Milliseid vahetusi te kasutate?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Palun öelge meile, millised vahetused on teie piirkonnas populaarsed. Kas seal kehtib AML/KYC-poliitika?
Milliseid probleeme esineb teie piirkonnas valuutavahetusel?
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Jah, KYC on küsimus, mis mind häirib. Mind ei huvita, kui ma müün vana sõidukit. Ma eelistan, et mulle makstakse CASH või Cryptocurrency. Sularahata ühiskond on tulemas. Mulle ei meeldi, et inimesed teavad, kui palju ma tänava ääres asuvale poisile minu õue koristamise eest maksin. Vähemalt veel vaene poiss, keda maksustatakse tema nappide sissetulekute pealt.
 

NoNameNoSlogan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 25, 2022
Messages
25
Reaction score
12
Points
3
Kas tohib küsida, kui sageli te neid kasutasite? Ma muretsen usaldusväärsuse pärast
 
Last edited:

Dogfacezombie

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 31, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Üsna hea krüpto rahakott, millel on üsna suur valik, mida saate hoida, on Trust Wallet, seda saab muidugi alla laadida iOS-is ja Androidis. Lisaks ei nõua nad KYC-i ja ma olen üsna kindel, et seal ei ole AML-i. Mina isiklikult olen seda kasutanud BTC, DOGE, ColdKoala ja SHIB-i hoidmiseks ja mul ei ole olnud mingeid probleeme tehingute vastuvõtmisel või saatmisel. Ma hindan seda rahakoti üldisena kindlalt 8/10, kuna seal ei ole korralikku 2FA/Password seadistust, vaid ainult grupp sõnu konkreetses järjekorras, mille peate kuskile üles kirjutama (paberile või digitaalselt), sest ilma nende sõnade järjekorras, mida rakendus pakub, olete põhimõtteliselt oma rahakotist igavesti välja lukustatud, kuni mäletate sõnu ja nende järjekorda / leiate sõnad. Üks viimane asi, mida ma tahaksin mainida, on see, et te saate samas rakenduses/telefonis mitu rahakotti majutada, mis tähendab, et teil võib olla üks rahakott terve hulga erinevate krüptodokumentidega ja teine rahakott, mis teeb sama asja (või midagi muud, oleneb sinust), ja te võite lihtsalt vahetada nende rahakottide vahel edasi-tagasi, mis võib võimaldada jääda osaliselt anonüümseks ükskõik millises plokiahelas, mis tahes krüptovaluuta, mida kasutate, jagades tehingute liiklust erinevate rahakottide vahel. Igatahes see oli rakendus, mida ma mõtlesin, et soovitan kõigile, kes vajavad rahakotti ilma KYC-ta. Prost!

Google Play Store'i link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallet.crypto.trustapp&gl=US
Apple App Store Link: https://apps.apple.com/us/app/trust-crypto-bitcoin-wallet/id1288339409

Päris kindel, et see on ametlik sait, kui soovite proovida ja hallata oma rahakotti arvutis: https://trustwallet.com/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Töötas minu jaoks nagu võlu, kuigi olen kuulnud kuulujutte, et viimasel ajal ei ole suured tehingud läbi saanud
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Odavaimad tasud, madalaimad miinimumnõuded, usaldusväärne ja tugev kohalolek dreadil.
Dread on tagasi poisid. Ma mõtlen, ma tean, et nad on väga mürgine kogukond, kuid sellegipoolest teeb veel üks tumedate merede kogukond räpane töö, et me kõik saaksime jätkuvalt nautida oma arusaamatuid meditsiinilisi mänguasju.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Noh esialgu kasutasin Coinbase, Kraken, Coin Mama, cash APP ja kasutasin ATM-i palju asju, kuid cash app ja coin base ja mõned teised hakkasid kokku leppima, et tuvastada, millised tilgad olid millise sektori jaoks Võrreldes märkmeid Eleuthera üksteist ja cash app lõpuks keelas mind ja konfiskeeris mõned vahendid, mis pani mind maha nii, et mina ja mõned sõbrad hakkasid nägema, kus võivad olla augud seoses konkreetsete müntide tüüpidega. Me leidsime lahenduse, kuid ma ei ole tõesti vabadus olla konkreetne selle kohta, kuid me leidsime alternatiivi, mis eksisteerib teise tüüpi sektoris seoses bitcoin'iga. Ka paxfullil oli huvitav teooria, mis töötab hästi, kuid sa ohverdad natuke raha privaatsuse eest. See on trikk leida privaatsust konkurentsivõimelise hinnaga, kuid nagu ma ütlesin, et me leidsime selle ainult ühes kohas ja see dissapear üleöö, kui ma ütlesin siin.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Huvitav.
Kuigi jagamine võib tunduda nagu midagi head ära põletada, toimib see tegelikult mõlemat moodi.
Te saate seda jagades jõhkralt testida, et näha, kas keegi suudab seda murda.
Siiani meeldib mulle seda meetodit kasutada.
Ma tegelikult osta krüpto, nagu XMR, sularahaga, registreeritud midagi nagu AgoraDesk, LocalXMR.
Seejärel lisan selle XMR-i minu mittehoiustamise rahakotti, millel on funktsioone, et registreerida kauplemiseks.
nt.
CakeWallet.
Siis sealt ma saadan välja, järk-järgult.
Kui vaja, et hiljem raha välja võtta.
Ma saadan XMR tagasi minu Cake rahakoti, kanda XMR BTC kohta Cake, nii et see on näha, et ma sain selle seaduslikult läbi Cake, mõned XMR olin ostnud seaduslikult Local või Agora.
See töötab müüjate jaoks, nt peate vahetama neid BTC XMR-i vastu, kasutage DeX-i nagu InfinityExchanger, mis on kõige odavam madalaimad tasud jne. Saada need XMR Cake'ile ja kaubelda BTC vastu.
Olles ostnud XMR kohaliku või Agora saata Cake saata välja ja mõnikord tagasi kaubelda BTC tundub legit ja ei tõsta ühtegi sirvida isegi Cake meeskond.
Teoreetiliselt jätkate seda, kuni ToS või määrus muutub uuesti.
Ma isegi leidsin läbi Cake, saate osta kinkekaarte, mõnikord Visa või Mastercard.
Nüüd tundub, et te lihtsalt osalete krüptosfääris, ostes kinkekaarte, XMR-iga, mille ostsite seaduslikult Local või Agora kaudu. Saate minu drift?
Loomulikult vaid üks paljudest võimalustest.
Kannatlikkus ja XMR-i ülesmärkimine Local või Agora kaudu on klamber, sest lõpuks oled sa see, kes teeb tasusid jne.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wow, see on päris hämmastav ma lihtsalt osta krüpto kui kinkekaart ise ja saata see ühele mu teisele kontole sünnipäevaks või jõuludeks krüpto kinkekaart. Ei ole väga keeruline ma arvan, et ma peaksin töötama midagi keerulisemat
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kust saab osta krüpto kinkekaarte?
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Ma arvan, et TheWaterman mõtleb nagu NXT-müntide või Karma-müntide ostmine. Neid saab osta kinkekaardina enamikus jaemüügipoodides ja enamikul krüptosaitidel, mis võimaldavad kinkekaartide ostmist, nagu Cake või Mycellium rahakotid.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ma ei saa ikka veel päris hästi aru. Nii et neid saab osta sularahas? See oleks vinge..

Ma eeldan, et see on ainult USAs?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Mõnes Euroopa riigis on neid olemas, kuid see on haruldasem kui USAs.
Sa võiksid vaadata localmonero, kui sa ei ole veel raha või muid häid võimalusi.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Jah, localmonero on klassikaline, kuid minu maitse jaoks liiga kallis.

Kui ma maksan 10% - 20% lisatasu turuhindadele, siis võiksin ka lihtsalt AMZi kinkekaardid sularahaks (wire) konverteerida, millel on umbes samad tasud
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Saate osta monero/bitcoini kaudu sularaha posti teel agoradeski. Sibulad ja pgp on saadaval veebilehel darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ja on teie vestlusandmed 180 päeva jooksul salvestatud? Ei, aitäh.
 
Top