🔍 Most Wanted!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Nem ez soha nem tanácsos, ez egy komoly üzletember számára piros zászló. Mindig kerülje el a legkisebb látható kockázatot is - nem éri meg.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Majdnem minden reagenshez vannak beszállítóim. de van néhány probléma,
1- mivel mindannyian közepes vagy kis gyártók, nemzetközi szinten nem értékesítenek online, nemzeti vagy állami szinten szállítási szolgáltatásokat nyújtanak.
2- minden gyártónak kis katalógusa van, így több eladótól kell rendelni.

megoldások:-
1- a közepes szintű gyártók tartalmazzák az összes gyógyszerreagenseket, és nemzetközi szinten szállítanak, ha jól emlékszem, mindegyiküknek van import-export engedélye.
2- mivel ezek a vegyi anyagok (a legtöbb országban korlátozottak) itt legálisak, és másként is exportálhatók, anélkül, hogy a vámhatóságokkal mindkét oldalon gond lenne.
3- ezek olcsóak af minőségben és árban majdnem ugyanolyanok, mint a kínaiak.

Még mindig a kínai gyártókat részesíteném előnyben az enyémekkel szemben nemzetközi szinten, mivel a kínaiak tapasztaltak.

Még mindig, ha akarod, szívesen közzéteszem a nevüket, címüket, elérhetőségeiket, termékeikkel együtt. (több beszállító van ugyanarra a termékre, különböző árakkal).

Én már vásárolt néhány közülük a múltban, és én bízhatok bennük.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Szeretnék több információt kapni. Az Egyesült Államokban vagyok, melyik országba szállítottál/szállítanak?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ismeri
w valamelyik kis helyet, amely GBL-t árul és szállít az USA-ba?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Az 1,4-butándiol teljesen legális Kínában (a legalitás az ipari felhasználások széles köréhez kapcsolódhat), a kínai eladóknak rengeteg az áru és az alacsony árak, a kínai szállítónak kell a kínai szállítót álcáznia, és egyszerű előkészítést kell végeznie a konyhában, hogy GBL-t kapjon.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mindenképpen piros zászló! Sok jobb lehetőség van itt, így szerencsére nem szükséges
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nincs tapasztalatom ezekkel a vegyi anyagokkal kapcsolatban, mivel messze vannak az általam tanult szintézistől, de általában csak olyan üzleti kapcsolatokra megyek, ahol a kommunikáció jó helyen van az üzletkötés előtt.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Volt valami rossz a kommunikációnkban? Nem értem, mire gondol uram?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Áh, Ön bizonyára a constanious embere. Ha elolvassa azokat, látni fogja, hogy nagyon durva és elutasító volt, és csak annyit tettem, hogy elmondtam neki, miért gondoltam, hogy ez egy rossz döntés volt, hogy az üzletben van, hogy legalábbis civilnek kell lennie, azt hiszem, nem gondolnám.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Mi az ára Európában az 1 font és az 1 kilónak Olyan számokat látok, amelyek nem lehetnek igazak.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nos, úgy tűnik, hogy a Tina-árak sokkal magasabbak Európában, mint itt. Jó tapasztalatom volt vele, amíg észre nem vette, hogy nem megyek a GBL és a BDO pontosan ugyanaz a történet. BDO-t még az USA-ba is ugyanolyan konténertípusokban szállítja. Ha nem lenne GBL-je, akkor is tudnék neki szállítani, és 150% -át adom neki annak, amit a bdo-n keres. Csak nem hiszem, hogy megértett engem, hogy ez egy fejőstehén számára. Ha 10-et kap literenként, az neki is jó. Úgy értem, mit keres, hogy nem teszi meg a munkája könnyű részét a cuccomért, elég ahhoz, hogy visszautasítson havi 20000 dollárt, ez egyszerűen őrültség. ha rá tudnád beszélni, adok neked 5 dollárt literenként, ami 10 ezer dollár havonta, amikor újra felgyorsulunk.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ember, én tényleg nem értem, miről beszélsz.

Kikről beszélsz konkrétan?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Arra kértelek, hogy beszélj a barátoddal a kémiai helyen, lényegében 20000 dollárt ajánlottam havonta és neked havi tíz dollárt, ha meg tudod győzni őt, hogy ezt megtegye, azt is meg tudom mondani, hogy hogyan lehet ezeket ae
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Prekurzorokat szeretne vásárolni vagy eladni?

Mint gondoltam, a GBL-ről van szó?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Természetesen uram a GBL a központja az egész rave mozgalomnak. Biztos nagyon utáljátok a GBL-t azzal a sok pénzzel, amiről itt beszélünk. Ő egy teljesen ideális helyzet, mert már elküldi a BDO-t. Meg tudod mondani, hogy van-e valami Észak-Amerikában, amit Európában nehezen kapnak meg, ami arra ösztönözné a barátodat, hogy elfogadja ezt a sok pénzt, amit megpróbálok neki adni? Tudok szerezni DMT-t. Szintén 2 évig tartott, de tökéletesítette, hogyan kell szívni a metet a vape nélkül a belső súrolás és a felépítés nélkül. Hajlandó lennék megosztani ezt az információt egy olyan GBL-hez, mint a barátod.
 
Top