4-MMC - Mi a baj itt.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tehát úgy tűnik, hogy az egyetlen dolog maradt, hogy a reakció nem érte el a szükséges hőmérsékletet, nem reagált elég sokáig, vagy alul/felül protonálták a hcl-t. Én is elbuktam ezt a szintézist. Kétszer, ami azt illeti, etil-acetátban. A legutóbbi alkalommal olyan kristályokat kaptam, amelyek jól néztek ki, több oldószerben is megfelelő oldhatósággal rendelkeztek, a megfelelő hőmérsékleten olvadtak és 8s azonosak voltak az általam előállított termékkel, kivéve, hogy 0 potenciája volt. Saját metilammónium-kloridot készítek és finomítom. Tanácstalan vagyok. A CH³NH²HCl másképp néz ki, mint az ammónium-klorid. NaOH+ víz.... semlegesítésével gyúlékony gázt bocsát ki..... Nem értem. A 2-b-4-mp kiégeti a szemet és folyik az orr, miközben narancslikőr szaga van. Én is eltévedtem.
 

experimentsci

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2023
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Én is egy alkalommal próbáltam etil-acetátban, és a termék nem volt erős. Nem tudom, de talán az etil-acetát reakció nem jó útvonal?
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
A pincémben nincs meleg, és sokáig tart a száradás. Még mindig nedves
 

Attachments

  • xBn1Sq6jCE.jpg
    xBn1Sq6jCE.jpg
    3.7 MB · Views: 133

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Azt állítja, hogy 100% feletti hozamot kap a BK4-től, igaz?
 
View previous replies…

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
146g volt jól.
még mindig nedves, de most 46g-ot vesztett.
ha száraz lehet kapni 75g csinálni 60g száraz por.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Mi a helyzet veled? Elküldöd nekem a képeidet DM-en keresztül, aztán újra felteszed ide az összes képet... És most? Nem értem. A kérdés az volt, hogy meg tudja-e valaki mondani, hogy itt mi romlott el, mert én mindent a szokásos módon csináltam, kivéve, hogy a benzolt DCM-mel helyettesítettem, és furcsa módon nem csapódott ki termék. Az eljárás ugyanaz, mint amit itt majdnem minden második topicban leírtak, és ugyanaz, amit nekem is leírtál, kivéve az oldószert.
Van valami hasznos hozzászólásod, vagy csak felvágni akarsz, hogy neked nem volt semmi gondod? Ugyanezt már megbeszéltük DM-en keresztül, de eddig nem tudtál hibát kimutatni a megközelítésemben... Szóval, kíváncsi vagyok, hogy mit akarsz ezzel kommunikálni.

Most pedig vissza a témához... Újra gondolkodtam, és rájöttem, hogy az oldószerem és a metilaminom is nagyon hideg volt, egyenesen a hűtőből jött, amikor összekevertem őket. Nem vagyok benne biztos, hogy ez lehet az oka, mert 2,5 órán keresztül 38°C-on kevergetéssel melegítettem az egészet, és még a rázási és sütési kísérlet során is elég hő keletkezett a reakcióban. A következő próbálkozásomnál meggyőződöm róla, hogy a 2b4m/DCM oldatom és a metilamin legalább szobahőmérsékleten van, mielőtt összekeverem őket.
Ellenkező esetben legközelebb más oldószerrel kell majd újra próbálkoznom.
Van még valakinek valami ötlete? Egyszerűen nem tudok rájönni... Azon kívül, hogy a benzolt DCM-mel helyettesítettem, semmi mást nem csináltam, mint általában, és semmi mást, mint amit ezen a fórumon sok helyen leírtak.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Sokan népszerűsítik szintézismódszereiket a PD-ben, és fizetett szolgáltatásokat kínálnak. Nem saját témákat hoznak létre, hanem mások témáiban posztolnak.
A szintézisekkel kapcsolatos nehéz helyzetekben a fórum szakértőivel privát üzenetekben ingyenesen felveheti a kapcsolatot. Mi pedig megpróbálunk segíteni.
Küldtem neked egy üzenetet.

Szükséges, hogy lépésről lépésre megértsük a cselekedeteidet, és javításokat végezzünk.
 

badboy345

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Mutasd meg nekem és másoknak a képet, és mondd meg, hogy mit csinálsz lépésről lépésre. bro hogyan segít valaki, ha nem látod a munkádat?
Igen, megmutatom neked, hogy lehetséges tiszta port készíteni, ugyanazokat a lépéseket használom, mint a videón a benzollal és az nmp-vel. Én nem csináltam dcm-en, de szerintem hasonló módon.
Én 3 alkalommal csak az életemben csináltam mmc-t. 4-metilén-propiophenont és brómot használok, és a videón látható lépéseket.
Van egy videó is, amiben csak etil-acetátot és nmp-t használsz.
 
Top