Videojuhised.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tere Heisenberg
Ma austan ja hindan seda, mida te teete. Mul on mõned küsimused, millele ma loodan, et te võiksite mind aidata vastustega.

Minu küsimused on järgmised
1. Kas lahustamata metamfetamiin kristalliseerub
2. Kas mittelahustunud metakristallid sügelevad või lämmatavad kurku, kui neid suitsetatakse.

Sõber sai mõned meth õli ei ole kindel, kust ta sai seda, ma tean, et see ei olnud sünteesitud pseudoefedriini. Ma ei tea, kas tehti resolutsioon, kuid mida ma tean, on see, et kristalliseerunud meta sügeleb / lämmatab kurgu, kui seda suitsetada.

Kas ma saan midagi teha, et lõpetada sügelus/jugamine. Ma olen kristallid atsetooniga pestud ja teinud ka happe/aluse ekstraheerimise, kuid see ei lõpeta ikkagi sügelust/okkimist suitsetamisel.

Olen tänulik teie abi eest.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videod on tõesti midagi, mis muudab BB foorumi palju uuenduslikumaks võrreldes varem eksisteerinud foorumitega minevikust. Varem pidasime madala resolutsiooniga pilte millekski lahedaks. Siis tulid BB-videod ja mitte ainult ei olnud need teistsuguse formaadiga, vaid nad ei puudu ka kvaliteedilt.

On selge, et enne videote filmimist tehti stöhhiomeetriline optimeerimine. Ausalt öeldes olen üllatunud, et foorum on tänaseni alles. Meeskond selgelt hoolitseb selle eest väga.

Naljakas, kuidas YouTube hakkas videosid kustutama, nii et te läksite üle lühivideodele, mis viitavad tegelikule foorumile 😆. Naljakas on pealkirjad, mida sõna otseses mõttes ainult inimesed, kes teavad, mida nad otsivad, võiksid kunagi otsida :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Ausalt öeldes olen üllatunud, et youtube'il võttis see nii kaua aega. Ma arvan, et kogu nende sisu vastavusse viimine ametliku valitsuse heakskiidetud mõttekäiguga nõuab palju tööd.

Kui tõsiselt rääkida, siis minu arvates on see siiski huvitav otsus. Seal on teised, kellel on videod narkootikumide, lõhkeainete ja muu sellise tegemise kohta, aga need, mida ma olen näinud, seletavad, kuidas asju teha, nad ei tee seda tegelikult. See on umbes nagu Monty Pythoni "kuidas teha koerastiili"; sa võid seda telekas seletada, aga sa ei tohi seda telekas näidata.

Mis saab postitamisest Rumble'ile? Nad reklaamivad end kui alternatiivi youtube'i tsensuurile.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
73
Reaction score
59
Points
18
Naljakas, et ostsin Etsy's ühelt poisilt Uncle Fester'i raamatu, ta osutas mulle ühe video kohta YouTube'is, ja nii leidsin BBGate'i. (See oli armastus esimesest silmapilgust 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tore viis avastada selline hämmastav foorum!
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Tahaksin näha 4 ACO DMT, DMT ja MDMA/MDA PMK Ethyl Glycidate'ist. MDA ja MDMA sünteesid on algajatele väga õpetlikud, eriti kui selgitate *erinevusi marsruute*--- reduktiivne aminatsioon, stüreeni kaudu, oksiimi kaudu, kõrgsurve, elektrokeemiline. Oh... siin on hea tee: mikrolaine abil toimuv keemia (vähem aega ja lahusteid). Miljon viisi, kuidas küpsetada kooki.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Pmk glycidato
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
meil on video BMK glütsidaadi sünteesi kohta. PMK valmistatakse sarnaselt piperonaalist kui lähteainest
 
  • Like
Reactions: auc

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Oleks huvitatud, kuidas OTC bensüülpiperasiini süntees võiks olla?
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Vau... hea meel seda kuulda
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
285
Reaction score
82
Points
28
MDA-vormi helionaal
2c-b vorm 2c-h
 
Top