Kérdése van?

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Tervezzük, hogy pénzt keresünk a DNM és a kémiai reagensek reklámozásával.

A költségvetésünkben szereplő pénzeszközök beérkezésével még jobbak leszünk. Tervezzük, hogy létrehozzuk:
- Anyagok kémiai és farmakológiai vizsgálatai.
- A laboratóriumi berendezések áttekintése.
- video-utasítások az anyagok szintéziséhez.
- reagensvizsgálati szolgáltatás (reagensek beszerzésével és vizsgálatával fogunk foglalkozni).
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg van néhány ötletem az advs, hogy lehet vonzani mooore ppl egy legális módon, hogy jelentkezzen be itt.
Megbeszéljük ezt, és még egy kell az én véleményem, hogy ezt itt csinálni, fogom magyarázni, hogy miért is..elfoglalt szombatig 18 ok
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Üdvözlöm Heisenberg úr érdeklődöm a thcp egyenes bázisú kivonásáról. Van egy módszerünk, de kíváncsi lennék, hogy van-e bármilyen kérdése, megjegyzése vagy aggálya.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Hagyja el a THCp+-t és menjen
A THCjd sokkal jobb mondta minden barátom és dor nekem is.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Helló Elnézést kérek az utolsó üzenetemért, de keresek bármit a thc-p-ről. A szolgáltatásom alapvetően az, hogy a mély webet böngészem a thc-p-vel kapcsolatos bármilyen információért.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
THCJD keresése
Jobban és tartósabban működik 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Helló, láttam, hogy sok videót tett közzé a nyilvános YouTube-on ,- van-e bármilyen aggodalma, hogy a nyilvános youtube videók felhívják a figyelmet erre az oldalra, és aláássák a biztonság integritását ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Célunk pontosan az, hogy felhívjuk a figyelmet az oldalra
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
A múltban olyan elsöprő csalódást éltem át, amikor elég szerencsés voltam ahhoz, hogy találjak egy olyan helyet, amely akár 1/2 olyan jó, mint ez, sikeresen megszerezzem a gyönyörű tiszta gyógyszereket, majd a kormány bezárja. A legrosszabb esetben, ha a bbgate.com végül eltűnik a kormány beavatkozása miatt, van valami bolondbiztos tervünk arra, hogy újra egymásra találjunk? Mindent elolvasok itt, amilyen gyorsan csak tudok, mert úgy érzem, hogy ennek a szerencsének lejárati ideje van.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Hello! Van egy problémám, üzenetet szeretnék küldeni valakinek, de nem tudok hozzáférni a profiljához, hogy üzenetet küldjek neki." Hoppá! Belefutottunk néhány problémába." "Ennek a felhasználónak a profilja nem elérhető". A probléma nálam van, vagy ő kapott tiltást? Köszönöm!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
én recomend hagyja látni eladó kínál látható további megtekintéséhez , coz amikor valaki beállítani ajánlatot, majd átverés akkor elrejteni, és ő még mindig itt van, tudom, hogy én failt nem használt escrow szolgáltatás :/
Lehet ezt tenni ?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Szerintem a BB csak azt akarja, hogy letéti őrzéssel vásároljon...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
A legjobb és legbiztonságosabb módszer valaminek a megvásárlására a letéti őrzés. A letéti letét egy közvetítő, így nem járhat rosszul.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Már tudom, de a szál /scammers
Majdnem üres, és ez nem corelate ,így valaki lehet gondolkodás, hogy a közvetlen fizetés nem kockázatos

de láttam néhány profilok megjelölt csaló, de nem lehet látni a csalás kínálata
Úgy vélem, a képeket kell jelölni, mint átverés ajánlatot és megtartotta képességét, hogy látni a profilján, és letiltja a képességet törölni fiókot

Lehet valaki jelölni, mint csaló, ha nem használtunk escrow?
Vagy csak escrow csalók van kiváltság látható megjelölt scammer?
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Helló! Hogyan tudom biztosítani a fiókomat? Van lehetőség arra, hogy az e-mail címemet 2FA-val állítsam be?
Abban az esetben, ha valaki bruteforce-olni akarja a fiókomat vagy valami, szeretném, ha a fiókom védett lenne.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az e-mail nem biztonságos. Használja az Elemet a fiókjához való hozzáférés visszaszerzéséhez. A 2fa esetében használja például a keepass-t, vagy bármilyen egyszer használatos kódot tartalmazó alkalmazást az okostelefonján (hasonlóan a google authenticatorhoz).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


Elfelejtettem, hogy a 2fa kapcsolódik 2 ur e-mail vagy ur elem fiók cuz a következő 2 minden elem beállítások, de akárhogy is, ur képes 2 biztonságos ur fiók ^_^

Nevermind sorry, nem láttam, hogy heiseinberg már válaszolt, mert a "korábbi válaszok megtekintése" valamiért nem jelent meg.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
meddig kell várnom, hogy aláírást kapjak? :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Igen, köszönöm. Meg tudná mondani, hogyan kell küldeni egy" temp pm linket"? Fogalmam sincs ,de szükségem van erre a tudásra ezen a fórumon a jövő héten. HA van rá időd? Nagyszerű!!! Ha nem, akkor tovább fogok kutakodni, hátha rájövök. A számítógépes ismereteim szar, mivel akkor találták ki, amikor én voltam lent w ki hozzáférést egy nagy út. Everythings vadonatúj számomra, tényleg úgy érzem, a korom. de én digress, im comin along... w egy lil segítséget a barátaim... -grateful(spacetruckin).
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Még mindig tanulja, hogyan navigáljon a webhelyen. Hol van a megfelelő fórum és a helyes módja annak, hogy megkérdezzem, van-e valakinek 521097-97-2 (R)-1-(3,4-Methylenedioxyphenyl)-2-propanol eladni valója?

Ez a MAPS cGMP multi-kg szintézis 1. fázisának köztes terméke.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Továbbá említette a reagensek vizsgálatát. Hová küldhetek anyagokat tesztelésre? Például szeretném tudni, hogy sikeresen eltávolítottam-e a szafrol kivételével minden alkomponenst a sassafras olajomból a frakcionált desztillációtól eltérő, megkérdőjelezhető kísérleti módszerekkel.
 
  • Like
Reactions: vis
Top