
 

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tootmise jaoks rullime lahti. Kas teil on kontakt, et müüa kokaiini kilogrammides?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Jah bro, palju inimesi teeb seal halba kraami, ma ei hakka ütlema, et kõik, sest ma tean tipptegijaid, kes töötavad kvaliteetse kraamiga, aga 70% Brasiiliast on saastunud halva kraamiga!!!

Ma mõtlen, et hakkan siin turul või muudes sügavates nimedes töötama, et tuua head asjad inimestele kogu BR-sse !
 
View previous replies…

djb1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kas teil on midagi head müüa?

Loomulikult ei ole kõik, mis tuleb välismaalt, hea.
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Niisiis, mu sõbrad, kas te olete tõsiseltvõetav või lihtsalt paljulubav?
Helistage mulle eraviisiliselt
 

guy_67

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 24, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kui teil on tõesti häid tooteid, andke meile lihtsalt teada ja me võtame ühendust,Mul on vaja usaldusväärset tarnijat Ühendkuningriigis.
 

MikeRoss

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Otsin head koksikontakti õiglase hinnaga.

Kus on telegrammi rühma poisid?
 

guccimannh

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2024
Messages
9
Reaction score
6
Points
3
Ma rääkisin sinuga privaatselt mate! Tervitused
 

junior

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ave mu hea... boa pra nois.
Ma olen São Paulo idaosas ja tahaksin seda planeerimist teiega koos teha... hetkel on mul mõned kontaktid, kuid ma müün jaemüüki mõnedes São Paulo klubides... kuidas me saame seda teha?
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Mul on vaja meest, kes seda korraldaks, mul on plaanid olemas, puudu on vaid raha.
 

nakamoto

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 1, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Siin piirkonnas ei ole head tõlget.
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kas ostu- ja müügivõrgu loomine on veel pooleli? Aktiivne liige BB
 

M@nln03

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma olen sees Ma tahan olla osa Ma olen hea jaotus
 

Minimalism3301

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Jälgige Telegrammi.
Brasiilias on see tõenäoliselt ametiasutuste sihtmärgiks...

Soovitan, et võtaksite üksteisega ühendust GPG-krüpteeritud sõnumite kaudu. Rakendus nimega Kleopatra omab seda privaatsusvõtte tehnoloogiat.

Proton Maili reklaamitakse sageli kui turvalist e-kirja, kuid tegelikult see ei ole seda. See paljastab kergesti informatsiooni ametivõimudele.
Ärge unustage Tori JavaScript välja lülitada, et teie veebikaamerat ei häkitaks =)
 

Dadinhooo

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
tere kõigile, kuidas teil läheb?
ma tahaksin teada, kas kellelgi teist Brasiilias on mingeid reaalseid kontakte/rühmi, kes müüvad kuulid või LSD-d
ma olen väsinud, et mind telegramiga petetakse, ma tegin seda ükskord, kuid tarnijad kadusid kaardilt ära
tänan teid
 
Top