Videojuhised.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kallid sõbrad. Oleme alustanud suure tööga, luues oma unikaalseid videojuhiseid erinevate ainete sünteesi kohta. Varsti hakkame neid avaldama, et algajad saaksid video abil aru, kuidas üht või teist ainet õigesti sünteesida.
Meil on nende tööde teekaart. Kuid palume ka teil meile teada anda, milliseid videojuhiseid te vajate. Me ei võta endale kohustust täita kõiki taotlusi, kuid kindlasti teeme kõige nõutumad.
 

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! kindlasti hea ol rp / i / e .. ja kõik (ilmselgelt!) muu.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kindlasti see!!!! nagu ka RP ettevalmistamine tikutoosidest, kuna see on see, kust enamik salakeemikuid hangib oma ained ja kõige ökonoomsem viis puhta I2-kriitika saamiseks. mis toob mind vist minu nect ettepaneku juurde, mida keegi teine juba soovitas : lähteainete süntees marsruudiga, mis on kõige lähemal sellele, mida keskmine kodukeemik suudab.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Hea uudis Boss
Ma taotlen ainult sünteesi välja tooteid, mis on täna veel seaduslikud
Ma lähen Bmk glütsidaatpulbri CAS 16648 44 5 amfetamiini vababaasiõlile

Ma valin pulbri becouse saatmine on palju lihtsam kui vedelikud
ja see on endiselt seaduslik
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Peamine on see, et sünteesid peaksid lähtuma olemasolevatest lähteainetest. Kui see on nii:

1. Piperonaal --> MDMA
2. Bensaldehüüd --> P2P
3. P2P --> Meth
4. 2C-B täielik süntees (eelistatavalt anetoolist)
5. kui te teeksite sellise LSD jaoks, oleks see SO COOL. Aga ma ei ole kindel, et see on soovitav.
6. Äkki mingi rahustava aine? Nagu metakvaloon või mõni diasepiin.
7. Eellased: P2NP, PMK, NNP ...
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah täpselt, oleks tore, kui te näitaksite mitte ainult soovitud aine sünteesi, vaid ka seda, kuidas üksikuid aineid varem toodeti kergemini kättesaadavatest ainetest, kuid siis eraldi videona. Nagu blogi, mis viitab iseendale.
Nii et juhendis saaks videod linkida. Mõnda ainet kasutatakse ka sagedamini, siis saab ehk paremini seada oma prioriteedid ja kiiremini jõuda soovitud eesmärgini.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Jah. Chemplayer teeb seda enamikus oma videotes. "Noh, tee <see> sellest>, mida me ühes varasemas videos valmistasime".
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
ketamiini süntesaator nullist oleks tore , kuid oleks hea enought süntesaator otsene lähteaine hüdroksülimiin (imiin , mitte amiin).. siis järgmised sammud oleks niioo lihtne

samuti oleks suurepärane mdma süntees koos formamiidiga jne!
 

hardik696

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Hämmastav on näha neid.

( " _ " )
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kas teil on juurdepääs Hydroxylimine HCL CAS: 90717-16-1?
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
17
Points
18
hea uudis
Soovin selgitada amfetamiini koostist täpselt, sest olemasolev ei ole selgelt selgitatud
Lisaks selgitusele, kuidas amfetamiini korralikult pesta
Tänan teid, soovin teile palju õnne
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
no!!! selle jaoks im küsib video, mis selgitab, kuidas sythesize see... sealt keta sünteesi oma väga lihtne
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jah, kuid ilma juurdepääsuta lähteainele... kui soovite sünteesida lähteainet, mida on lihtne valmistada K, saate seda teha 1-bromotsüklopentüül-(o-klorofenüül)-ketoonist, mida on mor lihtne osta ja saate 1-hüdroksütsüklopentüül-(o-klorofenüül)-ketooni N-metülimiini, et hiljem valmistada K.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
See on tõeline hea uudis algajatele. Taotlen sünteetiliste kannabinoidide sünteesi videoid, alustades kõige lihtsamatest ja neist, mille reaktiivid oleksid kergesti kättesaadavad.
 

509171594

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
6
Points
1
Mul on digiteeritud versioon Prissler (Fester) "Cooking with Uncle Fester DVD) ei ole kindel, kas keegi tahab seda, kuid dm mulle ohutu viis laadida faili ja ill teha seda. Kui ma siin kunagi tagasi vaatan. No promise.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
oi tõesti? ei teadnud seda... kas sa võiksid mulle palun saata Synthi andmed? kas sul on link või midagi sellist? või PM jne palun.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Siin see on:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/ketamine-from-2-2-chlorophenyl-2-hydroxycyclohexanone.1385/#post-7398
 
Top