Question Miks müüjad ei tee varjatut paketti ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nagu näiteks, kui ma tellisin roide, allikas peita minu viaalid, pelletid ect magneesiumi ja vitamiinide karbid, isegi mikado karbid, mis ei olnud avatud !

Miks müüjad narkootikumide lihtsalt panna pulber kilekotti ja panna see kirja või kasti? Kui ma oleksin müüja, ma ostaks palju väikseid raamatuid, avaks selle ja lõikaks kõigist lehekülgedest ruudu, et panna kilekott sisse ja kleepida raamat, või idk osta lisopaine ja eemaldada kõik tabletid, et panna väike kilekott sisse ja panna uuesti tabletid, miks keegi ei tee seda?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
alpino Ma olen kuidagi eksinud. Kas sa tahad öelda, et saadad oma ravimid koos taimedega?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
terpeenid ja terpenoidid nagu mentool ühend, mida leidub piparmündiõlis või tümool anti fungical, mida kasutatakse suuhügieenis,flavonoidid nagu ruttin, mida leidub tsitrusviljades ,süsivesikud ja polüsahhariidid nagu destran ,rasvhapped või vitamiinid nagu vitamiin c või d see on orgaaniline ka võite kasutada pudelid neist, kuid mitte tranparent pudel, kuid ma don t reccomend you this. Everyboudy peaks olema oma viis saata.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Nüüd ma sain teid kätte! Vabandust, see ajas mind lihtsalt veidi segadusse. Jah, see on mõistlik
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Suhtle müüjaga ja nõua varjatut pakendit, muidugi mitte 1,2,3 grammi jne... tellimusi. Ja muidugi lisatasu eest. Te ei saa eeldada, et teie ühe grammi tellimus saabub objekt, mis on väärt rohkem kui teie tellitud gramm.
 
Top