Question Kokain analóg

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Hello! A kokain alapú tropán alkaloid olcsó és jó analógját keressük .
Tudna ajánlani nekünk valami mást a troparil mellett?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Van egy webhely a kínai piacon, amely 4-flouro- kokain HCl-t kínál. Csak le kell ütni a parafluort, és máris valódi szintetikus kokaint kapunk 30 $/g-ért. Van a win sorozat, win 35,xxx a para -choro Troparil, ez a szabványos kokain analógok mérik újra dat agonizmus. Sok szerencsét a megtalálásához. Az Alibabán 30 $/kg-os mintákat kínálnak 2-metoxi-3-tropinonból. Csak kell egy benzil benzoil rész és egy metil észter a kokain és egy gyűrű szubsztitúciós benzil landol egy hegy kokain analógok
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nagyon örülnék egy linknek egy megbízható beszállítóhoz, amit említett, ha csak elég kedves, ezért kérem, nyugodtan küldjön P.M.-et, ha elkerüli, hogy ezt nyilvánosan közzétegye. Egészségedre!
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Hogyan adhatnám hozzá a molekulához a benzoesavat?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Az α-PHiP mi az? hasonlít a kokainhoz? Nem sok információt látok róla. Szeretnék valamit, amit elfogyaszthatok, és ugyanolyan hatása van, mint a kokainnak, de olcsóbb.
Ha valaki tudna nekem valami információt adni, Viagrát kell vennem és ahol veszek, ott ezt is árulják.
szóval megrendelem.
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ez egy katinon. Valójában sokkal erősebb, mint a kokain a dopamin agonista részlegben. Néhány ilyen cucc (a-pihp, a-php, a-pvp) az embereket kiborítja és megeszi az emberek arcát. Egy erős dózis 25mg ez valami, szemben a kokain 200mg-jával. Én mindenképpen kipróbálnám.
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kezdje alacsonyan! Rájöttem, hogy Ez a link a-php, de hasonló lesz 40mg orális vagy 25:füstölt lesz, hogy futni és ugrani akarsz 🤷😅.vif engem is erre késztetett, ez kurva erős. Én biztosan nem teszem ezt a dohányzás met vagy crack
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Az APHP az APVP+... a pubs.acs.org oldalról;
"Az 1-fenil-2-(pirrolidin-1-il)etán-1-on analógok α-szén oldalláncának hosszát metil (α-PPP) csoportról propil (α-PVP) csoportra növelve meredeken nőtt az MR altípusoknál az affinitás, és egy plusz szén (α-PHP) tovább fokozta az MR affinitást"
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Próbálja ki a dimetokaint ;)
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ismer valamilyen tisztességes forrást az EU-ban a DMC-hez?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Szeretnék én is kipróbálni néhányat! Azt hiszem, azt olvastam, hogy 1/3-a a kokain hatásfokának, de a gyógyszerészeti minőségűhez hasonlítják. Ha figyelembe vesszük a végfelhasználók termékének átlagos tisztaságát (50%), akkor 60%™ olyan hatásos, mint a kokain. Tényleg nem sok olyan van, amit nem próbálnék ki.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
A dimetokain (DMC, larokain), a kokain szintetikus származéka, széles körben elterjedt "legális kábítószer", amelyet "új pszichoaktív anyagként" (NPS) fogyasztanak, mindenféle biztonsági vizsgálat, például anyagcsere-vizsgálatok nélkül. Ezért e munka célja az volt, hogy folyadékkromatográfia-(nagy felbontású) tömegspektrometria (LC-HRMS) segítségével in vivo és in vitro metabolizmusát tanulmányozzuk. A DMC-t hím Wistar patkányoknak adtuk be (20 mg kg(-1)), és vizeletüket vagy szilárd fázisú extrakcióval extraháltuk a konjugátumok enzimatikus hasítását követően, vagy fehérjecsapadék (PP) alkalmazásával. A metabolitokat LC-HRMS segítségével választottuk szét és azonosítottuk. Az I. fázis fő reakciói észter-hidrolízis, deetilálás, az aromás rendszer hidroxilálása és ezek kombinációja voltak. A II. fázis fő reakciója a változatlan alapvegyület p-aminobenzoesav részének és több I. fázisú metabolitnak az N-acetilezése volt. Az azonosított metabolitokat ezután a DMC azonosítására használták fel patkányok vizeletében egy szokásos felhasználói adag alkalmazása után. A GC-MS és LC-MS alkalmazásával
standard vizeletszűrési módszerek (SUSA) segítségével a DMC és metabolitjai kimutathatók voltak a vizeletmintákban.
Dimetokain választható dózisok
A szabadidős használatra szükséges dimetokain általában például a kokainhoz hasonlóan, inszuflálva használatos, valóban könnyű intravénásan is bevenni. Nem feltétlenül ajánlott a dimethocain szokatlanul nagy dózisú mennyiségeit bevenni a kokainhoz hasonló rohanás elérése érdekében, hogy a mennyiség túlzott lehet, ez fő problémának tekinthető a szív- és érrendszeri rendszer számára. Insufflated egy normális a mennyiség dimethocain tartományok 100 közel 2 száz mg, de újoncok kell kezdeni a kisebb szintek, javasolt ötven milligramm.





Abban az esetben, hogy használt intravénás, mint a gyógyszer adagja lehet sokkal alacsonyabb, azonban a vásárlók még így is használja akár száz milligramm, hogy elérje a nagyobb hatásokat.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Tud valaki a crack olyan analógjairól, amelyeket cigarettába lehet tenni és el lehet szívni?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Én csak követem, miközben itt ülök, felváltva szívom a metamfetamint és a cracket. Kiterjedten kutattam a kokain analógokat, és soha nem láttam tanulmányt a párologtatásuk hatékonyságáról. Anekdotikusan, egy európai kohorsz ezen az oldalon azt mondta nekem, hogy el lehet szívni a dimetokain alapformáját cas# 94-15-5, amely arányaiban 1/3-ban a kokain cns-aktivitásával rendelkezik, és nem illegális néhány európai országban.
Ug67xysekh
 
  • Like
Reactions: vis
Top