Amfetamin szintézis P2NP-ből Al/Hg segítségével (videó)

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Úgy tűnik, nem tudom megtalálni a vízmentes acetont... Amikor a múltban acetont használtam egy szintézishez, akkor aceton volt egy
barkácsáruházból vettem, a márka neve klean strip. Mi a különbség, és lehet-e barkácsáruházi aceton használni a

Amfetamin szintézis????

 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Csak kíváncsiságból kérdezem... ha nem tudnánk beszerezni az első videóban látható 2 literes laposfenekű lombikot, és valami tejes gallonnal helyettesítenénk, akkor a hő hatására megolvadna, és lényegében szennyezné a szintézist?
Továbbá, ugyanabban az első videóban az oldathoz a nátrium-hidroxidból mind az 50 g-ot felhasználjuk?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kísérletet végezhet: öntsön 60-70 fokos forró vizet ebbe a fajta palackba, és tartsa 10-15 percig. Vegye figyelembe, hogy ehhez a palackhoz nem lehet reflux kondenzátort csatlakoztatni.
igen
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
okoz-e a reflux nélküli használat bármilyen problémát a szintézisben?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az oldószer részben vagy teljesen elpárolog.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nem értek egyet veled, akkor lehet, hogy elég pontos meghatározások, ha egy személy jogos vagy nem vásárolni kérdezni néhány kérdést.

És nem, a SMART emberek oka az, hogy nem adják ki nyilvánosan a kapcsolataikat, minden, ami nyilvános, hirtelen a bűnüldöző szervek megfigyelési listáján van. Minél kevesebb ember tud néhány beszállítóról, annál jobb az emberek számára, akik komolyan gondolják és nagyszabású műveletekkel dolgoznak.

Bizonyos mértékig nem értek egyet G.Pattonnal, igen, a BBlisták törvényes forrásokat kínálnak, de az árak tekintetében szabályozatlanok. Beszéltem néhányukkal, és az érveik nevetségesek.

Az árakat a külső piacnak megfelelő fórumon kellene szabályozni, és továbbra is szabályozni kellene, és nem az amerikai "nyílt piaci" értékrendet kellene használni.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ez piacgazdaságot jelent. Senki sem ad el veszteséggel. Ha szabályozni fogjuk az árakat, senki sem fog velünk dolgozni. Mi csak szabályozhatjuk az üzlet teljesítését letéti szolgáltatásként.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
G,

Ebben a hozzászólásban is egyet kell értenem önnel.

Az emberek akkor fognak itt dolgozni, ha van piac, és a kereslet, mint látjuk, magas a fórumon.

A piac szabályozása nem jelent veszteséget az eladóknak, a gazdaság nem így működik. Ha van egy szabályozott piac, az azt jelenti, hogy több érdeklődő fog érdeklődni a fórumon való munka iránt, és a tagok nagyobb biztonságban érzik magukat.

Vegyünk például egy példát:

Az egyik tényleges eladó itt a BB-listán, P2nP / 1KG-t 200$-ért árul, az európai célár 100$. Ami azt jelenti, hogy az eladó legalább 100%-os profitot termel, hogyan lenne ez veszteség, ha a piacot 100$/KG-ra szabályoznák? Persze, hogy profitot fognak termelni, nem 100%-ot, de talán 20%-ot igen.

Ez egy üzlet, és ennek megfelelően kell kezelni, szerintem a fórum hosszú távon több veszteséget fog termelni a szabályozatlan piac miatt, mert mint láthatod, a tagok többsége valójában a fórumon kívüli forrásokat keres, mert az emberek tudják, hogy a fórumon kívül sokkal olcsóbb a piac és a minőség is azonos.
 

melk

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2022
Messages
44
Reaction score
13
Points
8
Ön egy nagyon furcsa személyiség.
Ha az emberek kérnek egy terméket, azt állítja, hogy mindig megtalálja, és mindezt a normál ár alatt .
de soha nem válaszolsz közvetlenül . Csak igaz, nagyon alattomos módon.
Nem bízom benned, hogy őszinte legyek.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nem értettem a mondanivalóját.

Ha tovább szeretné megvitatni ezt a témát, kérem, küldjön nekem egy PM-et.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Helló, tudna nekem segíteni ?

Lehetséges-e a videón bemutatott módszerével Al/Hg helyett lítium-alumíniumhidridet THF-ben (LiAlH4) venni ?

Lemásolhatom az Ön szintézisét LiAlH4 THF-ben történő felhasználásával ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem, uram. A LiAH csak laboratóriumi használatra való, nagyon piroforos. olvassa el a biztonsági adatlapját annak, amivel dolgozni akar, kérem!" Továbbá, valahol ebben a részben van eljárás a LiAH redukciójára, ha keres és megnézi, valóban észre fogja venni, hogy nagyon különbözőek.

A NaBH4 egy jó helyettesítő, nézd meg a témát.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3

auch mit LiAH-Reduzierung
így NaBH4 helyett Lialh4 helyett THF-ben tudnám kopie az eljárást a videójából ?
 

Benz88

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Apr 4, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Hé srácok, ezt a szintézist többször sikeresen elvégeztem, nagyon jó eredményekkel. Sajnos az izopropanol szaga zavar. Mi a helyzet az etil-acetáttal? Lehetséges az izo helyett etil-acetátot használni? Előre is köszönöm kedves közösség.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
igen, ez a szintézis tökéletesen működik etil-acetáttal, csak kevesebb ecetsavat használjon, mint izopropanollal, különben minden rendben lesz.
 

andre010

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 11, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Ismer egy eljárást az amfetamin szintézisére a LiAlH4 redukcióból THF-ben történő LiAlH4 redukcióval történő gyors és rövid leírására ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Tessék, kérem, ne égesse le a házát!
shulgin is leírja ezt néhány tízszer a pikhalban
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nem egészen, keresse meg a NaBH4 eljárást ebben az alfórumban. az első ingyenes a másodikat találja magát :p
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

Megosztaná ezt a szállítót, vagy elküldené nekem privát üzenetben?
 

Jack

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 24, 2021
Messages
53
Reaction score
17
Points
8
Cam valaki nagyon részletesen leírja nekem, hogy alumínium amalgám készítésekor pontosan mikor kell leöntenem a higanyos oldatot az alumíniumról? Nem világos, hogy kell-e egy nehéz szürke vastag csapadék vagy sem.
 
Top