Question Készíthetek MDMA-t olyan gyógyszerekkel, mint a Vyvanse vagy a ritalin vagy az adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Hozzáférésem van a gyógyszerekhez, mint a modafenil vyvanse adderal és van tapasztalatom az edibales és a vape thc patronok készítésében , tudom, hogy érdekel az MDMA vagy az ectasy vagy a rózsaszín kokain készítése, dózis bárki tudna segíteni nekem. lehetséges ez? mint üzletember a kannabisz területén, kíváncsi vagyok, tudok-e kábítószert készíteni ADHD gyógyszerekkel?
Az én országomban a vyvanse kb. 10$-ba kerül 70mg x 30 , ez olyan olcsó és a kormány támogatja, és én ebben a helyzetben szeretnék pénzt keresni.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
az mdma és mondjuk a ritalin között van némi kémiai hasonlóság, de a mollyt nagyon nehéz lenne így előállítani. imo nem éri meg. valaki javítson ki, ha tévedek.

a rózsaszín kokain/tusibi csak különböző drogok keveréke, szóval szerintem csak beledobjuk az adhd-gyógyszereket és néhány más szarságot, és biztosra vesszük, hogy rózsaszín lesz. lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
Az mdma és mondjuk a vyvanse kémiailag hasonló, de az átmenet kemény, így nem így készül, olcsóbb az mdma megvásárlása. Itt kellene eladnia az olcsó Vyvanse dex.amph caupsuleket. Eredeti Tussi a 2CB & Coke fele. 2CB lehet kapni olcsón
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Ha megtalálja a módját, készítsen kis mennyiséget, és teszteltesse, és végezzen próbafuttatást.
 
Top