5 perces metkatinon szintézis (pszeudoefedrinből)

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
Csak egy csomag sudafed 720mg pszeudoefedrinre (vagy annak helyi megfelelőjére) és 350mg KMnO4-re van szükségünk.

Kivesszük a tablettákat, két papírlap közé tesszük, és kalapáccsal porrá zúzzuk őket (piros pajzsot is).

Kb. 80ml meleg vizet öntünk a pohárba (nem hideg, de nem is forró, mint a kannából), hozzáadjuk a porunkat és addig keverjük, amíg minden nagyobb rész el nem folyósodik. Most a KMnO4-et ugyanezen két papírlap közé szippantjuk, és azt is porrá őröljük. Hozzáadjuk a porunkat a keverékünkhöz, egyszer-egyszer megkeverjük, amíg az összes KMnO4 pirosság (bocsánat, ha daltonista vagy) el nem tűnik, és csak vizet kapunk kávéhoz hasonló gőzökkel keverve. Így most fogjuk a papírtörlőt (nem valami bilincset vagy tp-t!!!) 1/4 méretűre és 4x vastag négyzetre készítjük, kevés hideg vízzel szappanosítjuk és a másik üvegre tesszük. Most óvatosan tisztítsuk meg a keverékünket a törülközőn - természetesen kiszűrődik (a maradékot kinyomjuk, csodálkozva, hogy a papírtörlő nem törik, mint a tp és a ch tenné). Az összes gyémánt-tiszta folyadék a mi termékünk, és az összes mocskos füstnek a törülközőn kell maradnia. Számomra nincs jobb keton, mint a Methcathinone. :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ellenőrizte már a katinont a Drugs tesztelő reagensekkel? A reakciótermék sötétbarna színű? Meg tudja mutatni a módszer vagy a szintetizált termék képeit, ha lehetséges?
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
:) Mindent megmutathatnék, de ott nincs sok látnivaló A metkatinon (efedron) nagyon népszerű hazánkban.

A termék kristálytiszta folyadék - a barna kávéhoz hasonló dolgok, amelyeket elutasítanak.

Itt van videó a készítéséről felvételek (hosszabb idő):
 

krtl91

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
hı tesó. thx az információért. ı azt szeretné kérdezni, hogy miután megkapjuk a tiszta folyadékot, mint a termékünk, elpárologtathatjuk a folyadékot, és kristály (por) formában van? köszönöm.
 

Putin's Daddy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Egy apró kérdés. Honnan szerezhetem be a KMnO4-et?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
A metkatinon egy jó dolog, ha tiszta. egy laza bulihoz jobb, mint az összes wannabe MDMA, ami mindenhol kapható!!!!.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

A KMnO4 gyakran víztisztító vegyi anyagként kerül forgalomba. Kipróbálta már ezt az új dolgot, amit úgy hívnak ... Google-t? Elérhető az Amazonon, az Ebayen, sok vízszűrőket árusító online kereskedőnél, néhány vízvezeték-szerelő üzletben stb. Nem tudok pontos utasításokat adni anélkül, hogy tudnám, hol élsz.
 

Putin's Daddy

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 22, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Köszönöm ember. u is tudja, hogyan kell kristályosítani az oldatot?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Probléma, hogy a metkatinon (efedron) szinte oldhatatlan vízben. Ha szabad bázisú efedront kap, akkor rétegként kell kinéznie, amely vízben nem oldódik. Továbbá, nincs olyan sav, amelyből sót lehetne készíteni ezzel a szabad bázissal (ebben a reakcióban).
Vízben való oldhatóság2,22 mg/ml
 
Last edited by a moderator:

BHBlueberry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
20
Reaction score
11
Points
3
fordítás a google-n keresztül a pl:

Helyezze a tölcsért egy tiszta edényre, amelyben 3 kávéfilter van. Szűrje le a metilkatinon oldatot óvatosan a szűrőn keresztül öntve. Ügyeljünk arra, hogy a barna iszap az alján maradjon - ez kerül utoljára a szűrőbe, hogy megakadályozzuk a szűrő eltömődését. A szűrés utáni oldatnak teljesen tisztának, világosnak kell lennie, különben újra szűrni kell.
Ezután korrigálni kell a pH-értéket. Mérje meg lakmuszpapírral, a ph ekkor 8-9 körül lesz. Sósavat kell bevinni, hogy biztosan a metilkatinon HCL-sója képződjön. Adj hozzá lassan, cseppenként savat, miközben az oldatot egy baguette-tel kevered. Minden egyes hozzáadott sósavcsepp után ellenőrizze a pH-értéket. A helyes pH-érték 8-9. Ezt körülbelül 3-4 krolpa hozzáadása után kell elvégezni.

MEGJEGYZÉS: vigyázni kell, hogy ne adjunk hozzá túl sok savat, mert ez a következő lépések során problémákhoz vezethet.

7. Kristályosítás

Öntse az üveg teljes tartalmát egy Pyrex edénybe (pyrex szükséges), majd tegye az edényt a tűzhelyre, hogy felmelegedjen. Kezdjük el az egészet a lehető legalacsonyabb tűzön melegíteni, ügyelve arra, hogy a folyadék e tevékenység alatt (5-7 óra) egyszer se kezdjen el forrni. A hőmérsékletnek 70-80 * C között kell lennie.

FIGYELEM!
0 órás hőmérséklet: 25 * C / 760 ml.
2 óra. hőmérséklet. 75 * C / 550ml
4 óra hőmérséklet 75 * C / 300ml
6 óra hőmérséklet 75 * C / 150ml
8 óra hőmérséklet 75 * C / 10ml

Amikor a víz nagy része elpárolgott, és csak kb. 10 ml maradt, a folyadéknak enyhén sárgás és nagyon olajos formát kell öltenie. Fontos, hogy a lehető legtöbb vizet elpárologtassuk, különben akadályozza a kristályosodást.
Adjunk kb. 20 ml metanolt az edényben maradt folyadékhoz. Ekkor észre kell vennie az első fehér és sárga kristályok kialakulását.
Óvatosan keverje meg a baguette-tel, majd egy tiszta edénybe vagy befőttesüvegbe öntve válassza le az alkoholt.

MEGJEGYZÉS: A metanol segít megszabadulni a víztől, és bizonyos idő alatt megszárítja a kristályokat.

A pyrex edényben lévő olajos folyadék lassan kezd eltűnni, egyre több kristály képződik. A legkisebb lángon, állandó keverés mellett. A kristályok szárazak és stabilak lesznek. VIGYÁZZON VIGYÁZATOSAN, nehogy túlmelegedjen !!!
Abban az esetben, ha a kristályok elszíneződnek (zöld-kék színűek) vagy olvadni kezdenek - mindenképpen csökkentse a hőmérsékletet.
Ezután öntsön 20 ml acetont a pyrex edénybe. Azonnal észre fogja venni, hogy a kristályok szinte hófehér színűek lesznek, és az elhanyagolható mennyiségű szennyeződés (kávéfilter darabok, hajszálak stb.) az acetonban marad.

MEGJEGYZÉS: Az aceton segít megszabadulni a szennyeződésektől és az olajos maradványoktól.

Válassza szét az acetont, és öntse abba az edénybe, amelybe előzőleg metanolt adott. Ebben az edényben azonnal észre fog venni bizonyos mennyiségű kristályt, nyerje vissza és mentse el őket. Folytassa a párologtatást, amíg nincs több folyadék az edényben, vagy a kristályok száraz porrá válnak. Például egy késsel távolítsa el a kristályokat egy metanol és aceton keverékét tartalmazó edényből. Egy borotvapengével még jobban porrá zúzhatja őket.

MEGJEGYZÉS: 3 grammnál több metkatinont kell kapnia, mivel a KmnO4 sósavval egyesülve mellékterméket, kálium-kloridot képez, amely végül a fémmel együtt kristályosodik.

8. A termék vizsgálata

a.) Égés: Egy kanálban kis mennyiségű port lángra lobbantunk. A por először olvadni kezd, majd forrni kezd, végül kis lángokkal meggyullad. A kanálon kis fekete maradvány marad.

b.) Íz: nagyon keserű

c.) Megjelenés: Fehér vagy fehér-sárga kristályok. Őrléskor porrá alakulnak, amelynek állaga a porcukorhoz vagy a liszthez hasonló.

Odor: Ketonokra jellemző
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Minden tiszteletem ellenére ez a módszer baromság. Nem fogsz Methcathinone vízoldatban cuz nem oldódik. Szerintem ez valami más.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Még a hidroklorid sót sem?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az efedrin szabad bázisát nem lehet vízzel kivonni a tablettákból. Keveréket vagy E*HCl-t kaphat töltőanyagokkal, amelyek nem reagálnak a KMnO4-gyel.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Elnézést, nem vagyok biztos benne, hogy a bejegyzés melyik részét kritizálod. Az eredeti szintézis leírását vagy a kristályosításról szóló részt?
Mert az utóbbi rész forrását megtaláltam: az Erowid. És abban az efedron feldolgozása IPA-ban vagy acetonban történik. Itt találod meg:


Az ebbe a szálba beillesztett rész nem teszi ezt világossá.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ez a módszer valósnak tűnik, de szerintem a hozam rendkívül alacsony. Véleményem szerint a legjobb módja a reakció E szabad bázis biztosítása KMnO4 poláris oldószerrel.
Azt akarom mondani, hogy a vizes extrakció E*HCl sót ad. A leírt módszer szerzője azt mondta, hogy a végső oldat a víz tartalmaz katinon só, Ez lehetetlen, vagy csak nyomokban van a termék.
 
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Á, oké, értem. Az eredeti szövegre gondolsz. Igen, akkor minden előállított efedron a szűrőbe kerülne, nem igaz?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az E*HCl nem reagál olyan gyorsan vizes oldatban
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
tehát végül is van-e szintézis vagy nincs?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
A videóban a fecskendőben lévő pamutszűrőn keresztül kényszeríti a nem szilárd anyagokat, ami a végső oldatba nyomhat bármilyen szabadbázisú metkatinont. Ha van ilyen.

De ott van még a kálium-permanganát túloxidációjának kérdése. Nem tudom, hogy a dikromátok okoznának-e ugyanezt a problémát, de mivel azok rohadt undorítóak, amúgy sem használnám őket.
Az Erowid szintézis leírásában a túloxidálódást a kiindulási anyag hűtésével és a felhasznált permanganát mennyiségének óvatos minimalizálásával minimalizálják. Szerinted ez működne?
Úgy tűnik, hogy az ésszerű módosítások ehhez a szintézishez a következők lennének:
1. Kezdjük efedrin-mentes bázissal
2. IPA-t használjunk oldószerként, ne vizet.
3. Használjon minimális mennyiségű permanganátot
4. Adjon savat a keletkezett efedron szabad bázishoz, hogy stabil sót csapjon ki.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
A reakció azért működik, mert az ecet átalakítja azt a bázist sóvá, ecetsavas mcat... kipróbáltam, működik... nagyon olajos keverék keletkezik belőle, só és akármilyen más szar (szobahőmérsékleten hígítva próbáltam). A só instabil, és gyorsan lebomlik, soha nem próbáltam IV, soha nem is fogom.
A lényeg az, hogy működik, de én elég tiszta efedrinhez jutottam hozzá (a só volt az egyetlen szennyeződés) .. Soha nem próbáltam tablettákból származó pszeudóval, legalábbis még nem.
Szóval, talán hcl és a ph ellenőrzése időnként a hűtés / hígított reakció során, és sok alkohol és aceton adhat kristályokat ..
Ezt majd kipróbálom, ha lesz pénzem kidobni az ablakon (vagy talán nem), de szerintem a hideg reakció némi ph korrekcióval és nem 12 órán át, izopropanollal hígítva és további acetonos mosásokkal és alkoholokkal tisztítva lehet, hogy yiled kristályok ... Megpróbálom a lassú kristályos utat vízből/isóból
Működik, de ez acetát...
 
Top