Milline ravim on teie riigis populaarne?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas teate, milline ravim on teie riigis kõige populaarsem? Sellest teemast leiate huvitava infograafika Saksamaa, Ühendkuningriigi, Türgi, Hispaania ja Poola ravimitarbimise suundumuste kohta.
J4Ndxl3tOZ

Saksamaa

Saksamaal on enam kui veerand täiskasvanud elanikkonnast kasutanud elu jooksul ebaseaduslikke uimasteid, kuid vähem kui iga kümnes on seda teinud viimase 12 kuu jooksul; neist umbes pooled on tarvitanud ebaseaduslikke uimasteid viimase 30 päeva jooksul. 2015. aasta uuringud näitasid, et kanep on Saksamaal nii täiskasvanute kui ka noorukite seas jätkuvalt kõige levinum ebaseaduslik uimasti. 2015. aastal teatati esmakordselt, et Saksamaa täiskasvanute poolt viimase 12 kuu jooksul enim kasutatud stimulant on amfetamiin, millele järgnesid kokaiin ja MDMA. Umbes 2,8 % Saksamaa täiskasvanutest oli kasutanud mingeid uusi psühhoaktiivseid aineid (NPS), samas kui umbes 2,2 % noortest täiskasvanutest (18-25-aastased) märkis, et nad on neid aineid varem tarvitanud.
NjPe0HhzbO

ÜHENDKUNINGRIIK

Ühendkuningriigis toimub uimastitarbimine sageli seltskondlike koosviibimiste või pidude raames. Hinnanguliselt 313 971 inimest (vanuses 15-64 aastat) on kogu riigis uimastitarbijad, mistõttu sõltuvus ainetest mõjutab igal aastal jätkuvalt paljude inimeste elu. Ei ole üllatav, et kanep on endiselt kõige levinum ebaseaduslik narkootikum 80% Ühendkuningriigi piirkondadest. Lisaks sellele kasutatakse kogu riigis laialdaselt LSD või "acid" nime all tuntud tugevat hallutsinogeenset ainet. Seoses õiguskaitseorganite poolt konfiskeeritud uimastitega näitavad uuringud, et alates 2010. aastast on politsei konfiskeerimiste arv kasvanud 207%.

KlC9RNbGcE

Türgi

Kanepi ja inhalatsioonivahendid on teatatud kõige sagedamini kasutatavatest uimastitest Türgis. Vähemal määral on teatatud ka heroiini ja muude opiaatide, bensodiasepiinide ja barbituraatide tavalisest kasutamisest. Kõigis linnades on täheldatud uimastitarbimise suurenemise suundumusi. Seega on kõikidest linnadest teatatud lahustite, kanepi ja ecstasy kasutamise kasvutrendidest, samuti bensodiasepiinide, heroiini ja süstivate narkootikumide kasutamise kasvutrendidest mõnes linnas koos nende ainetega. Erinevate uimastite suurenenud tarvitamise kahe peamise põhjusena on nimetatud suuremat kättesaadavust ja hindade langust, millest on teatatud linnadest. See on eriti oluline lahustite ja ecstasy tarvitamise suurenemise puhul.
AEKB6JfXuc
Hispaania
Ebaseadusliku uimastitarbimise levimus Hispaanias on viimastel aastatel olnud suhteliselt stabiilne, kusjuures umbes kolmandik täiskasvanud elanikkonnast on teatanud ebaseadusliku uimasti eluaegsest tarvitamisest. Kõige sagedamini kasutatakse kanepit, millele järgneb kokaiin, kusjuures tarvitamine on peamiselt noorte ja alla 35-aastaste täiskasvanute seas. Kuigi viimased kättesaadavad andmed 2015. aasta üldrahvastiku uuringust kinnitavad, et mõlema aine tarvitamise levimus on viimase 10 aasta jooksul vähenenud, on kanepi ja kokaiini tarvitamise tase Hispaanias endiselt kõrgem kui teistes Euroopa Liidu riikides. Olemasolevad andmed rõhutavad, et kanepiga "eksperimenteerimine" on tänapäeva noorema Hispaania põlvkonna seas muutunud "harjumuspärasemaks"; kuigi püsiv tarvitamine on endiselt madal, teevad need, kes jätkavad kanepi kasutamist, seda peaaegu iga päev.
Ow3D4qn8ut

Poola

Poolas on kanepi kõige sagedamini kasutatav ebaseaduslik narkootikum elanikkonna hulgas, millele järgnevad amfetamiinid, MDMA/ecstasy ja kokaiin. Narkootikumide tarvitamine on levinud peamiselt noorte täiskasvanute seas, kusjuures 25-34aastased teatavad sagedamini kui nooremad või vanemad täiskasvanud, et nad on viimase aasta jooksul tarvitanud mõnda ebaseaduslikku ainet. 2014. aastal teatas iga kümnes noor täiskasvanu vanuses 15-34 aastat, et on viimase aasta jooksul tarvitanud kanepit. Kanepi tarvitamise levimus kasvas 2006. ja 2014. aasta uuringute vahel.
AGW7OdgHtQ

Krakow osaleb üleeuroopalistes iga-aastastes reoveekampaaniates, mida viib läbi Sewage Analysis Core Group Europe (SCORE). See uuring annab andmeid uimastitarbimise kohta kogukonna tasandil, mis põhineb erinevate ebaseaduslike uimastite ja nende metaboliitide sisaldusel reoveeallikates. 2016. aastal oli Krakówis reovees mõõdetud kõige levinum sihtnarkootikumijääk amfetamiin. Reovees tuvastatud metamfetamiini, kokaiini ja MDMA metaboliitide sisaldus oli madal, mis viitab nende ainete piiratud kasutamisele Krakówis.

Järeldus

Kokkuvõtvalt võib öelda, et kanepi eri vormides on kõige populaarsem narkootikum nendes ELi riikides. Nende järel järgnevad sellised stimulandid nagu kokaiin, amfetamiinid. Jagage kommentaariumis, milline aine on teie arvates teie riigis kõige populaarsem.

Allikad

 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
kuna kanep ei ole tegelikult sõltuvus see on ravim, siis ma arvan, et XTC on kõige levinum narkootikum minu ümber. Kuid enamik sõltlasi on heroiinist ja amfetamiinist. Teisel kohal on amfetamiinid ja alles siis tuleb kogu muu jama.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
"Kanepi ei ole tegelikult sõltuvus selle ravim" saate lõpetada toimetuleku, ma tean ainult ühte inimest, kes kasutab kanepit ravimina. CBD peetakse ravimiks, THC-ga immutatud toodete suitsetamine ja selle nimetamine ravimiks on lihtsalt toimetulek, sest see ei ole tõesti ravim. Te põgenete reaalsusest. Selle põhjal võime põhimõtteliselt kõike nimetada ravimiks, sest me põgeneme oma reaalsusest, et mitte tegeleda oma probleemidega(ei leia oma probleemide algpõhjust ja ei tegele nendega).
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Rohtu esimesel kohal tõenäoliselt ja amfetamiini teisel kohal.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
alfa pvp
4 mmc
ja kanepi
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Olen üllatunud, et USA ei ole selles nimekirjas, sest see on riik, kus kasutatakse väga palju narkootikume. Ma ütleksin, et marihuaana ja kokaiin on seal kõige populaarsemad narkootikumid, kuid keegi ei võta enam tegelikult cracki, kõik crackitarbijad läksid üle jääle
 

paletto10

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 21, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ma toetan seda!
Marihuaana erinevates vormides näib olevat siinkohal esikohal. THC vapikarts ja söödavad tooted on minu arvates ühed tarbitud esemed.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ühendkuningriik 1. koha peal alkohol, 2. marihuaana, 3. kokaiin.
 

username81

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kõige populaarsem Austraalias on met ja ghb on saanud siin väga populaarseks
 

gfs241

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
1
Meth, blues (fent m30 võltsingud) ja viimasel ajal ka tranq. Minu piirkonnas peaaegu iga peaaegu kodutu / kodutu inimene kuritarvitab tugevalt tugevat d-methi, mida me Arizonast saame, ja suitsetab neid bluesi palju. See hiljutine partii met, mis käib ringi, on aga perse, tunneb end väga nõrgalt ja seda ei saa olla, kui sa slammid ja suitsetad.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Tranq, fent ja benso. Bro tunneb kaasa inimestele, keda juhitakse nendele hävitusradadele! Kahju näha kurb kujutlus top kuritarvitatud narkootikumidest, Kensington Philly on kõige hullem, mida ma olen näinud, mitte nii halb minu vanamehe Vancoveris, kuid siiski, tunnen kõigile, kes on sellesse paskasse lõksu jäänud!!!!. Loodan, et asjad muutuvad. END PROHIBITION !!!!!
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Veel tänapäeval saavad minu linna noored EXOTIC WHIP gaasipudelite õhupallidega harjunud.
Minu nooruses proovisime LSD-d või XTC-d, tänapäeval jäävad nad sellest gaasist sõltuvusse, ilma et nad oleksid varem ühtegi muud narkootikumi proovinud.
Peaaegu iga väike pood müüb seda. 24/7 Tühjad gaasimahutid on kõikjal ja kahjustavad keskkonda. Ma ei saa aru, kuidas seda saab ikka veel seaduslikult müüa.
Ja see tekitab kasutajatele sellist kahju, mida ma ei ole kunagi varem näinud ühegi teise narkootikumi puhul.
Ma nägin 20-aastast poissi, kes kaotas üle kuu aja oma jalgades tunde, ta ei saanud kõndida,
selle gaasi tõttu paar pudelit päevas. Ja see on kallim kui kokaiin.

Kas see on igas Saksamaa linnas nii või ainult minu linnas?
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Hash/Mdma/pregabaliin/kokaiin
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Tšehhi Vabariigis on kõige populaarsem THC, iga 4. inimene on rohtu proovinud. Teine on Meth, pärast MDMA, LSD. Heroiin on peaaegu kadunud.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ülemaailmselt on vastus ALKOHOL ! Loomulikult.
 
Top