Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
A sav hozzáadásakor az és-nél, ITT is lehet hígítani a savat több ipa-val? És milyen pH-ra kell törekednem, ha foszforsavat használok és a monobázikus sót akarom? Köszönöm szépen
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
A kapott amfetamin szabad bázishoz ekvimoláris mennyiségű ortofoszforsavat kell hozzáadni, hogy monoamfetamin-foszfátot kapjunk.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
Igen, ezt értem, de honnan tudom, hogy mennyi freebase van, a hozam eléggé eltérő lehet.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Tudja, hogy hengerrel vagy mérleggel mérhet?
 

Oppenheimer

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 31, 2022
Messages
11
Reaction score
6
Points
3
Még ebben a hónapban megkísérlem az első szintézisemet. Doktorandusz vagyok, és hozzáférhetek néhány laboratóriumi berendezéshez, ahol alapvetően bármit megtehetek anélkül, hogy valaki aláírná. Csak arra kell majd ügyelnem, hogy utána mindent megfelelően fertőtlenítsek, de ez nem probléma. Izgatottan várom, hogy megosszam a fejlődésemet itt mindannyiukkal.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Szeretnénk látni a szintézisjelentését, sok sikert kívánunk.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Köszönjük
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ez csak a NaBH4 forrásától függ, hamarosan tesztelek egy új beszállítót, aki 128 € / kg-ért kínálja, ami versenyképessé teszi az Al/Hg útvonalat.

Ipari léptékben a prekurzorokat és vegyszereket a tengerentúlról (India, Kína, Pakisztán) lehetne rendelni, ahol olyan olcsó lenne az Al/Hg és a CuCL2/NaBH4 útvonal, hogy mindkét útvonal 300 €/liter alá csökkenhetne Freebase (számításaim szerint).
 

GhostOfHiroshima

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 29, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
sziasztok, új vagyok és valaki említette, hogy a kénsav helyettesíthető foszforsavval. most lenne néhány kérdésem: milyen koncentrációra van szükség? amit találtam, az 37%-os sav (de szerintem ez csak fogorvosoknál működik) és 75-85%-os koncentrációk. ez használható és az eljárás pontosan ugyanaz, mint a videón látható? továbbá ugyanilyen problémáim voltak a többi összetevővel is: jégecetsav, IPA és aceton, milyen koncentrációra van szükség? az én tippem az lett volna, minél tisztább, annál jobb, de mivel teljesen új vagyok ebben, gondoltam, nem hiba rákérdezni. és végül a higany-nitrát, azt nagyon nehéz beszerezni. még oldschool hőmérőt sem találtam, legalábbis ahonnan én jövök. tud valaki beszállítókat Európában?


előre is köszönöm.
 

s3v3n

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2022
Messages
38
Reaction score
11
Points
8
A foszforsavra vonatkozó eljárás hasonló, de ehhez nem használhatja a pH-t, meg kell határoznia a szabadbázis móljait, és ugyanannyi mól foszforsavat kell tennie. A nagyobb koncentráció jó, mert az amfetamin-foszfát vízben oldódik, és ha az oldószereket lecsapolja, a termék egy része elveszik, de ez tényleg nem sok, ha 85% -os foszforsavval rendelkezik, és elpárologtathatja az oldószert, hogy nagyobb hozamot kapjon.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Üdvözlöm, azt mondanám, hogy nem tesz semmi rosszat a magasabb koncentrációjú összetevők kiválasztásával, különösen a kénsav esetében.
Feltételezésem szerint a tisztátalan összetevők negatívan befolyásolják a hozamot és a végtermék minőségét.

Ami az IPA-t, a jégsavas ecetsavat és az acetont illeti, a legjobb, ha a legmagasabb koncentrációval jársz, amit találsz.

Ami a higany(II)nitrátot illeti - jelenleg biztosan nem könnyű megtalálni, de tudok ajánlani egy oroszországi forgalmazót, aki árulja.
A higany(II)-kloridot azonban sokkal könnyebb beszerezni, a következő boltokban/értékesítőknél lehet beszerezni

@Constantylious777 elég drága 2.350EUR/Kg áron
Honlap: A következő weboldalon: Szerves Kémia Lengyelország 168EUR/Kg

Remélem, tudtam segíteni
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Üdvözöljük :)
 

contol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Reflux kondenzátor nélkül az alkohol elpárologtatásával foglalkozunk. Ha a csapadék kővé válik, adjunk ismét tiszta alkoholt a reakcióhoz. A teljesen lezárt hordó nem alkalmas, mivel erősen növekvő nyomással fogunk foglalkozni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
A reflux kondenzátort a HIGGS BOSSON magyarázatában leírtak szerint kell használnia a videó alatt.
 

meribel

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
18
Reaction score
14
Points
3
Helló srácok!

Hogyan kell sav-bázis extrakciót végezni a szabadbázishoz ? Használhatok toluol és egy elválasztó tölcsér ?

Kénsavat sajnos nem tudtam beszerezni, így foszforsavat fogok használni.
Csak foszforsavat adjak hozzá, vagy keverjem össze acetonnal, mint a kénsavval?
A 10ml szabadbázisú amfetaminhoz például mennyi savat kell hozzáadnom? Próbáltam megérteni a g/mol-t de nem megy...

Köszönöm a válaszokat !!!

Meribel.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
81. oldal, nincs hígítás, 85%-ot adunk hozzá, mint a freebase-hez ekvimoláris mennyiségben. idk a toluolról.

https://ia600202.us.archive.org/34/items/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed/Pharmaceutical_Manufacturing_Encyclopedia_Vols_12_2nd_Ed.pdf
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! Nem végezhet A/B extrakciót szabad bázisra. Csak az amfetamin sókkal lehetséges. A kézikönyvet az amfetaminok főoldalán található Amfetamin tisztítása sav-bázis extrakcióval című szakaszban olvashatja.

Igen, olyan oldatot kell készíteni, mint a kénsav acetonnal.

Ahhoz, hogy megtudjuk, mennyi savra van szükséged, 10 ml amfetaminmentes bázist veszünk, mint a példában. 10 ml amf-bázis / 0,936 g/ml = 10,6838 g. Meg kell számolni a mólok mennyiségét: 10,6838 g /135,21 g/mol = 0,079 mól amfetamin. A monoamfetamin-foszfát előállításához ugyanannyi savat kell vennünk, mint amfetaminból.
Ebből következően: 0,079 mól * 97,994 g/mol = 7,743 g tiszta H3PO4. Ha 70%-os savas oldatunk van, akkor (7,743g * 100) / 70 = 11,06 ml 70%-os H3PO4-et kell vennünk.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Ott (82. oldal) egyértelműen le van írva, hogy az amfetamin oldatát acetonnal készítették:
 
Top