28578-16-7 Az mdp2p segítségére

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Ez annyira frusztráló.
Követtem a folyamatokat a T-ig, és először egy ellenálló tiszta olajat kaptam, ez a második alkalom, amikor 106c-t nem meghaladó vac alatt desztilláltam, egy teljesen tiszta folyadékot kaptam, amelynek oldószer szaga van.
Idk többé.
Itt van néhány kép a pmk olaj hozzáadása után 300 ml naOH (16%) fűtött és kevert 300 ml naOH-hoz. 2óráig. Ezután lassan hozzáadtam h2so4 és oxálsavat és ismét megrázva. Hűtés után xilolt adtam hozzá, majd többször mostam h20-zal, nátrium-hidrogénkarbonáttal és sós lével.
Ezek a képek a szeptikus tölcsérbe adás után készültek.
 

Attachments

  • QtR9X3zy5f.jpeg
    QtR9X3zy5f.jpeg
    4.9 MB · Views: 313
  • Hn2Sxdi1VN.jpeg
    Hn2Sxdi1VN.jpeg
    5.8 MB · Views: 575

LoneChemist

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Helló barátom!
A kérdésed nem világos, illetve a szándékaid. Az én értelmezésem szerint:
A CAS 28578-16-7 a PMK etil-glicidát. Általában por formájában érkezik.
A PMK (piperonil-metil-keton) egyszerűen az MDP2P szinonimája / másik neve, és mindig olaj.

A fent idézett leírás, megpróbálta a hidrolízist, ami már MDP2P?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Készítsen egy kis kísérletet a foszforsav hidrolízisére. A színe undorító, rosszul megy.
 

Handsomerx

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2023
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Nem ez pmk etilglicidát olaj, a fenti CAS szám.
Köszönöm th javaslatát, de nincs foszforsavam.
Most van egy tiszta vörös olajom...ma megpróbálom vac desztillálni.

Vagy csinálok még.

De azt mondod, hogy ezt a pmk etil-glicidátot (Kínából vásárolt), és csak reduktív aminációban futtathatom? Ha igen, akkor ez nem tűnik helyesnek.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem hiszem, hogy ez így működik, de történtek már furcsább dolgok is.
Az MDP2P egyébként rt-nél szilárd anyag, olvadáspontja 88C, legalábbis az általam olvasottak alapján.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Hol mondtam? természetesen nem lehet, csak a keton használható reduktív aminálásban
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Az MDP2P folyékony, még a fagyasztóban -20C-on történő, körülbelül egy hétig tartó tárolás után is.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Az MDP2P-t vákuum alatt desztilláltam, a forráspont még vákuummal is @190C volt, de az eredmény világoszöld volt, és MeNH2-vel MeOH-ban történő redukció után egy gyönyörű fehér MDMA-kristályt adott (biológiailag tesztelt).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ingyenes ötlet az Ön számára. Háromnyakú lombik + hőmérő + cseppentő tölcsér + hajlított / egyenes kondenzátor / alonge / fogadó lombik.
Keverjünk össze egy lombikban 1:1 pmk glicidátot és foszforsavat, melegítsük fel vagy mágneses keverővel vagy csempével és egy lombikban lévő forráskővel. Forraljuk egy órán keresztül 100+ fokon, szabályozzuk, hogy legyen gázfejlődés (hasonlóan a forráshoz), egy óra után cseppenként kezdjük el hozzáadni a vizet, a hőmérsékletet 100 fok felett tartva, a tiszta keton a forró vízgőzzel el fog szállni. A reakció végét akkor állapítod meg, amikor a gázok nem bocsátanak ki többé, és a hűtőszekrényből származó víz átlátszó lesz (nem zavaros). Plusz, a reakció akkor keton folyamatosan repül el a reakcióból (kisebb az esélye, hogy megbetegszik a hosszú melegítés forró savban), a második plusz azonnal tiszta keton a kilépésnél.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ez az ingyenes ötlet csak a Wax pmk vagy a por pmk-ban dolgozik?
És akkor desztillálnom kell a keton?
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nem számít, hogy glicidátról vagy nátriumsóról van szó, mindkét esetben hidrolízis következik be. Keze nem ért el a 3,4MD glicidátok ellenőrzésére, a BMK glicidáthoz hasonlóan kell működnie.
 

Cruela

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Lehet, hogy rosszul kérdezem, én undertood, hogy ez a módszer csak működik PMK metil glicidát valójában Banned.
A nálunk lévő termék a PMK etil-glicidát.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nincs etilglicidátom, de a gyár azt állítja, hogy a hidrolízis technológiája hasonló. A foszforsavas hidrolízis a dietil(fenilacetil)malonáttal is működik.
Nem látom akadályát, hogy kis mennyiségű anyagon kipróbálja a foszforsavban történő hidrolízist.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
olvasson a Darzan-reakcióról (Darzan-kondenzáció)
 
Top