Question Teie arvamus selle laboriseadme kohta?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
odava eelarve puhul :)

kuumutusplaat + magnetiline segisti: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vaakumpump: https://www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph-paber: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

mullikondensaator: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3-kaeluseline lamedapõhjaline kolb: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

1 kaelusega lamedapõhjaline kolb: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

mõõtesilinder: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



mida veel? kraami destilleerimiseks, aga ma ei ole kindel, mida võiks kasutada amfetiinsulfaadi või mefedrooni sünteesiks.
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Esiteks, nagu teile on juba teistes väljaannetes öeldud, peaksite uurima iga ühendi sünteesi, mida te kavatsete hästi sünteesida, sest ma võin garanteerida, et on ühendeid nagu need, mida olete nimetanud, mis nõuavad isegi kallist varustust või klaasnõusid, väikese leidlikkusega. ja omatehtud vahenditega saaksite valmistada katinoone ja amfetamiine. tervitused ja head uut aastat sõber!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
kas te ütleksite, et 3 või 4-mmc valmistamine xmetüülbromoketoonist ilma korralike laboriseadmeteta on okei? Cuz ma olen huvitatud, et proovida, et üks päev alustades selle kemikaali, kuid ei taha kulutada liiga palju raha seadmed, sest see on madala skaala niikuinii ilma kavatsuseta teha raha sellest
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Milliseid asju kasutasite te selleks? Ma olen intrested sünteesida 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Nagu te eelnevalt märkisite, soovite teha väikeses mahus. Tehke endale siis teene ja jääge esialgu siis eemale radarist, ärge ostke oma klaasi Euroopa väljakujunenud keemiaettevõtetest, kas teil on selleks isegi seaduslik põhjus?

1. Hiinast on palju väga kvaliteetset, HINDLIKKU laboriklaasi. Neil on mõnel juhul laevandus ELi riikidest või kiirendatud laevandusprotsessid, kus nende pakke käideldakse lahtiselt kokkuleppe kaudu platvormiga, millel nad müüvad (mõelge alibaba veebisaitidele).
2. Hankige oma kemikaale tavalistelt ettevõtetelt (kemikaalide vabanduste kohta on terve teema, OTC kemikaalide kohta, leidke ettevõte, mis on spetsialiseerunud näiteks printerite tindipeade puhastamisele ja tellige oma isopropüülalkohol neilt), ostke tehnikakvaliteediga kemikaale, puhastage neid, see on ka õppimiskogemus, te õpite uusi asju selle kohta, millega te töötate.
3. Vevor on piisavalt hea, aga ära osta otse neilt ma ütleks. Nad on vist ka hiinlased, aga enamus nende kaupu on alibaba platvormiga ühendatud ELi ladudes. Alibaba toimib omamoodi eskrooteenusena. Väikesemahuliste reaktsioonide jaoks (sub 10L ma ütleksin) ei ole teil midagi paremat vaja, aga oodake, et Vevoril ei ole parim QC.
4. Ebay on teie sõber, nii klaasi kui ka laboriseadmete jaoks. Likvideerimised, laborite sulgemine, asjad lähevad müüki, saate osta räpane odavalt.

Kui te lõpetate ja saate aru, kuidas osta 20L reaktsioonianumat keemiatööstuse ettevõttelt, ei pea te neid küsimusi esitama, sest te juba teate vastuseid. Selleks ajaks olete ka kuradi palju raha erinevatele seadmetele kulutanud ja soovite, et oleksite kohe alguses ostnud 20L reaktsioonianuma. Kuid te ei kahetse kogemust, mille te selle käigus omandate, ega arusaamist seadmetest, mida te vajate.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Olen nõus. Te ei peaks ostma neilt otse. Olen näinud, et VEVORi seadmeid müüakse näiteks AliExpressil. Kaudselt ostes on teil vähemalt mingi kindlus, et juhul, kui see tuleb kahjustatud või midagi, saate luua vaidluse müügiplatvormil, mis annab teile mõningase mõjuvõimu.
 
View previous replies…

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Jah, võib-olla saate näiteks ühe eraldussahvri tellimisega hakkama, kuid mitu, mis kokku moodustavad terve labori? Sellega ei tohiks riskida.

Teil ei paista olevat palju kogemusi sellistes asjades... nii et lubage mul öelda teile väike saladus.. hiina "sõbrad" teie WhatsAppis võivad olla teie suurim vara... need inimesed müüvad võltsitud riideid, võltsitud ehteid, nad saadavad teile kemikaale, kui nad teavad, et nad ei saa probleeme ja et te ei ole idioot, nad isegi võltsivad teile tolliarveid, et teie reaktiivid pääseksid läbi! Nüüd nende ühenduste loomine, noh, see on raskem kui see kõlab... Sa võid minna ka lihtsat teed ja hakata Hiina ekspediitori kaudu võltsriideid ostma ja vaadata, kas nad lubavad sul tellida muud kraami oma lattu, mille eest sa maksad lisatasu... Ma ei saa aru, miks nad seda ei teeks...
Hiinlasi kontrollib ka nende valitsus, inimesed, kellest ma eriti räägin, nende laboreid rünnatakse, nende laste Gucci sweatshopid ja nende Apple Ipad farmid lammutatakse ja nende valitsus karistab neid tugevalt mingi suvalise seaduse eest, mis vastu võetakse või keegi nende vastu vanduma hakkab.... Te arvate, et nad saavad ELi föderaalpolitseilt päringu ja tunnevad end sunnituna andma neile selle inimese nime, kes ostis neilt kemikaale, lastes neil natuke raha teenida? Nad ei ole kohustatud ja EL ei saa midagi teha, et neid sundida, samuti ei saa nad paluda, et hiinlased sekkuksid...

Kas te saate posti "firma nime" all postkasti? Tee natuke rollimängu. Ütleme, et müüte eBay's laste mänguasju. Nüüd registreerige end eBay's. Valige midagi sellist, millest on ilmselge, mida te teete, ilma et keegi peaks vaatama. Ütleme BESTKIDSTOYS.
Nüüd, kui saate eBayst posti postkasti, selgitage, et te müüte eBayl ja te ei taha, et teie aadress oleks avalik teave. Lihtne ja õigustatud vabandus. Sa ostsid midagi oma eBay kontolt, nii et see tuli selle nime all. Lihtne.
Registreeru siiski mõnele dropshipping saidile või tellige isegi Aliexpressi kaudu ja pane ühe tellimuse nimeks "Returns BESTKIDSTOYS" (midagi üsna väikest). Registreeruge mõnele äriga seotud ajakirjale, võib-olla iganädalastele/kuulistele kataloogidele näiteks COSTCO või WALMART, kui te teate, mida ma mõtlen... Vean kihla, et beebikatalooge leiad tasuta, võibolla mitte mänguasjade kohta, aga sa võid alati seletada, et sinu "sõbrannale" meeldib see ajakiri või su õde sai just lapse... keda huvitab, kui sul on suur naeratus näol ja sa ütled tere, räägid inimesega, kes postkastidega tegeleb ja ütled talle, et ilusat päeva. Kõige hullem viga, mida ma olen näinud, on see, et inimesed on lihtsalt ebaviisakad või käituvad nii kahtlaselt, et nad kutsuksid politsei enda peale, kui nad on seda paska näinud.

Kui sa kavatsed midagi ebaseaduslikku teha, eriti kui sa hüppad kohe narkootikumide tootmisse, siis peaksid õppima selliseid lugusid lennult välja mõtlema. Mitte kunagi ei tohi olla liiga detailne, aga ka sind ei saa kunagi kinni püüda ilma selgituseta, mida sa teed.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Te peate AliExpressi krediitkaardiga maksma, kuid teie pangale ja politseile ilmub see ainult kui "AliExpressi tellimus", nad ei näe täpselt, mida te tellisite.

Siis jälle võiksid nad kirjutada AliExpressile, et öelda neile, mida sa tellisid, kuid need Hiina firmad ei saa neid tegelikult vähem huvitada. Tõenäoliselt nad isegi ei vasta ja kuna teid niikuinii uuritakse, siis pole tõesti midagi muud teha. Politsei teeb tõenäoliselt niikuinii teie kodus läbi ja leiab kõik need klaastarbed, nii et pole mõtet varjata fakte, mis on ilmselged.

Kui see juhtub, öelge selle asemel õiguskaitseorganitele legitiimne põhjus, miks te klaasnõusid omate. Vaadake lihtsalt üles need kümned asjad, mida te sellega teha saate, ja kemikaalid, mida te kasutate, ning öelge neile, et te tegite seda mis tahes ebaseadusliku narkootikumi asemel.

Loki12 mainis klaastaara ostmist WhatsAppi kaudu. Mina isiklikult ei läheks seda teed. Esiteks võid sa nende inimeste poolt kergesti petta saada, teiseks leiavad politseinikud klaastaara niikuinii sinu juurest ja kolmandaks on meeletult riskantne, et sul üldse on WhatsApp telefonile installeeritud. Miski seoses lõpuni krüpteerimisega, mida WhatsApp väidab olevat, ei vasta minu arvates tõele. Kood ei ole avatud lähtekoodiga, nii et keegi ei saa kontrollida või teada, kas WhatsAppi väited on tõesed (spoiler hoiatus nad ei ole ja nad teevad rutiinselt koostööd õiguskaitseorganitega). Ma läheksin isegi nii kaugele, et AliExpressilt ostmine on tegelikult turvalisem kui WhatsAppi kasutamine.

Nüüd viimaks, kuid mitte vähem tähtis, et politsei tavaliselt ei hooli nii palju sellest, et te ostate klaastaara. See ei ole probleem ega ebaseaduslik. See muutub selleks siis, kui teid rünnatakse, mis nagu ma ütlen, et selleks ajaks olete niikuinii perses.

Minu nõuanne? Lõdvestuge. Ma arvan, et teil on kõik korras. Lihtsalt tellige AliExpressist või mujalt, mida vajate, ja teil on kõik korras. Nad ei saa ega saa kontrollida iga AliExpressi tellimust ja nad ei saa seda ka kunagi teha. See ei ole klaastooted, mille pärast peaksite muretsema, vaid kemikaalid, mida te kasutate, mis tõstab kulme.

Palju õnne.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ah muidugi ei tohiks keegi kasutada WhatsAppi. See on kuradi vähk, sõber. Nii nagu facebook, messenger, instagram ja kõik muu. Mul ei ole isegi kuradi telefoninumbrit registreeritud ja ma ei soovitaks kunagi osta midagi, mille leidsid nutitelefonis kiirsõnumirakendust sirvides, sest tõenäoliselt on see reklaam või pettus (lol).

See tuli küll valesti välja, kui ma postitust kirjutades mõtlesin Hiina firmadele, kes pakuvad edastamise teenuseid. Neil on laod täis inimeste kraami ja nad pakivad ümber, mida iganes inimesed Hiinas ostavad, et saata HK kaudu enamasti ELi. Vähem kontrolli, vähem kontrolle, kulud on väiksemad. Kui hakkate mõne müüjaga sõbralikuks saama, tahavad nad teiega WhatsAppi kaudu ühendust võtta, eriti need, kes on pärit Hiinast, kes tehniliselt ei tee midagi valesti - teie olete see, kes rikub seadust, kui te tellidate oma riiki ainet või eset, mis on teie riigis keelatud. See on normaalne, et nad tahavad, sest nad on normaalsed inimesed. Siis on see sinu asi, kui sa tahad seda teha - kui sa hooldad neid inimesi eesmärgiga, et nad lõpuks ostaksid sulle kemikaale ja saadaksid neid sulle varjatud kujul... noh... võib-olla pead sa lihtsalt ostma nutitelefoni ja veenma kedagi registreerima sinu jaoks numbri... ja paigutama selle otse teiste 10 pidevalt pingerdavate paskade peale....

Ma soovitaksin kõigile tungivalt teha nagu räppar Kevin Gates ja omada "2 telefoni" (kuulake seda laulu, see ON meeldejääv). Ja ei, ärge kunagi hankige uusi telefone lepinguga, ärge registreerige telefoninumbreid oma nimele, võite sama hästi panna pahkluu käevõru, kui teil on sigadused taga või teete midagi, mis võib selleni viia...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mis puutub saatmisaadressi, siis minu postkontor tunneb mind ja ma võin küsida, kas nad saavad mu nime muuta ühingu järgi, mille ma saan luua 1€ eest, või ma võin paluda neil muuta mu nime teise nimega ja öelda neile, et see on sellepärast, et ma ei taha oma nime veebisaitidele panna, nad aktsepteerivad seda vist (laos on post-it minu nime ja telefoninumbriga, kui nad saavad mulle kirja, siis nad helistavad mulle ja ma ei pea oma isikutunnistust näitama, sest nad näevad minu nägu palju aega).

Ja kontaktide jaoks on mul kaks, millest üks on steroidide turul tuntud, nad on suurim steroidipulbri, gH jne edasimüüja (qingdao sigma chemical) ja teine kontakt, kes müüb DNP-d, ma võin võib-olla küsida neilt, kas nad teavad kontakti, kes saavad mulle asju müüa või smtg nagu see.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Okei, aga AliExpress, Alibaba või made-in-china? nad on nii sarnased...
See on nii huvitav wtf ma ei teadnud, et see oli nii raske osta keemia kraami...
Kui sa tahad teada, ma olen Prantsusmaalt nii idk, kui see muutub smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U ei vaja laboriseadmeid, et teha 4mmc u vaja ainult klaasist bottel vodka tehtud 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Jah, ma usun, et see on ka kehtiv punkt, mida OP peaks vaatama. Kui teete seda raha saamiseks meie sõber, siis võiksite ausalt öeldes loobuda paljude laboriklaaside ostmisest ja kasutada lihtsalt seda, mis teil on olemas. Kuluta ülejäänud raha reagentidele, nii et toodad ütleme 3 kilo amfetamiini, koristad, varud need 3 kilo ära ja müüd neid otse, tegutsedes vahendajana kellegi jaoks või liigutad neid ütleme 6 väiksema tehinguga, vahendajana muidugi, tehes alati nii, nagu sa ei teaks sittagi....

Kui nüüd keemia on midagi, mis sind huvitab ja sa tahad õppida rohkem kui ühte sünteesi ja tegelikult saada teadmisi teemast... siis ükskõik kui ebaseaduslik on narkootikumide tootmine, tundub, et sa oled valinud selle oma hobiks. Nii et võib-olla võtad teise lähenemise ja püüad leida legitiimse põhjuse, miks sul see kraam kodus on... tee luminooli, kirjuta üles süntees ja säilita see politsei jaoks, pane mõned metallid väikestesse purkidesse ja eksponeeri neid oma kolmekaelakolvi kõrval... ja hoia kogu oma ebaseaduslikku paska nagu amfetamiini lähteained teises kohas teisel pool linna.. sa võid õppida väikest keemiat ka legaalsetest asjadest ja kui sa tahad teha seda ühte grammi mida iganes, siis võid minna oma reaktiivid kätte, viia sünteesi lõpule, koristada ja sul on ainult puhas klaasist ja väike kogus toodet.. lihtsalt veidrik 2g speedi ja keemia vaimustusega...
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Suur tänu info eest!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Vaadake "never get busted" kaks ühe tunni pikkust videot, mille on teinud endine narkootikumees, see selgitab palju ettevaatusabinõusid, mida saab võtta asjade tellimisel, ja palju muud, mis tulevad kasuks.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Alternatiivsete loomingulisemate seadmete kasutamise teemal lugesin kusagilt, et 55 galloni tünnist saab täiesti hea reaktsioonianuma, kui sellele paigaldada segisti. Kas te arvate, et see võiks toimida NaBH redutseerimise anumana?
 
Top