Amfetamin a P2P-ből (fenil-2-propanon)

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hello Yusuf mi a legújabb állapot ? tudsz főzni meth ?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
helló, megpróbáltam főzni de nem sikerült 5 próbálkozás után, nem sikerült, de amikor amfetamint csináltam akkor működött, arra gondoltam ha a p2p-emmel volt valami gond, de megmértem a forráspontot és helyes volt a p2p, pedig van egy videó a met készítésről egyértelműen,és követtem, de nem kaptam semmit....
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Az n-formilamfetamin hidrolízisét naoh+metanollal végezte, vagy savval végezte a hidrolízist?
Tudnál kérlek, rövid szintézist közzétenni, hogyan csináltad a p2p-ről az amfetaminra? (a reakcióidővel és a hőmérséklettel együtt kérlek)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nem tudtam, hogy bazifikált mit lehet NaOH+metanol ?
tehát azt akarod mondani, hogy miután két órán keresztül HCl-lel főzted az N-formiát, NaOH+metanollal bazifikáltál ?
ezt nem értem ???
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
mennyi Naoh-t használ 100ml N-formy-hez
és mennyi metanolt használsz a Naoh feloldásához?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ennek semmi értelme, miután megkaptuk a ph14-et, ha újra hozzáadjuk a savat, akkor a ph visszaesik 1-re, és ha metanolt adunk hozzá, akkor a ph ismét leesik.

@HIGGS BOSSON @G.Patton @G.Patton

@Yusuf

Bocsánat szerkesztés nem lehetséges
 
Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
hello, 40 mlp2p, 100 ml etanol, 25% ammónia 200 ml, alumínium fólia, 20 gramm, az amalgámhoz összekevertem, a reakciót 3 órán keresztül melegítettem, 69-80 fokos hőmérsékleten. utána leszűrtem és fehér olajmentes alapréteget kaptam, 25 gramm, amfetamint készítettem az olajat acetonnal keverve és kénsavat csepegtettem ph6-ig, majd hűtőbe tettem, és 8 gramm fehér porszerű csapadékot kaptam szárítás és mérlegelés után, de amikor az amfetamint kivontam a vizes oldatból, amit petróleuméterrel extraháltam, csak 1 grammot kaptam.... Szerintem ez így van, barátaim.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

A hidrolízis során 2 lehetőség van, az első a normál régi iskola módja HCL-savval, tehát n-formilamfetamin + 37% hcl és forraljuk 2 órán át.
A második lehetőség, amit sötét titokban tartanak (és nem tudom miért????), a hidrolízis NaOH + metanol, tehát n-formilamfetamin + NaOH oldat + metanol reakcióedénybe öntjük, majd 2 órán át forraljuk, azt hiszem.

De valaki, akinek van tapasztalata a NaOH+Methanol hidrolízissel, tisztázhatná a helyzetet és elmagyarázhatná, hogy hogyan is működik ez valójában
@Hank Schrader
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Tegnap készítettem egy oldatot 300ml metanol + 35gr NaOH oldatból, 3 órát vesz igénybe, de szerintem ez így sokkal jobb.
Mert metanolra úgyis szükségünk van egy későbbi stádiumban . és akkor biztos, hogy nem maradt víz az oldatban.

De szerintem még mindig kell HCl, amit N-formával kell forralni tho órán keresztül.
a következő próbálkozásom az lesz, miután a HCl + N-formy két órán át külön forralva és bazifikálva a metanol / NaOH keverékkel.
és nem toluol, SOHA SEMMIT.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nem figyelsz barátom, azt írtam, hogy 2 módja van a Hydrolisisnak, amit megint a te módszereddel csinálsz, megint kudarcot fogsz vallani!
Forraljuk fel az N-formilt NaOH 50%-os oldattal + metanol, 1:1:1:1 arányban, és tegyük fel ide, ha sikerül, hogy mindannyian tanuljunk ebből a kísérletből.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

hogyan készíti elő a NaOH oldatot vízzel vagy metanollal ?

Azt is kérdezem, mielőtt ha hozzáadom a NaOH oldatot az N-formyhoz, ha újra kell forralni, és azt mondják, nem
Mert a hőmérséklet ne legyen magasabb 60°c-nél.

Nekem ennek semmi értelme, de itt ezt mondják az emberek.
Én személy szerint úgy gondolom, hogy ezek a szintézisek csak akkor működhetnek, ha HCL gázt adunk az oldathoz.
De ezt nagyon nehéz megcsinálni.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nem próbáltam meg ezt a hidrolízis módját naoh+metanol, így magadnak kell kísérleteket végezned
Nem kell hcl-gázt adni az oldathoz, ön amf. szulfátot keres, nem amf. hidrokloridot.
először csak leukart kell készítened (amit már elkészítettél), majd az n-formilt vagy hcl-savval VAGY naoh+metanollal felforralni a hidrolízishez.
majd a végső reakciót vízgőzzel desztillálja, és voilá, a tiszta szabadbázisnak ott kell lennie.
 

turk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Helló a gőzdesztillációhoz csak a fekete folyadékot veszed, vagy adsz hozzá valami mást is?
Nem veszed ki a vizet, amit a naoh-hoz használsz?
Csak gőzzel desztillálsz mindent?
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Használhatunk-e petróleumétert etil-éter helyett?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nincs tapasztalatom ezzel a reakcióval kapcsolatban
Szóval, ha megcsinálod, akkor kérlek, írd meg itt a fórumon, hogy mindannyian megtanuljuk.
ennek a szintézisnek végre napvilágot kell látnia, mert túl sokáig tartották sötétben a földalatti színtéren....
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
p2p- amfetamin
Van más hatékony szintézis?
Meg tudna osztani egy hatékonyabb szintézist?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Attól tartok, hogy ez az amfetamin esetében ennyi.A benzil-metil-keton jobban megfelel a meth
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
helló barátom, mi az oka annak, hogy azt mondja, hogy aggódik a p2p az amfetaminra, nem az irodalomban, hogy erowid azt mondja, hogy a p2p az amfetaminra 99% -os tisztaságot eredményezhet, még akkor is, ha még mindig racemat, meg tudja magyarázni.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Van alternatívája a dietil-éternek (Et2O)?
Használható-e DCM?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ne használjon toluol, egyáltalán nem működik .
Azt hiszem, a gőz célállomás a legjobb.
A fekete folyadékom átkerül egy világossárga folyadékba.
De sokáig tart, és az első próbálkozásom nem volt olyan jó.
Nekem csak egy kevés volt a 100ml fekete folyadékból.

következő próbálkozásom egy 3 nyakú lombikot használok, ehhez csatlakoztatom a körte alakú elválasztó tölcsért és feltöltöm vízzel.
Lassan, cseppenként adagolom a vizet a lombikba, ahol a fekete folyadékom van.
minden alkalommal, amikor a víz összekapcsolódik a fekete folyadékkal, gőz keletkezik .
Ezt a gőzt visszaáramoltatom és egy hengerben összegyűjtöm.
 
Top