Looking for a vendor Bármelyik RC szállító a világ minden tájáról, kivéve Kínát?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
bármely ajánlott RC szállító, aki a következő szolgáltatásokat nyújtja


Kína RC szállítók Azt hiszem, többnyire átverés most, de Európa eladó BB fórum listázása nem biztosítja azokat, bármilyen más gyártók javaslat?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Ezeket az anyagokat Európában és Kínában nem jelent problémát megvásárolni, legálisak. Nem pszichoaktívak (RC), a kannabinoidok szintézisében használják őket
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ezekre a vegyszerekre törvényes kínai vegyipari vállalatokkal köthet üzletet.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
mi van, ha (1H-indol-3-il)(2,2,3,3-tetrametil-ciklopropil)metanon cas 895152-66-6 ?

mert én rendeltem Kínából és kindda nincs válasz most, néha csak rendeltünk az összeset egyben, ahelyett, hogy több szállítótól rendelnénk több vegyszerrel.
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Tudja, ha eljutna Németországba, gazdag ember lenne. Havi 2000 literre van szükségem onnan. Megvan a horgom, csak kell valaki, aki titokban elviszi az USA-ba. Tíz dollárt fizetnék egységenként a költségeken és kiadásokon felül. Az jó kis kaja. Havi 20 raktárral jól meg tudod csinálni, és félreteszel egy esős napra. Keress kapcsolatokat odaát. Érdemes elgondolkodni rajta.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ráadásul lenne néhányo
ne a BASF-nél, az egy elég jó vegyipari gyártó szerintem.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Bocsánat, de tisztáznom kell, hogy mire gondolsz, 2000L noidokra van szükséged Németországból az USA-ba?
 
Top