Question Mis on kõige huvitavam ravim, millest keegi ei räägi ?

ps1ch0pth

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere,
im lihtsalt uudishimulik, mis on kõige huvitavam ravim, millest keegi ei räägi, mis väärib rohkem tähelepanu ? Ja miks sa arvad, et ravim saab nii vähe tähelepanu ?

Tänud
Ps. Vabandust minu halva inglise keele eest, mis ei ole minu emakeel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
4-MAR näeb õudne välja, kuid võiks proovida, kes teab.
Fluorokokaiin on veel üks huvitav asi.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Mulle on ka 4-MARi kohta mingi küsimus.

Tahaksin kuulda jutustust kellegi poolt, kes on harjunud stimulantide võtmisega, sest internetis olevad kirjeldused on kõikjal ja enamik neist näivad väljamõeldud.

Kõik, mida ma kindlalt tean, on see, et see kestab vähemalt 16 tundi, kui te võtate suu kaudu.
 

scoobiedoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 14, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Mõned aastad tagasi püüdsin leida 4-MARi müüjat või tootjat ja ei leidnud kedagi, kes teadis, kust seda saada või oli sellest isegi varem kuulnud. Hiina lasi mind maha,jälle. see kõlab hästi, aga kunagi ei tea.
 

the right stuff

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2023
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
2ct2
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
See ja 2ct7 ,2c üldiselt ka
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Andke mulle 2c-21
2c-n kurikuulus 2-CP
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2cp oli sama halb kui 2cn, kuid 2c21 oli pärl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Harmaline. Enamik inimesi arvab, et see on lihtsalt MAOI A, kuid see on hallutsinogeen. Ma võtsin hiljuti 200mg ja mul olid kuulmis- ja nägemishallutsinatsioonid. Huvitav on see, et visuaalid olid üsna erinevad triptamiinidest, mida ma olen proovinud, nagu N,N,DMT, psilocin või LSD. Ausalt öeldes mitte nii sügavalt, kuid üldse mitte sarnased. Ei mingeid geomeetrilisi kujundeid või lillat ja rohelist... ka ei mingit koordinatsiooni ja tugevat joovastust. Ma sain selle Ebayst 😆😉
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Seda ma ei teadnud, ma olen hakanud kasvatama koormat Süüria Rue. Peab seda proovima!
 

Cool5678

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
5-(2-Aminopropüül)indool (5-API, 5-IT, PAL-571)[1] on indooli ja fenetüülamiini derivaat, millel on empatogeenne mõju.

Pakun aruteluks välja ühe huvitava toote ......
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ma proovisin 5-IT, mulle ei meeldinud see aine.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Ma nõustun, et selles ühendis oli midagi puudu
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ma ei kuule kunagi, et keegi ütleks hexen. kui teile meeldivad ühendid, mis suurendavad seltskondlikkust, annavad teile teise tuule ja pakuvad kindlat tuju tõstmist, võiks see olla midagi, mida vaadata
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
2-c-t-7?
Minu riigis oli lühike aeg, mil RC-d muudeti seaduslikuks (vähem kui 6 kuud) ja avati väike pood.
Mäletan 2-c-t-2, 7 jne jne ja muid ebaselgeid ühendite nimesid.

Aga ma ei ole päris kindel, et need poed, kust nad varustasid (ilmselt Lizard? See oli rohkem kui 20 aastat tagasi, nii et tõesti ei tea haaa) - aga kõik, mida ma mäletan, on kaks korda, kui ma proovisin c-t-7 ei olnud midagi meeldivat minu jaoks. Ma tegin palju erinevaid narkootikumide klassi, see oli üks väga väheseid, mis andis mulle tahhükardia ja oli pooleldi meeldiv stimulatsioon, kuid ainult comeup'i ajal, siis oli ainult küljed ja vibes kergelt psühhedeelsed negatiivsed mõjud.

Jällegi võib olla, et see, mida ma proovisin, oli täiesti midagi muud., sellepärast ma küsin, mis on selle ühendi eriline, mis teid huvitab?
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Nii palju kuulsin sellest, et tegin selle ise. See on nii palju parem kui 2c-b juures kehakoormus, tõesti tugev ja meeldiv tunne, laulmine on lihtsalt INCREDIBLE, ma ei võtnud nii palju veel, et saada visuaale, kuid ma leidsin, et kogemus on tõesti väärtuslik. See, mida sa kirjeldad mulle laseb mind rohkem mõelda 2c-t-2.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Täname teid info eest! Jah, see võib olla, ma ei mäleta täpselt, milline number oli kirjutatud kottidele, mis sisaldavad selliseid RC-d.. ;) Lihtsalt väike, väike number võib kindlasti suurt vahet teha!
siis ilmselt oli mul 2c-t-2. Ma arvan, et ma isegi võtsin suurema annuse, sest ma ei tundnud mingit mõju üle 1 tunni, nii et ma liiga teine... Kui noored me kõik teeme lollusi ;)

Mulle väga meeldib sinu Nickame hehe... SANDOZ on parim bränd, mis teeb selliseid hämmastavaid reklaame ja kõik nende farmaatsiatooted, mida kuritarvitatakse (nagu Oxy, fent plaastrid) - "maagiliselt" on nad kõige sobivamad sellisteks kasutusteks.
Oxy sandoz: see koorub nagu kondoom, kate ei kleebi pillidele :D
Siis piisab õrnast vajutamisest, et pillid muutuksid peeneks pulbriks, eemaldades kõik ER.
Abiained on väga neutraalsed, mistõttu on vähem ebameeldiv oxy nuusutada, ja maagiliselt PH praktiliselt juba hea IV.
Plaastrid olid tipptasemel: enne kui nad olid sunnitud seadustest panema "kuritarvitamise vastase" dermapatchi asemel koti geeli, lisas Sandoz sellisele geelile, tavaliselt lihtsalt välja pigistatud ja suitsetatud... magusaine sisse!!! parima maitse saavutamiseks suitsetamise kogemus ;)
mingit põhjust, miks nad peaksid magusaine panema dermapatchi muidu? :D

hoolega
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Thx, sõltuvalt magusaine, mõned võivad mõjutada imendumise aega, pikem, lühem, võib lihtsalt, nagu dmso, aidata toote läbida nahabarjääri.

Südamlikult,

Julien Limitari
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2c-g oli väidetavalt olemas, kui selgus, et see ei olnud see, mida nad ütlesid.

2010 oli väidetavalt partii Tcb2 Ma ei tea, kas kellelgi on kinnitatud kogemusi kummagi neist ühenditest ehk keegi seal väljas teab
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
2-c-t-7 müüdi sinise müstika nime all kui aphrodisiac tuli kahe pilliga, mida soovitati võtta ainult üks lol see ei olnud nutipoodides väga pikka aega
 
Top