🔍 Most Wanted!

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Rövid ideje vagyok ebben a világban, de megpróbálok segíteni minden információval, amit csak tudok. Nemrég kerestem palládium-kloridot, és rábukkantam erre a beszállítóra, aki meglehetősen megbízhatónak tűnik, 14 éve regisztrált az Alibaba-nál, és különböző termékekkel rendelkezik.


Palládium-klorid: Palládium: Link itt
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Figyelj, tényleg nem tudom, hogy ez ér-e valamit, de egy ideje belebotlottam egy furcsa kongói piactérbe, amely teljesen tele van különböző, nemzetközi lopakodó szállítást kínáló prekurzorok szállítóival. Mint mondtam, nem tudom, hogy van-e haszna, és még nem próbáltam ki egyik beszállítót sem, de talán érdekesnek találod, és jobban meg tudod határozni az értéküket. Csak segíteni szeretnék, de nem biztos, hogy segítek.

ITT VAN:

Ka-bien piactér
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Durva ár a Kínából való megrendelés kockázatának vállalásáért, egyébként ez egy jó cég, jó és kommunikatív munkatársakkal!
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
A Wh wingroupot itt többszörös probléma után betiltották. Ezért kérjük, ne ajánlja őket.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ez a szállító nagyra értékelt a hobbisták körében más fórumokon:
Lengyel alapú, mint oly sokan mások.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
És nyugodtan megoszthatja a technikáit az importáláshoz? Ez egy másik személynek vagy egy üres adresnek van feladva, vagy mi a trükkje? (Teljesen megértem, ha elutasítja a választ, természetesen :).
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
50
Points
28
Csak a helyes (saját) részleteket használja. Több figyelmet vonz az üres címek, postafiókok vagy más szerkezetek használatával. Ha kellesz nekik, úgyis eljutnak hozzád.


Győződj meg róla, hogy ismered a helyi törvényeket, és győződj meg róla, hogy "valamennyire" hihető történeted van.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Igen, és a pyrogarage.pl is NAGYON jó. Nagyon gyors és megbízható szolgáltatás, már többször rendeltem tőlük. Bár ők piro-beszállítók, így a kínált vegyszerek alapvegyszerek. És csak por alakban.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
www.rpolly.com.
Németországi székhelyű. Különböző vegyi anyagok kis raktárkészletét tartja. Rendelkeznek:
MEK
N-Butilamin
Kén
Nátrium-fém
Benzaldehid
Etil-acetát
Metoxipropán
Xilol.


és néhány más, kevésbé érdekes vegyszer. Tehát nem egy hatalmas készlet, és nem a legolcsóbb, de megbízható.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Úgy tűnik, hogy ki vannak kapcsolva, nem válaszolnak a megrendelésekre vonatkozik.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tényleg? Ez furcsa. Nem sokkal azelőtt kommunikáltam velük, hogy a fórumba írtam volna, és gyorsan válaszoltak.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
A weboldalon 2 megrendelést tettem, és az üzenet szerint e-mailben felveszik Önnel a kapcsolatot a teljes árért a szállítással együtt, de soha nem küldik el a végső árat. Mintha nem lennének ott.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Hé DocX, gyakran utaztam Európába és általában Németországba, szívesen meglátogatom őket személyesen. Most néztem meg a dortmundi címüket.
Gondolod, hogy az összes vagy majdnem az összes prekurzort beszerezhetem tőlük a SZINTETIKUS NOIDOK számára?
 
Top