A 4MMC szabadbázis HCl/acetonnal nem reagált

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Elkészítettem a 4MMC freebase-t, de el kellett mennem dolgozni, így hagytam a freebase-t egy palackban, míg 5h, és amikor hazajöttem, látok egy sárga olajat, de nagyon nagyon sárga, így vettem 10ml-t (20g 2b4m-hez) és cseppenként HCl-t cseppentettem, és túl sokat cseppentettem, és piros színt kaptam, amikor teszteltem a pH-t, így 1-2 volt, azt hiszem, utána 50ml acetont tettem bele és a pH 4-5 körül volt, tehát jó volt, de nem volt fehér tej, még mindig narancssárga olaj volt, ezért úgy döntöttem, hogy egy pyrex tányérba teszem az olajat és várok holnap, ma reggel kristályokat láttam a tányéron, ma este megnézem, hogy van-e változás, tudjátok mi történt? Miért, még ha nem is volt fehér tej, az oldat 4MMC kristályokat képzett?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
És nem értem, miért van ennyi 4MMC, miközben csak 20g 2b4m-t használtam. https://ibb. co/Dbrvm0Z
talán azért, mert hagytam a freebase egy üvegben, míg 5 óra?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Milyen oldószert használt?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Általában a sav hozzáadása a vizes réteggel történik, több okból is.

Az első ok, ne veszítse el a terméket, az egész a vizes rétegbe megy. aceton és a sav szennyeződéseket ad, az aceton elég jól oldja a mefedront, és még inkább a savból származó víz jelenlétében.

A második ok, ha a ph még 1-re is elment, amikor a víz elpárolog, az összes sav elrepül a vízgőzzel együtt.

A termék színe, mint emlékszel, gyakran a bk4-ben lévő 4-metilpropiophenon (2b4m) keverékének köszönhető. Megfigyelték, hogy amikor a ph 6 alá megy, a szennyeződések elkezdenek kihullani.

És mossa ki az oldószert a metilaminból minőségileg, akkor nem lesz túlsúly és nem égeti az orrát.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
ha látom, hogyan állítod elő a mefedront, még ingyen sem kérnék belőle. halom hülyeséget írsz egy mészárszéket.
Én ugyanattól a vektor ketontól vettem és tiszta fehér porom van és nagy hatékonysággal. csak nem tudod, hogyan kell jól csinálni és ez a szintézis és ez a probléma.
Ez a kémia alapjai és te egyiptomi rejtvényeket csinálsz belőle. xD
 

Attachments

  • df6oqVPJue.jpg
    df6oqVPJue.jpg
    4.5 MB · Views: 329
  • x1HETGvrdO.jpeg
    x1HETGvrdO.jpeg
    5.1 MB · Views: 584
  • mWQS7FngXu.jpg
    mWQS7FngXu.jpg
    4 MB · Views: 323
  • 0wPI2iVtkL.jpg
    0wPI2iVtkL.jpg
    3.8 MB · Views: 321

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ezt egy olyan személy mondja, aki a konyhában üvegedényekben főz mefedront, szűrő helyett alsóneműt használ. Nem érdekel, hogy mit gondolsz, a tudásszinted mutatja a konyhai laboratóriumodat. )))
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
A vizes réteget, úgy érti, a metilaminnal/vízzel alkotott felső réteget??

idk miért, a pH-értékem 6-7-ről 1-2-re csökken néhány cseppet... Vettem egy pH-mérőt, így pontosan ellenőrizni fogom a pH-t !

Acetonnal mostam, és a porom ilyen : https://ibb.co/Yhk2LKT Igen fehér, de látok néhány kis zöld domborulatot

De azt hiszem IPA-val fogom átkristályosítani
 
View previous replies…

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A reakció után a felső vízréteget metilaminnal kell elválasztani (ha diklórmetánt használ). a diklórmetán réteget alaposan ki kell öblíteni a metilamintól (általános szabály több mosás, de kis mennyiségű vízzel).

Ha diklórmetánhoz savat adunk, előre vizet kell hozzáadni, a számítás 5 ml víz grammonként 5 ml mefedron. A szabad bázis savval történő semlegesítése után a vizet leválasztjuk (javaslom, hogy a diklórmetán réteget néhányszor alaposan mossuk át vízzel, és ezt a vizet pároljuk el, még mindig lesz benne por) és elpárologtatjuk, így kapjuk meg a maximális porhozamot. Ezután mossuk át a port jéghideg acetonnal.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A műanyag ph-mérők nem szeretik a szerves oldószereket , jobb, ha jó univerzális tesztcsíkokat használnak. Szeretem a csehszlovákot, nagyon pontos.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nem igazán értem, tehát azt mondja nekem, hogy tegyek vizet a 4-mmc szabadbázisba és tegyek sav után? a HCl savam 36-38%-os, így van benne víz...

Ez az én eredményem az előző alkalommal, amikor 4-mmc-t csináltam : https://ibb.co/4mJFQLj

a pH-m nem 1-2 volt, hanem 6-7 (a pH teszt színe zöld volt) és miután HCl-t tettem 6-7-ig, acetont tettem bele és fehér tejet láttam a 4mmc kővel, ez nem jó módszer? Mert én ugyanezt a módszert csináltam a tényleges szintézishez, csak túl sok HCl-t tettem bele...

Olyan sok szintézis van, hogy nem tudom melyik a legjobb. 😅
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Nevezhetünk egy jó módszert, amelyben az aceton és a víz keveréke miatt sok port veszítünk?

igen, könnyebb mindent vízbe savanyítani, a sósavban nincs elég víz ahhoz, hogy a port teljesen kivonjuk a vízbe.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
bár tegye, ahogy tudja, valószínűleg jobban tudja)))) kevesebb verseny a piacon))))
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Az alkohol erősen oldja a mefedront. csak a kristályok növesztésére alkalmas azzal a feltétellel, hogy az anyalúgtól a por maradványait kapjuk vissza.
Az etil-acetát kimossa a mefedronban lévő rossz szennyeződéseket, ráadásul kémiailag nagyon aktív, és általában ecetsavat tartalmaz.
csak a száraz aceton távolítja el jól a szennyeződéseket vagy a diklórmetán / diklór-etán (ezek után még mindig acetonnal kell öblíteni, klórorganikus méreg).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ahhoz, hogy választ kapjon, pontosan le kell írnia, hogy mit csinált.
ps. téma a mefedronról, nem a 3,4-metiléndioxi metamfetaminról szól.
hozza létre a téma legjobb változatát
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Made mmc nem kell laboratóriumi berendezés, hogy nagy léptékben is készült, ha u Smart u nem kell.
A dcm túl sok munka és szükség van tu sok berendezés.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
csak alsónemű szükséges a szűréshez. down shifter és legyél rá büszke))))
de komolyan, a laborszabványokat idióták találták ki, ha figyeljetek. EtOAc lol
Az etil-acetát alkoholra és savra hidrolízisnek van kitéve, és lúgot is adsz neki))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ha az mmc legális u játszhat a laboratóriumi berendezésekkel.
De ha u akar készült 500kg naponta u van reaktor üveg 1000l
Csak 100l és drága.Lengyelországban használjon műanyag reaktor 1000l és keverjük össze dobja aceton sav és befejezni illigal labor nem játszanak szép laboratóriumi készült gyorsan eladni gyorsan és vásárolni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg a reaktor 8000l-re van szükség, ha egyenként dolgozzuk fel.
Ki használ 1000l üveg)))) Csak acél vagy PTFE bevonatú. Néhányan polietilént használnak, de a lágyítószerek bejutnak a porba.
A jó berendezés és a megfelelő gyártási ciklus felgyorsítja a folyamatot és javítja a minőséget.
Nem neked kell tanítani, a te mérleged messze van az 500 kg-tól egyszerre vagy naponta, te főzöl pár kg-ot és próbálod igazolni a szar főzésedet, sokkal egyszerűbb nem próbálsz büszke lenni a szarra és még inkább nem publikálni. Most valamiért próbálod magadat takargatni, ez nevetséges))))
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Tiszta freebase.
 

Attachments

  • s8MfEw1RQj.jpeg
    s8MfEw1RQj.jpeg
    5.6 MB · Views: 551
  • m4pYgCuWSt.jpeg
    m4pYgCuWSt.jpeg
    4.7 MB · Views: 315

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nekem ez a színem volt, amikor hagytam, hogy az oldatot egy palackban, míg 5h
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tiszta szabad bázis színtelen folyadék lol
 
Top