🔍 Most Wanted!

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Lengyelországban kapok metilamin hcl 40% vízben.
2 bromo 4-metilopropiophenon
2 bróm-4-klór-propiofenon
P2np
És más vegyszereket is, ha valakinek szüksége van rá.
 
View previous replies…

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
A Hello Constantylious és a Nitrochems véleményem szerint mindkettő valódi és megbízható szállító! A különbség az, hogy a Nitrochems valamivel olcsóbb, de a csomagolás is egyértelműen fel van címkézve egy céges matricával, amely egyértelműen jelzi a tartalmat!
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Mindeközben a Nietrochems csomagküldése komoly és feltűnésmentes, a tartalomra vagy a feladóra való külsőleg látható utalás nélkül!!!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Meg tudná esetleg oldani, hogy havonta 2000 liter GBL-t küldjön nekem, és elküldje nekem. Van egy üzleti engedélyem, amely kapcsolódik hozzá, de szeretném, ha valami másként kapnék, esetleg élelmiszer-színezékkel hozzáadva, hogy megbizonyosodjak arról, hogy nem GBL-nek tekintik. Örökre az adósa lennék, és megígérem, hogy a közeljövőben szobrot állítok neked?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Rengeteg bdo van mindenhol, az emberek úgy tűnik, hogy a bdo legális, de a DEA 1. listáján a GBL felett van a DEA listáján. Szóval ty, de nem, köszönöm, nem használom a bdo-t. Miért nem ad Kína valamit a GBL-hez, ami technikailag más vegyi anyaggá teszi, de semmilyen módon nem befolyásolja azt, hogy új névvel és CAs #-vel újra elkezdhessék küldeni, és még mindig jó talajon lennének legálisan?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
A gbl-t Kínában tilos exportálni, és egyértelmű szabályozások vannak érvényben. Lapos termék bdo
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Sajnálom, hogy a skandináviában, de kellene rendelni nekem 1,4 Kínából? Ez nem egy nagyon alapvető vegyi anyag. Skandináviában nem állítanak elő oldószert Skandináviában?
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Tud valaki olyan szállítót, amelyik rendelkezik NABH4-gyel?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Szia , nézd meg a listámat, szállítható hétfőn / kedden a jövő héten.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Helló, köszönöm! ha megkérdezhetem, honnan szállít? A szállítás NL-be ésszerűen biztonságos?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Igen, minden eu-s ország nem probléma, NL-ba is küldtem már kérdés nélkül.
Én is az EU-ban vagyok, mellette nincs ellenőrzés.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Van egy forrásom, aki minden szteroid port, fiolát és lapot elad, PMK, BDO, helional és BMK-t árulnak (nem tesztelték az előanyagokat, de a szteroidok esetében ők a legnagyobb eladó szerintem, sok forrás vásárol tőlük, és nagyon olcsóak).

[email protected](Qingdao Sigma Chemical Co., Ltd.)
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Szia, ez csak egy e-mail cím, vagy van egy weboldal is? Tényleg rendeltél tőlük? Ha igen, akkor érdekes lenne tudni, hogy mennyire jó a lopakodásuk és a szállításuk? köszi.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
https://www.sigmachemical.com.cn/ ;)
Rendeltem 10g turinabol és 10g clomid, minden tökéletes, a lopakodó volt ok, a minőség top, de ha u akarsz néhány visszajelzést menj rx meso US / FR vagy eroids ;) találsz egy csomó visszajelzést bro ;)

Ők is eladják a tablettákat ans fiolák is

De ha közvetlenül akarsz vásárolni roids , van goldenlabs.org, catcafe.is, pharmoz-labs, europharmma, driada medical, steroidify, basicstero.ws ... ez attól függ, hogy hol élsz.
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Nos, ez attól függ, hogy milyen országokra van szüksége.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Bloom tech Kína a király 100%% -ban kapja meg, amit rendelt, nem vágott szar, amit más kínai eladók csinál, hogy megvásárolja a bloomtech vágott terméket, majd eladja őket, amikor ott vásárolnak vásárolni vásárolni a tonna és dobás 200ml ha p2p a bmk glicidát ott zsebek wtf fogsz csinálni, ha egyszer kapni a terméket semmi ők a pénzedért van, hogy elkötelezd édes vagy továbblépni, de a pénzért megy csak ragaszkodni, mint ez a lehetőség ablak hamarosan bezárul, mint Americanis nyomást gyakorol Kínára, hogy hagyja abba ezt az egészet, mivel ez fut a kínai kormány vásárol a kínai kormány a csúszópénzek és ro.szennyezik a világot fentanillal és metamfetamin prekurzorokkal.
Alex Vivi azt adja el, amit a terméken fel van tüntetve, és nem vágja ki az embereket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A szomszédom nagyon sokat fizet a
4m-propriofenon
2b-4m-valerofenon
Fenil-magnézium-bromid és más grignardok
Dimetokain HCl
Sok más vegyszer,
de ezeket belföldön kell szállítani, csak Us-2-Us-ban. Kínából vagy Lengyelországból semmi. Semmi sem mehet át a vámon. Valaki bátor behozhatná kilónként, lebonthatná és hatalmas haszonnal eladhatná.
Ezen az oldalon 125 dollár/kg d-caine HCl-t adnak Kínából, a szomszédom ennek a tízszeresét is kifizetné.
 
Top