4-MMC és amit valójában kap.

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A 4-MMC-ről volt egy beszélgetésem @Gordon Ramsay-vel és @Heineken-nel, és felmerült a tesztelés és a minőség témája, ezért szerettem volna elindítani ezt a témát, hogy megörökítsek néhányat abból, amit találtam.

Ha megnézzük a minőség, a megjelenés és a tapintás, a textúra és a szárazság hatalmas eltéréseit, amelyeket az ezt az anyagot árusító számos forgalmazónál találtunk, nem csoda, hogy az emberek nehezen értik meg, hogy mibe keverednek.

Nagyon kevés tényleges orvosi kutatás is létezik ezzel (és a 3-MMC-vel) kapcsolatban, így az adagolás, az L50 és sok más fontos tényező nagyrészt ismeretlen.

Vessünk egy pillantást néhány vizsgálati statisztikára:
CLEARNET LINK

Minta neveHatóanyagAdagolás/MennyiségekDátumHelyszín
Aktív tartalom
Por
Eladva mint: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
Jun 30, 2023
(Vizsgálat: 2023. június 15.)
Bécs, Ausztria
Por
Forgalmazott termékek: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
június 30, 2023
(Vizsgálva: 2023. jún. 01., jún. 01.)
Bécs, Ausztria
Por
Forgalmazott termékek: Mefedron / 4-MMC
  • 4-Metilmetkatinon
  • Metamfetamin
  • Azonosítatlan
2023. június 15.
(Vizsgálat: 2023. április 01.)
Bécs, Ausztria
Fehér por
Kód: (kód:) 384JGS
Eladva mint: 3-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
Jun 09, 2023Online
Tan por
Code: 10241
Eladva mint: 4-MMC
  • Klór-metkatinon
  • 1
május 30., 2023Online
Donkey Kong
DK
Eladva mint: MDMA / Ecstasy
  • MDMA
  • 4-metilmetil-metkatinon
  • 27,30 mg
  • 5,90 mg
május 19, 2023
(Vizsgálat: 2023. február 21.)
Zürich, Svájc
Fehér por
Kód: Készült a következő kóddal: (1) Készült a következő kóddal JB3MMC
Eladva mint: 3-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
május 17, 2023Online, Kanada
Fehéres színű por
Kód: 86JLS
Eladva mint: 4-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
2023. április 28.Online, Hollandia
Fehéres színű por
Code: X3s01
Eladva mint: 3-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
2023. április 11.Online, Hollandia
Fehér por
Code: IHN18
Eladva mint: 4-MMC
  • Metilmetkatinon
  • 1
Márc. 10., 2023Online
Por
Eladva mint: 4-MMC / mefedron
  • Dipentilone
Feb 28, 2023
(Vizsgálat: 2023. febr. 01.)
Bécs, Ausztria
Por
Forgalmazott neve: Dipentipon: 4-MMC / mefedron
  • 4-CMC
január 30., 2023
(Vizsgálat: 2023. január 10.)
Bécs, Ausztria
Fehér kristálypor
Kód: gnos1
Eladva mint: 4-MMC / mefedron
  • N-ciklohexil-metilon
  • 1
Dec 23, 2022Online

Most szedtem össze azt a 2023 bejegyzést, amelyek 4-MMC-t tartalmaznak.

Mint látható a fentiekben, még a dolgok elküldése a vizsgálatra egy ilyen kis minta, yierlds MASSIVE eltérések nem elég a minták ténylegesen bewing, amit azt állítják, hogy.

Az otthoni reagensvizsgálat során ki kell találni egy biztos módszert ennek a vegyületnek az izolálására, mivel mind ez, mind a sok variáció potenciális kockázatot jelent, különösen, ha MDMA-val, amfetaminnal és metamfetaminnal keveredik.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Pontosan ez a helyzet!

Amikor most ezeket a képeket közzéteszem, nem áll szándékomban neveket mondani vagy rosszat mondani más gyártókról. De az Archetyp vezető szállítóitól származó képek megosztásával elmondhatom, hogy ezek közül a szállítók közül szó szerint senki sem tisztítja a termékét propper módon, vagy reklámozza ezt a terméket helyes módon.

Amit manapság árulnak, amikor "tiszta" mefedronról van szó, az alapvetően tisztítatlan mefedron por vagy kristályok, amelyek szennyeződéseket vagy oldószert tartalmaznak.

RtbvXeycul
JD5kpGoJF4
NAPX3jS8Wk
PfGtS8FcAJ
PSj3HP16ht
Pwf4CM6Buj


Szomorú látni, mivel a mefedron egy gyönyörű termék lehet, ha jól csinálják. Összehasonlításként egy kép a tiszta mefedron porról vs. tiszta kristályokról hasznos lesz, hogy jobban megértsük a szörnyű piaci helyzetet. :(

S0rcbBIp4u
UPHUCL6vB2
NnRdBgc2xI


Ismét, ahogyan az amfetamin pasztával történt, olyan piaci helyzettel állunk szemben, amelyben az eladók nem törődnek a termék minőségével, a fogyasztók pedig elfogadják azt, mert nem tudnak jobbat.

Az olyan képek, mint amilyeneket fentebb közzétettem, nem csak rossz termékminőséget jelentenek, hanem egészségkárosodást és még rosszabb dolgokat... az ilyen dolgokat be kellene tiltani a darkwebben.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ezek a kristályok gyönyörűek!
Mint a 3-MMC kristályok - csak szépek, mindig kár összetörni őket haha.

De igen, ez sokat elmond az általános minőségről, amit a természetben találunk.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Azt hiszem, a 4MMC esetében könnyű abba a csapdába esni, hogy könnyen elérhető útvonalakkal dolgozunk, amelyek valamilyen módon elfogadható módon állítják elő a célterméket. Egy kis tisztítással a szintézis során, különösen a pouderek esetében, az eredmény sokat javulna. A képek alapján úgy gondolom, hogy egyik gyártó sem szán időt arra, hogy akár a terméket megtisztítsa, akár hosszú és tiszta kristályosítási folyamatot végezzen. Csak gyorsan akarnak eladni
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Adja el gyorsan... Ez zavar engem.
Valaki egy másik csoportban a minap NEDVES LSD BLOTTERS-t kapott egy neves forgalmazótól.
Valószínűleg etil-alkohol volt, de mégis, hogyan lehet egy olyan blottert szállítani, amely még mindig tele van alkohollal, az LSD nem lesz teljesen rendezve, az ügyfélnek fogalma sincs, hogy mit kapott, mindenki veszít.

A legtöbb általam ismert vegyész nem akarja eladni a nem megfelelő minőséget, így az eladók/közvetítők lesznek azok, akik nyújtják a terméket... sóhaj.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Igen, igazad van, szörnyű hallani az LSD-ről.

A kémiai drogokkal való munka során annyira fontos, hogy csak jó minőségű, tiszta anyagokat értékesítsünk.
A következmények szörnyűek lehetnek, ha ez nem történik meg.

Sok eladó manapság maga is gyártó, mivel a drogok előállításához szükséges tudás nem csak a vegyészek számára elérhető vagy érthető.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
A fizikusok is értik a folyamatokat, de a szakismereteket át kell dolgozni😅.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Úgy érzem, mintha csak követném Önt, mert minden alkalommal, amikor információt keresek, az egyik bejegyzésénél kötök ki 🤔

Igen! Pontosan ezeket a képeket kerestem. Már egy ideje ki akartam próbálni egy kis mefedront. Először úgy volt, hogy elkészítem, de arra a következtetésre jutottam, hogy nem akarok brómmal szórakozni az otthoni konyhámban. Így úgy döntöttem, hogy megveszem. Az első vásárlás 2g volt az egyik itteni eladótól. Bármit is kaptam, nem csinált semmit. Elfogyasztottam az egész 2g-ot és még csak a fejem sem fájt.

Korábban az Archetyp-en nézegettem, így már láttam azokat a képeket. Végigmentem egy csomó listán, esküszöm az egyik csak p2p-nek tűnt.

Legalább most már tudom, hogy hópehelyszerű kristályokat kell keresnem, szóval köszi.

Továbbá úgy tűnik, mintha az összes eladó az EU-ban lenne. Ez olyan terméknek tűnik, amivel valaki gyorsan meggazdagodhatna az USA-ban. Különösen, ha minőségi terméket készítenének, hogy az emberek tudják, hogy minek kellene lennie. Már csak ezzel is kiiktatnák azt a kevés versenytársat, ami van.
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Haha Örülök, hogy segíthetek a hozzászólásokban :D

Úgy gondolom, hogy bárki, aki ezt a terméket jó minőségben tudja előállítani, sikeres vállalkozásra van beállítva, mivel a piac még mindig meglehetősen kicsi, de gyorsan növekszik!
Jelenleg könnyű kitűnni a tömegből egy jó minőségű termékkel
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nem minden test készült tiszta cristal egy néhány % emberek, akik akarnak készült termék prémium sok laboratóriumi készült piszkos termék akarnak eladni gyorsan és olcsón....
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Nem minden test készült tiszta cristal egy néhány % emberek, akik akarnak készült termék prémium sok laboratóriumi készült piszkos termék akarnak eladni gyorsan és olcsón
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
a 4mmc szintézise nagyon egyszerű, de a legtöbb gyártó számára érthetetlen. a látottak alapján a nagy probléma a tisztaság, ahol a laboratóriumok nem törődnek vele, hanem a mennyiséggel és a leggyorsabb és legolcsóbb módszerrel. a másik probléma a kristályosítás szintén nagyon egyszerű, de a legtöbb nl vagy pl vagy de laboratórium számára ez nagy probléma. Minőség=ár.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Úgy látom, hogy a legtöbb 4MMC-t kilónként 5kért adják el reaganciánként, függetlenül a minőségtől valójában, így kétlem, hogy a piac jelenleg megpróbálna különbséget tenni.

Ha megnézzük, hogy a videós útmutatókból származó eredmények hogyan néznek ki, és mit kínál bárki más, soha nem láttam olyan kristályokat, amelyek megközelítenék a BB-adminisztrációtól származó képeket / videókat, és szomorú, hogy minden termék, amelyet eladnak, a fentiekben bemutatott kisebb minőségből származik.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Én eddig csak a 3-MMC-t láttam azokkal a szép üvegszerű kristályokkal...
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Csak 1 videó jó, ahol u készült igazi tiszta és jó 4mmc a benzen miért, mert amikor u dobja sav u kell kap MILF fehér színű folyadékot akkor u dont kap szar belsejében termék.Csak mossa aceton nem elég, hogy mossa az összes szar belsejében termék
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
A 4MMC-vel kapcsolatos tapasztalataim még túl alacsonyak (nem léteznek) ahhoz, hogy a kristályosítási módszereket megvitassam :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A sok különböző receptúra és a titokban, oktatás és laboratóriumi felszerelés nélkül, titokban gyártott anyagokat előállító emberek közül néhányan azt sem tudják, hogy 3 mmc-t készítenek, amikor 4 mmc-t próbálnak előállítani. Az az információmennyiség, ami ahhoz kell, hogy stabil szénsavtartalmat készítsenek, a megfelelő pozíciót irányítsák, és tiszta szubsztitúciót kapjanak...... Ez rengeteg. Nehéz para irányítani egy keton, a ketonok meta rendezők. Amennyire én tudom, nem lehet 92%-nál nagyobb tisztaságot elérni bármely szubsztituált aromás ketonból. Ez olyan, mintha egy zsák jeget vennél ki egy jégtáblából. Szerintem a kationok pont ilyenek, az aldehidek ugyanezen okból problémásak. A kémia elkeserítő
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Ez a fórum elképesztő, feladtam a keresést valójában, de itt reményt látok.
És igen, a Darknet dolog az elmúlt két évben minden szar volt. Tudjuk.
 
Top