Milliseid vahetusi te kasutate?

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Saate osta monero/bitcoini kaudu sularaha posti teel agoradeski. Sibulad ja pgp on saadaval veebilehel darknetlive.com
 

commando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Ja on teie vestlusandmed 180 päeva jooksul salvestatud? Ei, aitäh.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ma ei leia darknetlive'i lehel sibulat.

Kuidas on seal hinnad sularaha krüpto?
 

eps0n

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
11
Reaction score
9
Points
3


btc hinnad ei ole head, aga ma soovitan ikkagi täielikult monero'le üle minna.

monero jaoks:

144,65 EUR / XMR
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kurat, see on tõepoolest hämmastav hind!
Aitäh lingi saatmise eest, ma vaatan selle üle
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Western Union on väidetavalt võimaldanud osta ja müüa või saata krüpto või midagi sellist? Ma uurin seda praegu. Tundub parim võimalus puhastada münte fiatiks ja visa versa.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tagasiside ja läbivaatamine kogu protsessi kohta foorumis oleks väga teretulnud
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Ma kasutan uphold osta siis ma kasutan nano niipea, kui raha vabaneb, ja mulle kindlasti ei meeldi see osa.
Selle üsna ilmne, et valitsused teevad nad on tavalised varjatud toimingud, et saada kõik reguleeritud! liiga halb, et inimesed ei mõista, et paljud neist vahetustest on loodud ebaõnnestumiseks
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Ma kavatsen järgmise 30 päeva jooksul teha katse, et näha, kuidas see toimib ja kas see on seda väärt.
Kui tasud on õiged, võib see olla uuem viis raha pesemiseks, saates need endale teise WU asukohta, raha kättesaamiseks on vaja ainult koodi, isikut tõendavat dokumenti ei ole vaja.
Võib-olla, ma uuendan põhjalikult varsti.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ja? Kas te proovisite?
 

silver777

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
parim rahakott on wasabi ja vahetamiseks on vaja suurt aju peame liikuma krüpto palju, segamine on lihtsalt 20% ülejäänud on lihtsalt aju
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tere, me kasutame NOW Payments (nowpayments.io), kuna seal puudub KYC ja nad aktsepteerivad nii $XMR kui ka kõike muud.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
On palju KYCi, kui soovite FIATile raha välja maksta, kuidas te seda teete?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Millistel börsidel on kõige madalamad väljavõtutasud?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Tõenäoliselt Binance, kuid võib-olla leiate P2P-müüja, kes maksab teie BTC-d teile sularahas ilma tasu maksmata.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Hei @sadow, mida te peate kõrgeks tasuks?

Ma olen päris palju loobunud FIATi hoiustamisest ja väljavõtmisest, ilma et ma saadaksin pildi oma ema sünnitamisest või annaksin üle tohutu protsendi tasu... see on nii kuradi naeruväärne. Aga! Te kelmikad, ebalojaalsed ja koostööst keelduvad kodanikud, peaksite olema tänulikud, sest see on selleks, et me saaksime teid kaitsta, mitte teid jälgida 🤗

Ma ei tea, mis on teie eesmärk, aga minu puhul otsin lihtsalt tehingute varjamist, mitte rahapesu. Pesu pesemiseks vaadake @KokosDreams / @BevItUp meetodit, mis asub siin http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...s/how-to-launder-your-money-in-2-clicks.7823/

Pärast mitmete meetodite uurimist olen asunud sellele:

Ma kasutan Cash Appi minu sisse- ja väljaminekuks. Ma tegin täieliku KYC-i, kuid see on ainus koht, kus ma seda olen teinud. @Gordon Ramsay või keegi teine võib isegi aidata teid selle ümber.
  • Kasutage raha sissemaksmiseks KÕIKI krediit- või deebetkaarti. Nad pakuvad ka pangaülekandeid ja (tõesti lahedaid) sularaha sissemakseid kaupmeeste juures.
  • Ma kasutan deposiiti, et osta Bitcoini Lightning-võrgustikus (tasu ~ $ 1,50).
  • Saada Guarda defi rahakotti (tasu on Lightning-võrgus paar senti)
  • Vahetada Monero vastu. (Tasu varieerub ja ma ei saa aru, kuidas nad seda arvutavad, kuid viimati maksin 2,64 dollarit)
    • Guarda haldab P2P-vahetust automaatselt taustal, kuid see võtab mõnikord kaua aega
  • Saada eraldi Monero rahakotti (tasu on paar senti, minu viimane tasu oli vähem kui senti)
  • Nüüd võin teha mida iganes ma tahan
Põhimõtteliselt vähem kui 5,00 dollari eest saan mugavalt osta Monero kasutades deebetkaarti. Teoreetiliselt on olemas ainult see teave, et ma ostsin BTC-d Cash Appis, saatsin selle teisele aadressile ja seejärel teisele. Siia lõpeb jälg.

Samuti suutsin kujundada oma kuradi kuradi Cash Appi deebetkaardi, mis on valmistatud metallist.

Samuti, selle asemel, et lihtsalt jätta oma raha sularahas, ma korjasin siin ja seal paar dollarit, kaupeldes BTC-dega oma Cash Appi hoiustega.

Kui kellelgi on parem viis, andke mulle teada.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Kasutades kohalikku monero. Kohaliku monero edasimüüja toetamine. Paralleelmajanduse kasvatamine.
 
Top