aaronstevens (valentino cartel)

Status
Not open for further replies.

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Kapott valaki valamit mostanában? Azt mondta, hogy egy hét múlva kapom meg a nyomkövetést. Aztán azt mondta, hogy "egy ilyen kis csomagnak nem adnak nyomkövetést". Én pedig az USA keleti partján vagyok. Ez a 7. OKT-tól van. Kíváncsi vagyok, miért válaszolt még egy kis ideig az e-mailekre.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Aaron most is üzleteket köt, és most is válaszol az embereknek?
 
View previous replies…

azsub1

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
3
Annak eltűnt.
Körülbelül ugyanebben az időben adta le a rendelést. Még volt mersze megkérni, hogy üzenjek az itteni modoknak, hogy ő nem csaló.
2 hétig nem lépett kapcsolatba velem, majd amikor tudattam vele, hogy fel fogom írni a nevemet a megégettek listájára, azt a választ kaptam, hogy nyugodjak meg. Azt mondta, hogy szabadságon van!
Pár nappal később megkérdezi: "Uh....milyen rendelésed is volt? Majd újabb egy hét csend következett.
Aztán azt mondja, hogy elfogták. Nincs nyomkövetés, de valahogy tudja, hogy megállították. Felajánlja, hogy újraküldi vagy 50%-os visszatérítést. mondd neki, hogy újra küldje el, és még pár napig rádiócsend van. kérdezem a nyomon követésről, mire azt mondja, hogy "a 6. vagyok a sorban, hogy a megrendeléseket elküldjék, remélem, nem várakoztattuk meg túl sokáig" Önelégült, alulról táplálkozó, felfújt hal tolvaj valószínűleg egy tojást sem tudna főzni, nemhogy bármi értékeset főzni. Szóval minden, amit tud, az a csalás. kívánva neki a tolvajok karmáját, hogy élete hátralévő részét azzal töltse, hogy az emberek azt hiszik, hogy ki akarják húzni őt.
 

tegritycantbebought

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2023
Messages
13
Reaction score
16
Points
3
Csak örülj, hogy nem küldött neked szó szerint DIRT-et, mint az egyik másik áldozatnak ezen a szálon 🤣 Aaronstevens határozottan magasra tette a lécet az összes szemét csaló számára.
 

Andersdagaz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
A francba, mi a faszért választottam őt Gordon helyett? Lefogadom, hogy az egész vc.2 e-mail átverés volt. Én nem értettem meg annyira, mint ti, srácok. Nem egy rakás szar és nem egy nagy megrendelés. Egyébként Gordon az egyetlen legális? Az USA-ban vagyok. Köszönöm a választ
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Vicces dolog, hogy gyakran a vádlók a legbűnösebbek.
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Miből gondolja, hogy önről beszélek?
 

lostlegs

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
7
Reaction score
5
Points
3
Az utolsó e-mail, amit kaptam tőle, körülbelül 1-2 héttel ezelőtt érkezett. Azonban már nem válaszoltam rá. Az utolsó rendelésem október elején érkezett meg.
 

Mechanics_07

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2022
Messages
1
Reaction score
7
Points
3
Megkaptam a megrendelésemet. Kicsit tovább tartott, mint ahogy azt a VC-től megszoktam, de számomra nem csaló. Ugyanazt a tökéletes szolgáltatást kaptam, amit tőle elvártam. A lopakodás ugyanolyan diszkrét volt, mint mindig, és a sebesség minősége ugyanolyan jó volt, mint az a 20 megrendelés, amelyet korábban Aaron Stevensnél adtam le. A megrendelés hosszabb ideig tartott, mint ahogyan azt tőle ismerem, de még aznap válaszolt nekem. Azt mondta:" Megpróbálom újjáépíteni az üzletet, miután kitiltottak minket." Elküldte nekem a rendelésemet egy nagy extrával. A rendelésemet október 20-án adtam le, és november 5-én kaptam meg. Számomra nem csaló, és továbbra is üzletelni fogok vele.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Nem tudom, hogy más is érzékelte-e ezt, de úgy érzem, hogy valaki más vette át ezt az üzletet erővel, az, ahogyan a legutóbbi megrendelések szuper rendezetlenek voltak, mint például "mi is volt a rendelésed?" Amit az egyik másik felhasználó kapott válaszként, azt mutatja, hogy a menedzser szó szerint nem látta a beszélgetés többi részét. egy másik módja ennek az, hogy mennyire rendezetlenek és késedelmesek a megrendelések, mint például amit a @tegritycantbebought esetében láttunk.

Fogalmunk sincs, hogy ki lehet az irányító, szó szerint lehet, hogy a bűnüldözés, és én személy szerint azt javasolnám, hogy ne dolgozzunk valami ilyen kétértelmű dologgal.
 
Status
Not open for further replies.
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top