Videojuhised.

mrdobolina

Don't buy from me
New Member
Joined
May 29, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
wow! kindlasti hea ol rp / i / e .. ja kõik (ilmselgelt!) muu.
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kindlasti see!!!! nagu ka RP ettevalmistamine tikutoosidest, kuna see on see, kust enamik salakeemikuid hangib oma ained ja kõige ökonoomsem viis puhta I2-kriitika saamiseks. mis toob mind vist minu nect ettepaneku juurde, mida keegi teine juba soovitas : lähteainete süntees marsruudiga, mis on kõige lähemal sellele, mida keskmine kodukeemik suudab.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ma arvan, et paljud saaksid kasu DOM (STP), DMT (trüptamiinist) või DXM-i sünteesist.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Nah, PMK ja BMK etüülglütsidaat või uuemad oleks siin paljudele kasutajatele kasulik, nii et paljud inimesed, kellel on probleeme nende teisendamisega ja kogu vastuoluline teave teemades oleks samuti lahendatud
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
2C-B nitrostüreenist, kasutades NaBH4 & Cu või Al & Cu katalüsaatoreid
2C-E
Dmt trüptamiinist või trüptatoolist
DOB
STP
n, alfa DEPEA
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Oh ja muidugi MXE
 

PHD888

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
PMK etüülglütsidaat! See on mis tahes orgaaniline ühend, on rasvhapped. See nõue kõrge sulamistemperatuuriga etapis hoida seda rasvhappeid vedelas valemis. See on uuring farmaatsiatoodete jaoks, see on parim kvaliteet pärast seda, kui see on valmis toode. Palun lõpetage postitamine mõttetu reklaami või küsimusi. Kui te ei ole BioTech või doktorikraadi tööstuse uuring. Siis võib teil olla õnne proovida teha MDMA, et puhastada teise etappi nagu kristalliseeruda, siis oleks ka saagise kaotamine.
 

Attachments

  • 9aFdnPQwJV.jpeg
    9aFdnPQwJV.jpeg
    193 KB · Views: 263

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Tere, härra professor,

ärge saage minust valesti aru, kuid nii ülbe sõnum, millele ma ei suuda vastu panna, et vastata. Nii et te väidate, et ainult hästi haritud universaalse kraadi üksused on privilegeeritud proovida ja sünteesi mdma.?

Ma loodan, et ma sain teid valesti ja et ma olen lihtsalt impulsiivne munn, kes ei desirve isegi proovida ja alustada eksperimente ja peaks olema õnnelik, et ma saan kulutada oma teenitud raha, mille eest ma toimetasin raske töö eest.
Kui mitte .. ma tahaksin öelda ...

Kes kurat sa arvad, et sa oled? Ja mida kuradi sa toodad mu sõber ? See on parim, mida sa suudad teha? Ja nii õnnelik, et sa tunned vajadust mööduda oma sitt ainest ja öeldal maailmale, kuidas see toimib ja kes saab teha mida ja kes mitte?
Ma arvan, et sul pole absoluutselt aimu, mis on kogu sellise platvormi mõte ... see on sellepärast, et sa veedad kogu oma elu oma toas õppides, rivis käies ja elad kohutavat silmakirjalikku elu.

Mu sõber, 3 kuud tagasi teadsin ainult h20 P ja Au... nüüd olen üsna kindel, et leidsin otsetee glütsidaadist mdma klaasikristallile. Tõenäoliselt, nagu kõik inimesed, kellel on mõned põhiteadmised, sa ei usu mind. See on hea, sest mind ei huvita.
Lõbus, mida ma saan idiootidelt nagu sina, on palju rohkem väärt kui lihtne raha või väita, et ma olen uus kõikvõimas mdma sünteesija...

jälle ma loodan, et ma olen liiga impulsiivne, kuid kuid kuidagi ma arvan, et ma ei...

Ma loodan, et sa tunned end hästi, kui sa hakkad rammu, kui sa vaatad ennast peeglisse 🪞

vastik 🤢 mõtteviis, mis sul on bleh

hoia end!
 

Attachments

  • y1V9RvOhIb.jpeg
    y1V9RvOhIb.jpeg
    614.5 KB · Views: 273

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Mis kuradi? Ma arvan, et sa oled eksinud, sõber. Ülikooli raamatukogu asub kõrval. Mine õpi oma doktoriõppekraami ja ole kuradi vait. Pea meeles, et see on raamatukogu... Raamatukogus ei räägita.

Ei, aga tõsiselt, kui sa oled targem kui me kõik siin, miks sa ei tee seda ise? Miks sa üldse neid postitusi lugesid, kui sa saad suurepäraselt ise hakkama?

Las ma ütlen sulle ühe keemia saladuse. See ei ole tegelikult niivõrd raamatuid, mida sa loed, kui praktilist kogemust, mida sa laboris saad. See, et sa loed mingist protseduurist, ei tee sind võimeliseks seda reaalses keskkonnas teostama. Ma eitan seda jama. Salakeemik, kes rahastab oma laboratooriumi, võib keemiat tundma õppida palju paremini sel lihtsal põhjusel, et on teinud nii palju rohkem protseduure, mis aitavad aktiivselt teadmisi kui keemiatudengid, kes vaevalt reaalsesse laborisse sisenevad (räägin kogemusest).

Mind vihastab mitte see, et sa nimetad halba toodet, vaid see, et sa nimetad inimesi selle eest, et nad ei ole keemiat õppinud. Sa tead, et keemia on loodusteadus. Igaüks võib saada keemikuks olla see, et ta mõistab seadusi ja rakendab neid õigesti praktikas.

Ma ei öelnud sinu emale, et ta ei saa lapsi saada, sest ta ei ole piisavalt tark, et seda "korralikult" teha.

Parim osa on see, et ma ei ole isegi "väljalangev" kui egopõhine indiviid nagu sina seda nimetaksid, aga ikkagi kõlab sinu kangelasekaardi mängimine mulle millegipärast super ülbelt... 🤩
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ma olen ilmselt viimane, kes märkas, et phd on tegelikult kasutajanimi.

Salakeemia on nagu Redneck Engineering. Nad peavad kõike ise tegema, nii et nad saavad aru, kuidas asjad töötavad. Neil on sügavam arusaam seadmetest ja häiriv usk ümbertöödeldud kööginõudesse, klambritesse ja kleeplintidesse. Enamik lähteaineid, mida nad vajavad, on sama ebaseaduslikud kui nende lõpptooted, nii et nad peavad ise sünteesima reaktiivid sellest, mis on seaduslikult kättesaadav. Selleks on vaja sügavat arusaamist sellest, kuidas orgaaniliste struktuuridega manipuleerida, ja palju loovust nende meetodites.

See on nagu vahe, kas olla ülikooli bioloogiaprofessor või keset Amazonase vihmametsa asuvas telgis töötav teadlane.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Ja teie looga glütsidaadi kohta ... kogemata saatis minu tarnija mulle pmk asemel bmk proovi ... see oli 3 kuud tagasi, mistõttu ma hakkan kogu seda seiklust nullist tegema!
Vaha muutub väga kiiresti tahkeks võrreldes bmk glükidaadiga, mis jääb vedelaks... 1. korda kasutasin elektrilist metallilõikurit, et pakendit välja rookida ja vaha lahti jagada....only kui hoida rahu, mis on minu jaoks raske, siis idee tuleb. Nii et pane lihtsalt pudel kuuma vette või mikrolaineahju enne kui hakkad keetma ja vajad seda vedelal kujul...

tänan teid väga
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Hetkel toimetame videot fenüülatsetooni saamisest BMK glütsidaadist.

Laboris töötame välja optimaalseid võimalusi fenüülatsetooni redutseerimiseks, parim viis filmitakse videoklipi jaoks.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Oleks tore pakkuda videot P2P sünteesi kohta bensaldehüüdist
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videod on tõesti midagi, mis muudab BB foorumi palju uuenduslikumaks võrreldes varem eksisteerinud foorumitega minevikust. Varem pidasime madala resolutsiooniga pilte millekski lahedaks. Siis tulid BB-videod ja mitte ainult ei olnud need teistsuguse formaadiga, vaid nad ei puudu ka kvaliteedilt.

On selge, et enne videote filmimist tehti stöhhiomeetriline optimeerimine. Ausalt öeldes olen üllatunud, et foorum on tänaseni alles. Meeskond selgelt hoolitseb selle eest väga.

Naljakas, kuidas YouTube hakkas videosid kustutama, nii et te läksite üle lühivideodele, mis viitavad tegelikule foorumile 😆. Naljakas on pealkirjad, mida sõna otseses mõttes ainult inimesed, kes teavad, mida nad otsivad, võiksid kunagi otsida :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ausalt öeldes olen üllatunud, et youtube'il võttis see nii kaua aega. Ma arvan, et kogu nende sisu vastavusse viimine ametliku valitsuse heakskiidetud mõttekäiguga nõuab palju tööd.

Kui tõsiselt rääkida, siis minu arvates on see siiski huvitav otsus. Seal on teised, kellel on videod narkootikumide, lõhkeainete ja muu sellise tegemise kohta, aga need, mida ma olen näinud, seletavad, kuidas asju teha, nad ei tee seda tegelikult. See on umbes nagu Monty Pythoni "kuidas teha koerastiili"; sa võid seda telekas seletada, aga sa ei tohi seda telekas näidata.

Mis saab postitamisest Rumble'ile? Nad reklaamivad end kui alternatiivi youtube'i tsensuurile.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Meil on kanalid kõikidel alternatiivsetel videohostingu saitidel. Aga ma ei ole kuulnud rumble'ist, teeme seda.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Naljakas, et ostsin Etsy's ühelt poisilt Uncle Fester'i raamatu, ta osutas mulle ühe video kohta YouTube'is, ja nii leidsin BBGate'i. (See oli armastus esimesest silmapilgust 💕)
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tore viis avastada selline hämmastav foorum!
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
🧑‍🏫 😛Professor ... hahaha ...
 
Last edited:
Top