Videojuhised.

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Hea meetod, õnnitlused. Miks te ei valinud meetodit amfetamiini saamiseks läbi 1-fenüül-2-nitropeeni > 1-fenüül-2-nitropropaani > ZINC + soolhappe?
Mahud skaleeruvad rohkem ja temperatuur on stabiilsem.
Lõpptoote saagis on palju suurem

NaBH4 tarbimine propaani moodustumisel 0-5 kraadi juures on palju väiksem ja lõppsaaduse saagis on suurem.

Kas teie arvates piisab amfetamiini aluse saamiseks isopropanoolis ilma täiendava fraktsionaalse destillatsioonita?
Kas arvate, et lõpptoode ei sisalda boraate?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
on see nii, nagu see on?


5000 ml kolmekaelalised lamedapõhjalised kolvid. pannakse jäävanni ja pannakse magnetilisele segurile. Paigaldame jooksva veega jahutatava tagasivoolukondensaatori, tilguti koos rõhukompensaatoriga ja termomeetri.


Kolbi paneme 70 g NaBH4, mis on lahustatud 300 ml vee ja 700 ml IPA segus.
Tilgutame lahust 108 g P2NP 200 ml. IPA-d läbi lisamissahvli sellises koguses, et reaktsioonisegu temperatuur ei tõuseks üle 5 kraadi.

Pärast kogu kolvis oleva propeeni lisamist, kolvis moodustub lahustumatuid boraate sisaldav valge sete, jahutame segu 0 kraadini ja lisame aeglaselt 300 ml jahutatud 85%-list äädikhapet, hoides kolvis temperatuuri mitte kõrgemal kui 3 kraadi. Kui kogu äädikhape on lisatud, peaksid boraadid lahustuma ja lahus omandama kollakasbeeži värvuse.

Uinutame kolbi ühe portsjoni 270 gr. tsingitolmu ja lisame 800 ml läbi lehtri. 38% soolhapet umbes 50-60 ml ulatuses. Seejärel laseme segul segada 2 tundi.
Sade filtreeritakse täiendavalt, pestes seda filtril 2-3 annuse IPAga, igaüks 20-30 ml. Filtraat peab olema täiesti läbipaistev. Kui esineb võõrkehasid, tahkeid osakesi, filtreeritakse uuesti.

Filtraadile lisatakse jahutatud 50% NaOH vesilahust, kuni pinnale tuleb kollakas õlikiht, mis eraldub, ja veekihti pestakse 3-4 korda 100 ml. IPS. Eraldatud õli- ja alkoholiekstraktid ühendatakse, lisatakse 50 g peeneks jahvatatud naatriumsulfaati, segu jahutatakse alla 0 kraadi ja hoitakse sellel temperatuuril 2-3 tundi. Seejärel segu filtreeritakse, sade pestakse filtril 1-2 korda 50 ml veevaba IPSiga.
Filtraadile lisatakse 200 ml. veevaba atsetooni, segu pannakse segurisse ja lisatakse tilgakesi 96%-list väävelhapet, kuni segu happesus saavutab 5,5-6. Juba lisamise ajal tekib sade, tuleb segu kogu mahus segada. Kui segamine on raske, võib lisada veidi veevaba atsetooni.

Pärast nõutava happesuse saavutamist filtreeritakse sade, pestakse filtril väikese koguse atsetooniga, kuni see on täiesti valge, ja kuivatatakse õhu käes (või patareides) kuni püsiva kaaluni. Saadakse 100 + -10 gr. d,l-amfetamiinsulfaat.

Vajaduse korral võib filtraadist destilleerida lahustid, sademet võib lahustada 30-50 ml veevabas atsetoonis ja saada veel 5-15 g ainet. Need jäägid on siiski üsna räpased ja nende filtrist välja pesemine võtab kaua aega ning etanooli-vee süsteemist ümberkristalliseerimine võib olla vajalik, et saavutada sama puhtus kui algsel tootel.
 

Attachments

  • JwzPysoRh3.jpeg
    JwzPysoRh3.jpeg
    50.5 KB · Views: 356

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jah, +- see meetod. Peamine ülesanne propaani moodustamisel suure saagisega.
Kasutage tsingi segamiseks ka ülevalpool olevat segajat.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Mulle isiklikult meeldiks fenobarbitaali sünteesi video. Ma isegi taotlesin seda ühes teemas selles foorumis koos mõningate oma detailide ja ebaõnnestumistega.

Siis oleks lõbus (mida keegi terve mõistuse juures ei prooviks....) 2,6-diisopropüülfenool (aka: Propofool). See on suhteliselt lihtne protseduur:
  1. Reageerida H2SO4 fenooliga, et siduda sulfaatrühm 4 kohale (kaitserühmana).
  2. Reageerida IPAga, et siduda kaks isopropüülrühma kohtades 2 ja 6.
  3. Reageerida NaOH-ga, et eemaldada sulfonaatrühm 4. koha juures, saades seega propofooli.
Rohkem üksikasju sünteesi kohta leiate siit.

Mõned põhjused, miks ma arvan, et tasub teha selle kohta video:
  1. Seda on väga raske iseseisvalt võtta, seda tuleb infundeerida lidokaiiniga, sest süstekohas kipitab see põrgulikult ja see ei ole vees lahustuv, seega tuleb seda emulgeerida sojaekstraktiga.
  2. See on täiesti seaduslik. See ei ole üheski DEA nimekirjas olevates narkootikumide nimekirjades.
  3. Kuigi keegi ei prooviks seda pärast selle valmistamist, arvan, et see on puhas, et minu ravimikogus on selline üldkasutatav elupäästev ravim :)
Aga ma loodan, et teete kõigepealt fenobarbitaali (või muu barbituraadi) video! Sellega olen ma tõesti hädas :-(
Kas annetus aitaks kiirendada fenobarbitaali sünteesi video valmimist? :-D lol Kui jah, siis PM mulle.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ma arvan, et paljud inimesed tunneksid huvi video vastu;
Metamfetamiini enantiomeeride lahutamine D-viinhappe või mõne sellise abil. Ma ei suuda ette kujutada, et ei läheks seda ekstra vahemaad, et lisada 50% rohkem potentsi.
 

the money

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 26, 2022
Messages
50
Reaction score
28
Points
18
Millal saan ma videot P2P sünteesi kohta bensaldehüüdist
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Suurepärane sisu nagu alati.

See aitas mul tõesti palju paremini mõista amf. freebase sünteesi viimaseid samme P2NP & NABH4 kaudu.

Ootan teiega rohkem sisu, poisid
 

Cbison

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 29, 2023
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
Tere Heisenberg
Ma austan ja hindan seda, mida te teete. Mul on mõned küsimused, millele ma loodan, et te võiksite mind aidata vastustega.

Minu küsimused on järgmised
1. Kas lahustamata metamfetamiin kristalliseerub
2. Kas mittelahustunud metakristallid sügelevad või lämmatavad kurku, kui neid suitsetatakse.

Sõber sai mõned meth õli ei ole kindel, kust ta sai seda, ma tean, et see ei olnud sünteesitud pseudoefedriini. Ma ei tea, kas tehti resolutsioon, kuid mida ma tean, on see, et kristalliseerunud meta sügeleb / lämmatab kurgu, kui seda suitsetada.

Kas ma saan midagi teha, et lõpetada sügelus/jugamine. Ma olen kristallid atsetooniga pestud ja teinud ka happe/aluse ekstraheerimise, kuid see ei lõpeta ikkagi sügelust/okkimist suitsetamisel.

Olen tänulik teie abi eest.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Kena video.

Kas on olemas video

N-formüülamfetamiini hüdrolüüs BMK-P2P-st

N-formüülamfetamiini hüdrolüüs NaOH-meetodil

Ma arvan, et paljudel inimestel on sellest kasu, kuna paljud inimesed kasutavad BMK-P2P ja kuna on olemas video, kuidas BMK sünteesida

/Kiitus
 

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video p2p to met
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
MDA vorm helional
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
MA fenüülefriinist. Tõstaks mõned kulmud üles.
 

Tames1

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Videojuhised on populaarne kommunikatsioonivorm, mida kasutatakse ülesande täitmise või konkreetse toimingu sooritamise demonstreerimiseks. Need pakuvad vaatajale visuaalset ja auditiivset kogemust, mis lihtsustab kaasa rääkimist ja keeruliste mõistete mõistmist. Videojuhiseid võib leida erinevatel platvormidel, sealhulgas sotsiaalmeedias, hariduslikel veebisaitidel ja e-õppe platvormidel.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
kui ütleme, et ujumine toimetab mõnda videomaterjali, kas see tuleb saata teile läbivaatamiseks ja lõpuks järeltöötluseks, enne kui see ametlikult koos tööprotokolliga ja kõigega üles laetakse?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Vaatame kindlasti videot. Kui see on tehtud hästi ja ilma faktivigadeta, avaldame selle hea meelega kõigil platvormidel, kus me oma videoid avaldame.
 
Top