5 perces metkatinon szintézis (pszeudoefedrinből)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
pszeudo/efedrin-acetát nagyon jól oldódik vízben, és reagálni fog a kmno4.. nem próbálom bash you de a cucc működik (nagyon szép szex rajta) , és így a metkatinon-acetát (nem lesz bázis beceauseuse a keverék nagyon savas, az ecetből)
Nem hazudni jöttem ide, csak a hcl-t akarom előállítani anélkül, hogy bázisként használnám ezt a cuccot.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Köszönöm a visszajelzést, ezt az eljárást még soha nem végeztem el. Ez az én elméleti következtetéseim. Nagyon örülnék, ha a termékről készült képek ebben a szálban lennének.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ezt megtehetem, de mint mondtam, nagyon szeretném a hcl-sót... és nem pazarolnék pénzt efedrinre (elég drága)
De csinálok egy kis reakciót, és képeket küldök...

A srác azt mondta, hogy 8-9 ph, ez elég alap... az ecet a ph-skálán kb. 2? Szerintem 6-7 fölött minden, ami elolvad, főleg a tűzhelyen, a pokolban...
Felteszem azt a csúnya cuccot... de ahogy a neten olvastam, minden szerves sav instabil sót képez, ami száradás után szarrá válik.
Szóval én is megpróbálom a hcl-t, de pénz, idő stb. kevés van
Azért kipróbálom a szervetlen savakat is.
Köszi
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Elvtársak, kivontam az efedrint a tablettából, hogyan lehet szintetizálni ezekkel az anyagokkal, nátrium-hipoklorit, permanganát és ecetsav, csak ezek vannak meg.
 
Top