Amfetamin szintézis jelentés (de sikertelenül, megoldásokat keresve)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Hallottam olyan emberektől, akiknek pontosan ugyanezek a problémáik voltak az alufóliával!!! És bár a reakciónak valószínűleg annál erősebbnek kellene lennie, minél vékonyabb és kisebb a fólia a végén, a leghatékonyabb módszer az volt, hogy az alufóliát 2x2-3x3 cm. darabokra téptem, majd elektromos kávébabdarálóba tettem, és 20-30 másodpercig kevertem, amíg szemcsék nem keletkeztek.
Ráadásul az elején használt szintézis utasítások sem voltak valószínűleg a legmegfelelőbbek! Több próbálkozásra volt szükség, mire a végén egyáltalán bármi is kijött a szintézisekből! Ami valószínűleg nagyon elkeserítő volt.... :)
Aztán kipróbáltam a videóban szereplő szintézis utasításokat!!!
Azzal a különbséggel, hogy higany-nitrát 2 helyett higanyt oldottak fel salétromsavban és ezt az oldatot használták a szintézishez a száraz higany-nitrát helyett!
Az exoterm reakció tényleg elég heves, ha nem vagy rá felkészülve és nem tapasztaltál ilyesmit teljes akcióban! Ettől függetlenül 50 g. P2NP szintézissel is el lehet végezni, megfelelő hűtéssel (és jó levegőztetéssel és légtelenítéssel szerintem) jól kezelhető!
Megpróbálhatnád egyszerre reagáltatni az izopropanol, P2NP és ecetsav keverékét.
Mivel az ELSŐ próbálkozásom a videóban szereplő utasításokat követte, a vízmentes acetonnal való kétszeri mosás utáni hozam még mindig nagyon közel van a videóban!!!! jelzett hozamhoz.
Meg kell említenem, hogy a szintézisben részt vevő személyek közül senki, beleértve engem is, nem rendelkezik semmilyen előzetes kémiai ismerettel!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nem végez tisztítást A/B extrakcióval a sysnthesis után? Akkor az összes szennyeződést is skálázza.
Ön hatékonyságról beszél, és ollóval apró négyzetekre aprítja az alufóliát? Ugye nem gondolod komolyan?
Ez az egyik legbonyolultabb és legidőigényesebb módszer, amit el tudok képzelni az alumíniumfólia előkészítésére.
Nem mondom, hogy tévedsz, de semmiképpen sem hatékony.
Ha a kis tömör fóliagolyók olyan jók, miért nem használsz alumínium granulátumot? Az lenne az ideális, de megint csak nem ajánlja senki. Ha valaki meg tudná mondani, hogy melyik fizikai tulajdonság a legfontosabb az alumínium redukciója P2NP-vel, az sokat segítene.

Mivel első próbálkozásom óta amfetamin előállítása nekem is sikerül, hol jobban hol kevésbé jól, érdekel a háttér, a finomságok, hogy mire kell külön figyelni. Már kipróbáltam annyi mindent megváltoztattam anélkül, hogy pontosan tudtam volna, hogy miért és miért, ennek most véget kell vetni, ha akkor kell lennie egy magyarázatnak a változásra, egy olyan különbségre, amelynek értelme van, és tovább visz, hogy mindig ugyanazt a mennyiséget kapjam ugyanabban a minőségben.

Még mindig nyitott vagyok minden javaslatra, de kérem, indoklással, szívesen meg is mondom, mi a baj, és mi nem működhet, és miért nem működik.
Mindent kipróbálni gyakorlatilag nincs értelme számomra a lehetséges variációk nagy száma miatt.
Remélem van némi megértésetek ehhez.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Az ember amalgelieren után mossa az alumíniumfóliát
3 X vízzel, aminek valószínűleg elégnek kell lennie ahhoz, hogy eltávolítsa a még jelenlévő higany-nitrátokat.... ha figyelmesen végzi!!!!
A Freebase-ed a forralás után IPA-ban feloldva van jelen ! Akkor a higany nitrátnak oldódnia kell az IPA-ban, hogy a végtermékbe kerüljön, ha még mindig jelen van az alufólia mosása után vagy ?

És az alufóliához .... csak tépd szét kisebb-nagyobb darabokra, majd keverd össze röviden!!!!
Ez a legjobb módszer eddig ... eltekintve attól, hogy én is körömollóval vágnám 0,5 X 0,5 cm-es nagy darabokra, ha nem's egyébként maradna, ha ez lenne a gondom a gólhoz!!!!. ) A vásárolt alumínium granulátum a laborba talán a legideálisabb megoldás, leszámítva, hogy valószínűleg kétszer annyiba kerül, mint a háztartási alufólia, és hogy egy újabb rendelés, ami feltűnővé tehet, nem kívánatos.
Azt is sajnálom, hogy bizonyos részleteket illetően nem fejeztem ki magam elég világosan ... ez nem is volt igazán a célom!
Az első szintézis kísérlet óta a videó utasításai szerint ( higany salétromsavban anstadt higany nitrát 2 száraz) a hozam mennyiségben és minőségben stabil . . . véleményem szerint!!! Fogyasztok hosszú hosszú ideig naponta és meggyőződéssel amfetamint ezzel az eredménnyel 100%-ig elégedett vagyok!!!3-4 kis nyomra van szükségem és tiszta vagyok ,aktív és Alkehol nem lesz probléma így gyorsan!!!!.
Ez is minden amit mondani tudok róla! Szívesen cserélnék itt egész nap de a rendelkezésre álló időm korlátozott!
A tippem ha valami nem megy a várt módon a szintézis ... csináld pontosan úgy, mint a szintézis, hogy a videóban látható.hogy mindenesetre jobb, mintha megpróbálnál belekezdeni egy olyan dologba, amiről pontosan úgy gondolod nem sok fogalmad van (én mindig feltételezem az értetlenségemet).
Sunny greeting´s........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Először is, a higany-sót vízben oldották, miután a kész reakciótömeget lúgossá tette, a higany-só főleg a vizes fázisban marad.
Másodszor, én MINDIG A/B extrakciót végzek a szintézis után, ahol a fázisokat petróleuméterrel választom szét, ami aztán biztosítja a sók teljes elválasztását.
Az utolsó acetonos mosás a legvégső maradékokat is kimosná. A higany miatt nem aggódom.
Csak elindítom az aprítót, ennél egyszerűbb nem is lehetne.
Meglepődnél, ha kicsit utánanéznél, az alumíniumnak szinte mindig ugyanaz a kiló ára, mindegy milyen formában van, és a laborellátó boltokon kívül máshonnan is lehet granulátumot rendelni.
Én is használnám, ha valaki megmondaná, hogy miért lenne jobb választás a granulátum. Olvasd el, hogy először a granulátumról, egyébként mindig fóliáról van szó.
Szóval szerinted a salétromsav a titkos összetevő az egyenletes hozamhoz és a jó termékhez?
Csalódnom kell benned, én kezdettől fogva használom és minden szintézis más, néha jó néha rossz és néha katasztrofális, tehát valami másnak kell lennie.
Az amfetaminszintézissel kapcsolatos ismereteim abból állnak, amit találtam olvasni, és a több próbálkozásomból, szinte mindegyikből valami használhatót eredményezett. Csak a lehetséges eljárások vagy módosítások száma tűnik végtelennek, ezért keresek egy jól működő megoldást.
Ami zavar a videóban, az amalgám másképp készül, mint az utasításban, a freebase kivonását elválasztó tölcsérrel csinálom, ott nem feltétlenül kell a reakciómasszát kiönteni, így előtte szűrök és végül minden további tisztítás nélkül hófehér a végtermék. Én ezt lehetetlennek tartom, minden reakciómasszám elszíneződött és így a freebase is. Lehet még tisztítani a kisózás előtt, de megint más lenne az eljárás.
És nem történik A/B extrakció és nem történik acetonos mosás, ez a két lépés mindig a vége minden olyan szintézisnek, amit a freebase gőzdesztillációja nélkül végzünk.

Köszönöm, hogy időt szakítottál a válaszadásra és minden jót kívánok. Ha szeretnél valamit hozzátenni szívesen látlak.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

A reakció függ le a minőség a higany-nitrátból.
Feltételezem, hogy sokan keresik ezt. És mivel ez egy tiltott anyag.
Nagyon valószínűtlennek tűnik számomra, hogy a minőség mindenhol egyformán jó.
Ezért nagyon fontos, hogy mindenki mindent megosszon itt a fórumon.
Így biztosabbak lehetünk a minőségében.
Szinte senki nem oszt meg itt hasznos információkat.
és emiatt rengeteg időbe és erőforrásba kerül, hogy javítsunk rajta.
Mindkét oldalról kell, hogy jöjjön. Csak úgy elvenni nem működik.
Személy szerint úgy gondolom, hogy nem helyes a fórumot fiók létrehozása nélkül használni.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Azt mondják, hogy: Ha az elegyet a végén lúgossá tesszük, a só a vizes oldatban marad! Ami megerősíti a beszédemet. Mivel akkor is csak a Freebase IPA-ban oldódik az alsó szürke tócsából elválik és hígított kénsavval a só kicsapódik!
Továbbá sürgősen el kell távolítani a higany-nitrátot az eljárásod végén valahogy, mert sem az alumínium fóliát nem mosod le az amalgámozás után vízzel ..... és ezután a P2NP amfetaminná történő reakciója során egy bizonyos idő után NINCS több higany-nitrát a reakciótömeghez hozzáadni, mert a reakció 60 perc után láthatóan csökken! Nincsenek előzetes kémiai ismereteim és amit itt írok az kizárólag a saját véleményemen alapul, miután elolvastam a jelentéseikben!A salétromsavnak véleményem szerint semmi köze a titkos összetevőhöz, hanem hozzájárul ahhoz, hogy a hozzáadott higany-nitráttal együtt 2 képződik, ha nem tévedek teljesen.Ezt csak azért említettem, mert ez csak időnként így..... Nem hiszem, hogy a végeredményen változtatna, ha helyesen használod...napsütéses üdvözlet!!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
nos, az én tapasztalatom a PMK alumínium-amalgám redukciója nitrometánnal, hogy MDMA-t kapjak. Többféle alumíniumfóliát kipróbáltam, de az egyetlen, ami pozitív eredményt adott, az az extra nehéz Reynolds márka volt, különösen azok a sütőzacskók (ezeket manapság már nehéz megtalálni). annak ellenére, hogy drágább, a minőség kárpótol érte, és ha más hibák vannak, akkor kizárható, hogy alumínium, ha ezt a márkát használod.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Szerintem nem helyes az alacsony hozamok okát kitalálni a közbenső mérések rögzítése nélkül. Az amfetaminszintézis ezen módszertana bizonyos mennyiségű tapasztalatot igényel. A mosatlan hozam becslésével könnyebb kezelni a probléma okát.

Megfigyeltem, hogy minden fázisban mind az alapanyag, mind a porok elég tisztának tűnnek. A szerző különös figyelmet fordít a tisztítási és extrakciós eljárásra. Fontos azonban szem előtt tartani, hogy minden tisztítási eljárás hozamveszteséggel járhat, és szükségtelen lehet. Ezért javaslom a termék mérlegelését minden további mosási lépés előtt. Tapasztalatból mondhatom, hogy a termék többszöri tisztítása jelentősen csökkentheti a hozamot, de nem tudom, hogy ebben az esetben ez volt-e az ok.

Mekkora a keletkező amfetamin aktivitása?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Köszönöm szavait, hogyan mérhetem egy termék aktivitását?

És most mindig meghatározom a súlyt, a tisztítási folyamataim előtt. Az éter elpárologtatása után megpróbálom meghatározni a tiszta amfetamin mennyiségét is.

A tisztítás különböző fázisai között már teszteltem is a terméket, és azt kell mondanom, hogy a teljes tisztítás nélkül, A/B extrakcióval, majd acetonos mosással történő teljes tisztítás nélkül a terméknek egyszerűen undorító íze van. Már a gondolatra is rosszul leszek, hogy mit kapok ki egy olajos és ragacsos piros trutymóért, amikor arra gondolok, hogy magamhoz vettem a koszt.
Persze ha oldószerrel nedvesíted a jó cuccot és megfelelő koffeint és laktózt keversz bele, akkor nem lesz belőle semmi, de nem is ez a lényeg. Nekem abszolút tiszta termék kell!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nos, az egyik legnépszerűbb módja a sorvezetés, nem igaz? Aztán számoljon be, körülbelül a szavak felét használva :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Ha tényleg olyan könnyű mérni a termék aktivitását az objektív véleményem számolásával, akkor csak azt mondhatom, hogy nagyon erős. Kis mennyiség is elég ahhoz, hogy a szervezet teljes sebességgel működjön. Nem kell aludnod, nem kell enned, és egyszerűen annyira boldog vagy magaddal és a világgal.
Sajnos még nem találtam módot arra, hogy szubjektíven hogyan tudom bizonyítani a tisztaságot, hogy százalékos arányt tudjak tenni az összehasonlításhoz.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Az egyetlen dolog, amit egy ilyen vitára mondani fogok, az a következő:
Az alumínium az alumínium, és alumínium marad, függetlenül attól, hogy milyen nevet írnak rá.
Szívesen veszek részt a felületről vagy az ömlesztett sűrűségről szóló vitákban, de arról nem, hogy melyik gyártó írja rá a nevét.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nah, valószínűleg az egyetlen valódi módja a spektroszkópia. Vannak erre online források, ahol csak beküldöd a mintádat, és visszakapod a spektroszkópiai profilt, még az illegális drogok esetében is. Természetesen díj ellenében. De a spektroszkópiai profilban könnyen láthatod, hogy van-e olyan csúcs, ami nem egyezik a referenciaprofillal.
Megnézem, hogy megtalálom-e az online forrást.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Bocsánat, ezen az oldalon volt, természetesen :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Mindig könnyen elvégezhetsz egy olvadáspont-meghatározást, de az nem fogja megmutatni, hogy vannak-e nyomokban szennyeződések, csak ha messze van.

Ha sikerül spektroszkópiai profilt szerezned, de nincs referenciamintád, a PubChem vagy a Spectrabase oldalon mindig van online profil sok anyagról. Itt van az amfetamin-szulfát:

A görbék olyanok, mint az anyag ujjlenyomata. A mintát elpárologtatják, és a gőzökön keresztül fényt bocsátanak ki. Egy kamera a másik oldalon megméri, hogy a fény mely frekvenciáit nyelik el a gőzök, és ezek kombinációja minden anyagra egyedi. A választ egy csúcsokat tartalmazó görbeként kapjuk meg. Ezeket a csúcsokat aztán összehasonlítjuk egy olyan minta csúcsértékeivel, amelyről tudjuk, hogy tiszta. Ha a csúcsok teljesen eltérőek, akkor valami mással van dolgunk. Ha a mintádban extra csúcsok vannak, azok szennyeződések.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tisztában vagyok ezzel a lehetőséggel, olyan módszert szeretnék, amelyet minden egyes szintézis után magam is elvégezhetek.
Például egy TLC analízist tudok végezni, ahol a folt mérete alapján meg tudom mondani, hogy mennyi amfetamin van jelen és/vagy van-e más pszichoaktív anyag, mint például a koffein is nagyon egyértelműen jelzi, de a laktóz nem.
Ennek a módszernek az a hátránya, hogy nincs olyan referenciamintám, amelyről meg tudnám mondani, hogy a mintám több, kevesebb vagy ugyanannyi amfetamint tartalmaz. Az ilyen TLC tesztkészletek szállítója sajnos (még) nem ad lehetőséget arra, hogy pontos mennyiségre következtessünk, mint például az MDMA, a kokain vagy a THC esetében.
Én csak annyit tudok mondani, hogy a mintáim szinte mind egyformán néznek ki, de hogy milyen tisztaságúak a minták, azt sajnos nem. Minden egyes szintézisemhez elvégzem a TLC-elemzést, a mintákat archiválom, valamint a TLC-kártyákat, hogy később esetleg pontosabb meghatározást végezhessek.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Egyetértek veled, az alumínium az alumínium és mindig is az lesz, de az alufólia nem. lehet, hogy ahol te élsz, ott mind jó minőségűek, de ahol én élek nem, elvégeztem a tesztet és tényleg van különbség a vastagság és az alufóliába beépített egyéb termékek között, amelyek befolyásolhatják a végeredményt.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tudom, hogy a fóliám a gyártó szerint 99,9%-ban alumínium. A fólia vastagabb, mint bármelyik konyhai fólia, ami lassabb reakciót okoz, papíraprítóval apró foszlányokra vágták.
Most hol lenne itt hiba ezt a fóliát használni?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
az Ön esetében Ön már teljesen biztos az alumíniumfólia minőségében, így az alumínium nem egy figyelembe veendő változó. talán más emberek számára, akiknek hasonló problémájuk volt, és még nem gondoltak ilyen lehetőségre, ez egy elemzendő változó lehet.
 
Top