millised on parimad sülearvutid opsec jaoks?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Parim sülearvuti opsec jaoks on SSH/VNC raspberrypi-sse, mis töötab saba, mis on maskeeritud kõrge maja küljel asuvaks ühenduskarbiks.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Ainult sabasõnad
Lugege dnm piiblit. See on väga põhiline, kuid selles on mõned punktid alustamiseks.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Ausalt öeldes ei ole oluline, millise sülearvuti te saate, kui see suudab käivitada sabasid või mõnda muud krüpteeritud operatsioonisüsteemi, nagu whonix, qubes jne.

Chromebookid saavad tails'i käivitada ja nagu üks teine kasutaja ütles, on nad kuradi odavad ja te võite need vajadusel ära visata, kuid kui te kasutate tails'i või käivitate mõnda muud krüpteeritud operatsioonisüsteemi USB-pulgalt, võite lihtsalt kõvaketta ära visata, sest teie arvutis ei ole niikuinii mingit jälge.
 

zeus

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sülearvuti konkreetne mudel on irelevantne. Ma ei kasuta siiski ühte Apple'i või Microsofti mudelit.

Siin on mõned turvanõuanded.
  • Installige alati operatsioonisüsteem uuesti pärast sülearvuti ostmist.
  • Kasuta Whonixi Virtualboxis, VeraCrypt konteineri sees.
  • Marsruudi kogu Whonixi trafic läbi Tor'i.
  • Kasutage tugevat VPN-i põhilises operatsioonisüsteemis, nii et ISP ei näeks, et kasutate Tor'i.
  • Krüpteerige peamine salvestusruum ja kasutage mõistlikult turvalist parooli OS-i jaoks.
  • Sulge alati veracrypt-ketas, kui töö on lõpetatud.
  • Ärge kunagi salvestage darknet-faile väljaspool krüpteeritud veracrypt-konteinerit.
  • Lugege siin soovitatud raamatuid opsec'i kohta.
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Kui ma vaatan põhjusi, miks inimesed on viimase 5 aasta jooksul vangi jäänud, siis on need järgmised:

- Kasutatud räpane krüptoraha, et maksta pizza eest (Wallstreet-Market, Chemical-Revolution "joko7/sicario" admin)
- Kasutatud e-posti aadressi, millel oli seos reaalse maailmaga (Silkroad/DPR)
- Krüpteerimise puudumine
- Endiste partnerite ja väidetavate sõprade reetmine.


Ma olen kogenud ja pidanud kogema õiguskaitse kaudu, et TrueCrypt oli omal ajal kuulikindel ja VeraCrypt on nüüd kuulikindel.

Minu uurimine lõpetati hiljuti, konfiskeeritud (ja krüpteeritud) riistvara ei antud üle, kuid midagi ei leitud.

Minu isiklik soovitus (sõltuvalt kohalikest seadustest) lisaks kõigile meeletutele üleskutsetele Linuxile ja co:
- Kasutage sülearvutit ainult toitejuhtmega (eemaldage aku)
- Paigalda VeraCrypti uusim versioon
- Ära kunagi kasuta muul viisil teenitud määrdunud raha tarbimiseks, s.t. toiduks, joogiks jne. Konverteeri see kõigepealt sularahaks, ära kasuta ka Monero't - ainult raha on täiesti anonüümne.
 
Top