Cannabidiol (CBD) izomerizációja pszichoaktív kannabinoidokká

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
GqYXjsEBI7


CBD-t főztem, és véletlenül NAoh-t adtam a keverékhez, azt hiszem, az izomerizáció leállt. 2 réteg képződött, valaki meg tudja mondani, hogy mi képződött? Ez egy jó módja a THC kivonat kivonásának?

Metanolt és HCL-t használok
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, melyik szakaszban adta hozzá a NaOH-t?

A választ HPLC-elemzéssel lehet megadni.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
2 óra izomerizáció után egy olaj keletkezett, de kellemetlen szaga van, és nem tudom, hogyan tisztítsam meg.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
A Naoh hozzáadásakor a két fázis elvált egymástól, és azt hiszem, a reakció leállt. Sokféleképpen próbáltam kimosni, de nem tudok megszabadulni a rossz szagtól.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Mi a jobb ecetsav vagy sósav? Van egy olaj maradt egy undorító szag, hogy csinálom, hogy tisztítsa meg, vagy kivonat a tiszta cbd loas metanolból
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Amikor NAOH-val telített vizet adok a sav ellensúlyozására, nem tudom az egészet eltávolítani, és ha túl sok vizet adok hozzá, a felső fázis feketévé válik. Hogyan tudom elvégezni az extrakciót? Hogyan tudom megszüntetni a savszagot? Próbáltam desztillált vízzel tisztítani, de nem vált be.

Segítségre van szükségem ebben kérem

Milyen PH értéken hagyjam a THC-t? Használhatok butánt vagy toluolt a THC tisztítására?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
A katalitikus mennyiségű savakat használó módszerek jobban beváltak, mint ebben a témakörben. A pTSA 10% mol DCM-ben (delta-8) vagy HCl 0,05%-os etanolban (delta-9)
 
Top