Question a legjobb helyek a szintetikus anyagok diszkrét előállítására

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Egy tanyán, garázsban, lakókocsiban a semmi közepén...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Helló, ezt bárhol megteheted, amíg biztos vagy benne, hogy SENKI nem jön. Ha kint végzed a kémiát, vigyázz a levegő hőmérsékletére (ha például Oroszország felé vagy a Marson élsz). Egy tanya nekem jó ötlet.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
A szintézisekhez egy magánház pincéjében laboratóriumot állíthat be. Kívánatos, hogy a ház a külterületen legyen, közeli szomszédok nélkül. A reagenseket és a berendezéseket lehetőleg a garázson keresztül kell szállítani, hogy ne legyen látható más emberek számára.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Próbáljon olyan helyet kialakítani, amely nem vezethető vissza Önhöz - mások véleményével ellentétben én nem tenném ezt az otthonomban!

Talán egy garázs névtelen bérlése (készpénzzel fizetni és hamis személyi igazolványt használni) egyelőre jó kezdet lenne.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
I did it @ home and what kokos said dont do it. if you do dont tell it anyone. (személyes használatra)
De én vagyok realy intrested, hogy én akarom, hogy kis tételek 1L A, de azt hiszem, vagy mi vagy én le néhány acél berendezés csinálni néhányszor, és mint mozog.
Azt hiszem, ez nem lehetséges egy szállodában egy tisztességes. talán a leuckart van. így kell találnom egy üres területet, hogy fusson egy generátor és átalakítani bmk glicidát és közvetlenül gőzölt, de a golyóim nem elég nagy, hogy menjen Belgiumban van, amit tudok sok üres hely. Egyelőre keres eladó házak vagy irodák.
és közben gondolkodom a legális üzleten.

Azt mondták nekem.
hogy nem én vagyok, szóval tudod,
De azt hiszem, már megtettem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Igaz történet. Egy helyi szállodában szálltam meg pár éjszakát kb. egy évvel ezelőtt. egy elég nagy lánc, pár száz szoba, fedett/kültéri medence, szauna stb. egész éjjel, kb. félóránként, mint az óramű, kb. hajnali 2:00-tól 6:00-ig, :a mellettem lévő szobában kb. 5 alkalommal egymás után lehúzták a WC-t, és én sósav vagy bármilyen szagot éreztem, amit ez a szag kibocsát, rossz! Megpróbáltam utánajárni, és rájöttem, hogy nincs mellettem szoba! A szórólapokon volt az egész szálloda alaprajza, és ott csak nem volt ajtó, és a következő ajtó 2 ajtóval arrébb volt, a folyosón. Az egész szállodában ez volt az egyetlen hely, ami nem egy modul típusú mérésen volt az ajtók között. Az én elméletem szerint egy csövet vezettek a WC-n keresztül, hogy elszívják a füstöt. Meggyőződésem, hogy ez egy belső művelet. Csak az vehette észre, aki minden éjjel egész éjjel fent volt, és véletlenül a szomszéd szobában tartózkodott.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
egyes gyógyszerek az erdőben néhány óra alatt előállíthatók, pl. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma.Speed form A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Melyik lenne a legegyszerűbb?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Tudja, hogy van-e bármilyen szintézis a bk mdma ezen a fórumon?és az A-PVP
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Lehet, hogy furcsa, de a jó vagy rögtönzött szellőzéssel rendelkező bérelt házakban való előállításuk működhetne.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Igen bérelt házak, amelyek nem az Ön nevén vannak ,
és használjon egy aspirátor vízsugár annak nagy. használja egy tartályban, és csatlakoztassa a tömlőt a tetején, és tegye igaz a sifon (ott voltak a víz marad ellen lázadás szag)víz lefolyó zuhany vagy konyha. és kapcsolja be a vizet most és akkor. a lakások vagy voltak több ember csatlakozik ugyanahhoz a lefolyócsőhöz, akkor talán szagol valamit.
Legalább a szag nem a (legjobb nem a te) házadból jön. amúgy nem ajánlom, hogy olyan lakásban csináld, ahol mások is vannak. amikor lebuktatnak megbüntetnek, mert veszélybe sodrod az embereket szerintem nem éri meg még akkor sem, ha tudod mit csinálsz. Csak dobj egy Cobrát a folyosóra, hogy az emberek éberen figyeljenek a terroristákra, az utolsó rész egy vicc.
Amikor a hőmérséklet odakint kellemesebb lesz, azt hiszem, kis léptékben megvalósítható. üzemanyaggal működő generátor vagy néhány autó akkumulátorai a keveréshez és a vízszivattyúhoz. Még sosem csináltam ilyet, de szerintem megoldható.
 
Top