A 4MMC szabadbázis HCl/acetonnal nem reagált

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
És nem értem, miért van ennyi 4MMC, miközben csak 20g 2b4m-t használtam. https://ibb. co/Dbrvm0Z
talán azért, mert hagytam a freebase egy üvegben, míg 5 óra?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Milyen oldószert használt?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Általában a sav hozzáadása a vizes réteggel történik, több okból is.

Az első ok, ne veszítse el a terméket, az egész a vizes rétegbe megy. aceton és a sav szennyeződéseket ad, az aceton elég jól oldja a mefedront, és még inkább a savból származó víz jelenlétében.

A második ok, ha a ph még 1-re is elment, amikor a víz elpárolog, az összes sav elrepül a vízgőzzel együtt.

A termék színe, mint emlékszel, gyakran a bk4-ben lévő 4-metilpropiophenon (2b4m) keverékének köszönhető. Megfigyelték, hogy amikor a ph 6 alá megy, a szennyeződések elkezdenek kihullani.

És mossa ki az oldószert a metilaminból minőségileg, akkor nem lesz túlsúly és nem égeti az orrát.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
A vizes réteget, úgy érti, a metilaminnal/vízzel alkotott felső réteget??

idk miért, a pH-értékem 6-7-ről 1-2-re csökken néhány cseppet... Vettem egy pH-mérőt, így pontosan ellenőrizni fogom a pH-t !

Acetonnal mostam, és a porom ilyen : https://ibb.co/Yhk2LKT Igen fehér, de látok néhány kis zöld domborulatot

De azt hiszem IPA-val fogom átkristályosítani
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tehát vizet kell tennem a HCl előtt vagy után, hogy kivonjam a több lehetséges a 4MMC-t?

Nem én nem tudom valószínűleg jobban, de számomra a fehér tej volt a jó eredmény, ha vízzel kell savanyítani, akkor megteszem.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
a HCl előtt csak vízre van szüksége a por feloldásához, így a maximumot veszi (ha a dсm réteget ráadásul egy kis adag vízzel mossa). Ezután óvatosan el kell párologtatni a vizet (lehet vákuumban vagy homokfürdőben például, a lényeg, hogy ne melegedjen túl 110 fok fölé). Általában a vizes réteget tisztítás céljából szerves oldószerrel mosom át, majd a vizes réteget részben elpárologtatom és kristályosításra teszem (korábban 20 mm átmérőjű kristályokról posztoltam képeket, hasonló technológiával készültek).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Itt egy fotó: https://ibb.co/ZWcfSyy
Ezt a port többszöri kristályosítás után az anyalúghulladékból nyerték. úgy döntött, hogy nem dobja el a maradék narancssárga folyadékot, megtisztította és kapott egy port. A bal oldali fotó a kristályosítás kezdete oldatban.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Tehát ha jól értem a metilálás után 2 réteg van, a tetején metilamin/víz, alul pedig 4MMC szabadbázis, a felső réteg eltávolítása előtt vagy utána savanyítod? (Bocsánat im francia, nem angol, még a google translate segítségével is nehéz megértenem a jelentést...). És utána a 4MMC freebase-t vákuummal vagy homokfürdővel mossuk. Van MgSO4-em az összes víz eltávolítására, de nem igazán tudom, hogyan kell használni, tegye az MgSO4-et a 4MMC freebase-be, tegyen kis mennyiségű vizet, keverje össze és távolítsa el az összes vizet?

Én soooo rossz vagyok sajnálom :confused:
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Egy vízréteg lebontása (kidobása) metilaminnal
2. A dcm réteget alaposan öblítsük át vízzel (én egyenlő térfogatú, azaz ha van 1 liter dcm-ünk, akkor 4-5 alkalommal öblítem át egy liter vízzel, összesen 4-5 liter vízzel).
3. A kimosott dcm réteghez vizet adok (az eredeti bk4 minden grammjára 4 ml vizet veszek).
4. Lassan hozzáadom a sósavat, adagonként óvatosan kevergetve, a sav hozzáadása között további 3-5 percig kevergetve. A savat 6-os ph-nál adom hozzá, az utolsó savadagok sokkal kisebbek, mint az első adagok.
5. A vizes réteget leválasztom (meghagyom), a dcm réteget tiszta vízzel kimosom (1 gramm bk4 alapján 0,5 ml vízzel kezdjük) és óvatosan összekeverem, kétszer is lehet mosni.
6. Összekötjük a vízrétegeket (a 3-5. lépésből származó vizet) és 110 fokot meg nem haladó hőmérsékleten elpárologtatjuk. A párologtatás után maga a keverék kristályosodik, lehűl és acetonnal triturálódik.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
U dobja sav HCl és később víz 2 vagy 3x és víz u hő és u kap mmc víz kap ki por u kap Simple.
De nagy léptékben túl sok munka
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
I dont have a sand bath or vacuum :(((( I have 13g 4MMC for 20g 2B4M, so a yielf of 65%, i level up ahah ! :)))))

Tehát melegíted a vizet és és kapsz 4MMC port, és utána? És a 4MMC olajod? Mit fogsz csinálni?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Hello bro, tudnál segíteni nekem.... Ezt a freebase-t akartam kristályosítani... miután savval savasítottam a freebase-t... 110°-ra melegítem a freebase-t és beledobom a hideg acetonba És így tovább? vagy a melegítés előtt valamilyen oldószerrel kellene keverni a freebase-t?
 

Attachments

  • vLUZ5sBX18.jpg
    vLUZ5sBX18.jpg
    391.6 KB · Views: 306

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
a felmelegített savasított freebase-t keverem össze az acetonnal, vagy felmelegítem a freebase-t, majd beledobom az acetonba?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
normális-e, hogy az mdma kristályok lassan képződnek, miután hideg acetont öntöttek a freebase-ba?
 

Attachments

  • ip0vtVew1G.mp4
    4.3 MB · Views: 0

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
A homokfürdő egy homokkal teli fémtartály, a fűtőtest egy közönséges elektromos tűzhely.
A vizet, amelyben a mefedron van, savval párologtassa el, kapjon port, mossa acetonnal, amíg fehér nem lesz (az acetonos mosásoknak végül is színtelenné kell válniuk). Az acetonos mosások a fagyasztóban, a liszt egy része kihullik belőlük (igen, ez egy piszkosabb termék).
Kristályokat lehet kapni vodkából, ez a legegyszerűbb módszer.
Ha egy szabad bázishoz savat adsz, a szabad bázis sót képez (olajmentes bázis nincs).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Párologtassa el a vizet 110 fokra, hűtse le a maradékot, és csak ezt követően töltse fel acetonba, szűrje le alaposan. Ismételje meg az acetonos öblítést, ha a por nem fehér, vagy ha az acetonos mosás erősen elszíneződött.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Az alkohol erősen oldja a mefedront. csak a kristályok növesztésére alkalmas azzal a feltétellel, hogy az anyalúgtól a por maradványait kapjuk vissza.
Az etil-acetát kimossa a mefedronban lévő rossz szennyeződéseket, ráadásul kémiailag nagyon aktív, és általában ecetsavat tartalmaz.
csak a száraz aceton távolítja el jól a szennyeződéseket vagy a diklórmetán / diklór-etán (ezek után még mindig acetonnal kell öblíteni, klórorganikus méreg).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ahhoz, hogy választ kapjon, pontosan le kell írnia, hogy mit csinált.
ps. téma a mefedronról, nem a 3,4-metiléndioxi metamfetaminról szól.
hozza létre a téma legjobb változatát
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Made mmc nem kell laboratóriumi berendezés, hogy nagy léptékben is készült, ha u Smart u nem kell.
A dcm túl sok munka és szükség van tu sok berendezés.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
csak alsónemű szükséges a szűréshez. down shifter és legyél rá büszke))))
de komolyan, a laborszabványokat idióták találták ki, ha figyeljetek. EtOAc lol
Az etil-acetát alkoholra és savra hidrolízisnek van kitéve, és lúgot is adsz neki))))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Ha az mmc legális u játszhat a laboratóriumi berendezésekkel.
De ha u akar készült 500kg naponta u van reaktor üveg 1000l
Csak 100l és drága.Lengyelországban használjon műanyag reaktor 1000l és keverjük össze dobja aceton sav és befejezni illigal labor nem játszanak szép laboratóriumi készült gyorsan eladni gyorsan és vásárolni.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg a reaktor 8000l-re van szükség, ha egyenként dolgozzuk fel.
Ki használ 1000l üveg)))) Csak acél vagy PTFE bevonatú. Néhányan polietilént használnak, de a lágyítószerek bejutnak a porba.
A jó berendezés és a megfelelő gyártási ciklus felgyorsítja a folyamatot és javítja a minőséget.
Nem neked kell tanítani, a te mérleged messze van az 500 kg-tól egyszerre vagy naponta, te főzöl pár kg-ot és próbálod igazolni a szar főzésedet, sokkal egyszerűbb nem próbálsz büszke lenni a szarra és még inkább nem publikálni. Most valamiért próbálod magadat takargatni, ez nevetséges))))
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8

Újra kellett melegíteni a szabad bázist, vagy csak hideg acetont dobott bele? Vagy csak a hideg acetont keverem össze a szobahőmérsékleten lévő szabad bázissal?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
:D:D:unsure::unsure::unsure: Rossz angol lövésekkel lőttek! Taking of the covering up on thoust noggins!
 
Top