Milline ravim on teie riigis populaarne?

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Ülemaailmselt on vastus ALKOHOL ! Loomulikult.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
Sõltub inimestest, mis ümbritsevad u Poolas. Paljud kanepi kasutajad, aga ka metamfetamiin, speed, dxm, kodeiin (siirup, tabletid), koks, sudo
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
Kasahstanis on mefedron/mdma/weed/hash
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Seaduslike narkootikumide puhul ilmselt pot ja alkohol. Illegaalsed narkootikumid ma arvan lihtsalt oma asukoha põhjal, kuid, met, kokaiin ja ilmselt fent (tõelised opiaadid muutuvad tänaval haruldaseks)
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Hollandis : Hash (hasj) / weed / kokaiin / XTC / speed / MDMA / LSD / GHB ja viimasel ajal on trendid 3MMC.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Minu riigis on väga väga kuiv turg, peamiselt madala kvaliteediga amfetamiin (kiirus), madala kvaliteediga rohi (väga harva kohtab sees kasvanud ja puhtaid õisi), mdma harvadel juhtudel, sitt XTC pillid väga väikestes kogustes MDMA-d ja ma vihkan seda mainida, koks. Isegi mitte koksi, jumal teab, mis kvaliteediga see jama on. Väga kurb, et siin on vaja jumalikke sidemeid, et saada head ja tugevat toodet. Tavaline meelelahutuskasutaja peab endale persse välja higistama, et saada mõnda uimastit, mis rahuldab tema vajadusi. On häid tooteid, aga mitte hulgimüügis. Nagu ma ütlesin, on vaja häid sidemeid, et saada head aega, kahjuks.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Aka: immigreerige Ibizale.
 
Top