Question Miks müüjad ei tee varjatut paketti ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nagu näiteks, kui ma tellisin roide, allikas peita minu viaalid, pelletid ect magneesiumi ja vitamiinide karbid, isegi mikado karbid, mis ei olnud avatud !

Miks müüjad narkootikumide lihtsalt panna pulber kilekotti ja panna see kirja või kasti? Kui ma oleksin müüja, ma ostaks palju väikseid raamatuid, avaks selle ja lõikaks kõigist lehekülgedest ruudu, et panna kilekott sisse ja kleepida raamat, või idk osta lisopaine ja eemaldada kõik tabletid, et panna väike kilekott sisse ja panna uuesti tabletid, miks keegi ei tee seda?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
seda seetõttu, et neil on palju tellimusi ja kui nad hakkaksid seda iga tellimuse puhul tegema, võtaks see neil igavesti aega.
lühidalt öeldes ei ole teie 12-dollariline tellimus seda valu väärt, kui enamik pakke jõuab takistusteta sihtkohta.

aga ma olen nõus, et tuvastatava aine lahtiselt pakendisse panemine on lihtsalt nende laiskus, miinimumkünnist peaks täitma iga müüja.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ükskord tellisin 1g amfetamiini ja mees pani grammi autofiltrisse, pakendisse, see oli väga diskreetne
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
tavaliselt rääkides väiksemate koguste puhul selle täiesti trahvi, enamik riike ei kontrolli rahvusvahelisi kirju, sellepärast kirjad, mis sisaldavad ainult kaarte või kirjavahetust, ei nõua tavaliselt tollivormi, ma olen alati olnud edukas saatmine kogused sub-50g sees sünnipäevakaartide nii lamedad kui ma saan.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
kõik, mida te tõesti peate tegema, on veenduda, et te vaakumpakendate ja ei kasuta raskeid lõhnaaineid, ma tean, et see võib tunduda hea mõte, kuid paki, mis lõhnab lavendli või mingi lõhna eemaldaja järele, on postitöötajale palju kahtlasem kui lihtsalt veidi kobedam kiri.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Tere vennad!

Väga väga huvitav küsimus. Vastus, mille xoxo2.0 andis, on tegelikult üldiselt õige. Müüjad lihtsalt ei hooli enam, tellimused tarnitakse, makstakse ja asi on lõppenud. Müüjad nüüd ei mõtle lõppkasutajale. Nad, müüjad ei jää kinni, aga lõppkasutaja, edasimüüja läheb jälgimisnimekirja kohe, kui nad tellimuse kätte saavad.

See on omamoodi põhjus, miks ma valin dead drops päritoluriigis, mida iganes ma tahan osta, peamiselt umbrohu. Ma pigem sõidaks selle ise koju peaaegu 100% kindlusega, et mina ja minu toode on turvaline.

Ma loodan, et müüjad hakkavad jälle oma klientidele mõtlema.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mitte kõik müüjad tegutsevad nii vähemalt ma räägin minu puhul ma võtan nii palju hoolt stealth saatmisel minu kliendid võivad kinnitada, et ;-) kuid võib-olla suurimad müüjad on see probleem.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Mind huvitaks, millised on seadused teie paikkonnas, sest tavaliselt ei saa teid vastutusele võtta teie aadressile suunduvate pakkide eest, kui LE ei suuda mingil määral tõestada, et te teadsite, mis see on, ja et te selle tellisite, Plausable deniability ja kõik see.

selle ebatõenäoline, et teie kohalik omavalitsus teeb teie kinnisvarale rüüsteretke sissetulevate pakettide pealtkuulamise eest, kuigi võite oma aadressi põletada ja teid võidakse intensiivsema kontrolli alla võtta. DD-d on alati ideaalne.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Kui kaua võtab tavaliselt aega nende tellimuse saabumine? Eelmisel esmaspäeval saatsid nad mulle ühe ja ma ootan ikka veel selle kättesaamist. Ma kardan, et ma ei saa seda kätte.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Ma tellin alati ainult Kui vargus on hea
. Im hea meelega maksta vähe lisatasu hea stealth. Mõned inimesed lihtsalt tahavad, et see on odav on võimalik, kuid minu arvates hea stealth on win win. Müüjad saavad hoida oma kliente + nad saavad ka uusi kliente. Ma olen juba rääkinud mõned sõbrad umbes Peaks ja hes toode. Tema stealth võib olla parim ive kunagi näinud ja ma tellivad rohkem temalt ja nii ka minu sõbrad.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mõned müüjad pakuvad lisatasu eest varjatut tõlget. Sõltuvalt paljudest teguritest võib "varjatus" olla varjatuse vastand, kuid ükski varjatus ei ole märkamatu. Nad teavad kõiki trikke, ma kinnitan teile. Kui neil on kahtlus, ei saa ükski stealth neid võita.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
See on väga õige. Sõber kasutas tööd Postkontoris ja kui keegi jäi kinni, siis nad lipitsesid teda. Nad kutsusid K9-i nuusutama ja see kutt pakkis paar nädalat. Tellige turvaline aadress puhta nimega ja kui teid tabatakse, võtke pausi
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
minu jaoks, kuigi enamasti, kui ma tellisin, ei saanud ma midagi diskreetset, ükskord isegi sain tellimuse, kus ilma seda küsimata sain selle väga hästi peidetud sünnipäevakaardile koos õhupalliga seitsme aasta jooksul, ma vaevlesin liiga, et leida ümbrikuga
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Jah, enamasti läbib rahvusvaheline post alla teatava kaalu mitte palju kontrolle, kuna rahvusvaheline post on suures mahus, sellepärast ei nõuta üksikute kirjade puhul tollideklaratsioone.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Enamik müüjaid, keda ma olen kasutanud, kasutavad pakendis peibutussõnu. Selle vaakumpakendatakse ja pannakse mobiiltelefonikotti, laste odavasse mänguasjakomplekti jne ja seejärel pakitakse uuesti originaalpakendisse. Dollar General võib olla müüja parim sõber, et leida peibutuselemendid.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ma arvan, et on üsna vale varjata narkootikume kohtadesse, kuhu nad ei kuulu olla , seega on parem mitte varjata seda kui varjata seda, kuhu orgaaniline aine ei kuulu :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
alati, kui ma teen kohalikku DD-d, jätan selle alati kohta, millest ma tean, et ainult täiskasvanud pääsevad ligi
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
alpino Ma olen kuidagi eksinud. Kas sa tahad öelda, et saadad oma ravimid koos taimedega?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
terpeenid ja terpenoidid nagu mentool ühend, mida leidub piparmündiõlis või tümool anti fungical, mida kasutatakse suuhügieenis,flavonoidid nagu ruttin, mida leidub tsitrusviljades ,süsivesikud ja polüsahhariidid nagu destran ,rasvhapped või vitamiinid nagu vitamiin c või d see on orgaaniline ka võite kasutada pudelid neist, kuid mitte tranparent pudel, kuid ma don t reccomend you this. Everyboudy peaks olema oma viis saata.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Nüüd ma sain teid kätte! Vabandust, see ajas mind lihtsalt veidi segadusse. Jah, see on mõistlik
 
Top