Kokainszintézis tropinonból

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Mindenképpen ki fogom próbálni, és meg fogom osztani veled a videó oktatóprogramokat

Bcz ez komolyan feltáratlan dolog.
Ha ez lehetséges, mint a kokain előállítási költsége közel 500-700 dollár lenne.

Engem is érdekel.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
A legtöbb darkweb RC fórumok van szintézis a kokain, ez a helyes képlet, de a hozam elég lesz alacsony, így azt javaslom, csináld meg a növény, im nem szakértő a kokain, de koka levél van jobb
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ha akár 50%-os hozamot kapunk, mint a kokain árát és a reagensek árát is figyelembe véve, nagyon olcsó az előállítása.
 
View previous replies…

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Szeretné ezt megtenni, tudna segíteni kérem?

2-CMT-t tudok szerezni
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Kérjük, mondja el az eredményeket.
Im nagyon érdekel ez.
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Van néhány kérdése?

A 2cmt redukciója NaBH-val 50%-os eme eredményt eredményez. Mi a maradék?

És hogyan válasszuk ki az eme-t ebből a keverékből további felhasználásra?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A különbség közöttük az, hogy a 2-cmt-ben lévő karbinol helyett egy hidroxil van. A 2-cmt 1 hidrogént nyer. A többi valószínűsíthetően keletkező vegyület nátrium-metaborohidrát és hidrogéngáz (H2).
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
ezt keresi........

Egy kemencében szárított 100 ml-es kerekfenekű lombikba 1,00 g (4,25 mmol) (+)-ekgonin-metil-észter HCl-t adtunk 7 ml száraz piridinnel és jégfürdőben kevertettük. A reakciót argonnal védtük a nedvességtől. Cseppenként 5 perc alatt 0,8 ml (6,85 mmol) benzoil-klorid 5 ml piridinben oldott oldatát adtuk hozzá. Miután az addíció befejeződött, a jégfürdőt eltávolítottuk, és a reakciót 24 órán át argon alatt kevertettük. Száraz acetont (200 ml) adtunk hozzá, és az iszapot szívószűréssel szűrtük. A nyers (+)-kokain-hidrokloridot további 100 ml száraz acetonnal mostuk. A terméket megszárítottuk, így 1,28 g (89%) keletkezett. A hidrokloridot 20 ml vízben feloldottuk, a pH-t 5%-os ammónium-hidroxiddal 8-ra állítottuk, és 4-szer extraháltuk 50 ml metilén-kloriddal. Az oldószert nátrium-szulfáton szárítottuk és vákuumban bepároltuk. A szabad bázist dietil-éterből és petróleuméterből átkristályosítottuk, így 1,01 g (78%) tiszta (+)-kokainbázist kaptunk, [α]D24 +35,8° (c=1, 50%-os vizes EtOH), mp 96,0-97,5°C. Az irodalom48 a (-)-enantiomert [α]D24 -35° (c=1, 50%-os vizes EtOH), mp 98°C mellett tünteti fel.

A racém és a (-)-kokain szintetizálható azonos benzoilezési eljárással és tisztítással, (+)-EME és (-)-EME alkalmazásával.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A különbség közöttük az, hogy a 2-cmt-ben lévő karbinol helyett egy hidroxil van. A 2-cmt 1 hidrogént nyer. A többi valószínűsíthetően keletkező vegyület nátrium-metaborohidrát és hidrogéngáz (H2).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A kokain vizeletben kimutatott főbb metabolitjai a következők
Benzoil-ekgonin
Ecgonin-metilészter
1 egyszerűen észteresítésre (redukcióra és metilálásra) van szükség.
A 2-nek egyszerűen a fent leírt benzoilezésre van szüksége.

Nem azt mondom, hogy újrahasznosítsd a vizeletedet, de. Lehetne...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A 8 lehetséges izomerhez 4 királis szénatom van, Bármit is vársz a hozamra, oszd el 8-mal
LwJPBhFZb7
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kicsit tartok a segítségnyújtástól.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Nagyon kíváncsi vagyok egy erre vonatkozó videóra. Úgy hangzik, mintha az OP legalább egyszer elvégezte volna a szintézist. Az EC eredményeit közzéteszi, vagy megmondja az izomer arányát? Mennyi volt az előállítási költség? Ha az izomerek hasonlítanak a kokainhoz, de nem kokain, akkor milyen élesztőt jelentettél? Ha a termékedben kokainizomerek vannak, akkor az valójában nem kokain, hanem egy keverék.

Növényi anyagból is kivonhatnánk, de nem mindannyian Dél-Amerikában vagyunk. Tudnánk hasonló drogokat gyártani, de ha hasonló drogokat gyártunk, akkor már vannak jobb drogok, imo.

Valaki tudna válaszolni, hogy kis léptékben életképes-e ez az útvonal, ha valaki nem tervezne hasznot húzni belőle? Mennyibe kerülne mondjuk 30 gramm előállítása?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
A legjobb, amit tehetek 🤷🏻‍♂️
 

Attachments

  • vTUxDL6Gaj.jpeg
    vTUxDL6Gaj.jpeg
    268.6 KB · Views: 165

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Lehetséges a metilekgonidin szintetizálása metilekgoninból?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az én hibám, fordítva olvastam. ez egy redukciót és egy hidroxilációt foglal magában, de nem ismerem az útvonalat.
 
Last edited:

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Számomra túl nehéznek találtam haha
Az olyan kokainanalógok, mint az RTI-31, érdekesek voltak, és meg akartam próbálni szintetizálni őket.
Mindenesetre nagyon köszönöm!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A KÍNÁLAT eladja a 2-cmt-t, ami csak néhány Reakciót jelent. Kaptam tőlük egy árajánlatot, de nem engedhettem meg magamnak a félelmem alapján, hogy nem tudnám kihúzni. Nekem 150 dollárt ajánlottak egy 10g-os mintáért. Szóval akkor valószínűleg... idk, 10,000 kg?
Tudom, hogy ez működik, mert a drugs-data által vizsgált 200 mintából kb. 1, amit postán küldesz be és fizetsz 100 dollárt, szintetikus kokain.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Ha 2 cmt-ből szeretnék szintetizálni, mi az eljárás?
Bármilyen példa hasznos lenne...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Erről már írtam, vagy fentebb, vagy egy másik, ezzel a témával foglalkozó témakörben. Az alkilezési reakció (metilálás) és a Fischer-észterezés a 2 reakció. Nagyjából minden kokainszintézis sémában találsz rá példát. Én nem javasolnám egyiket a másikhoz képest azon az alapon, hogy nem csináltam.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Rendben. Köszönöm!
Többet fogok keresni és elolvasom a korábbi hozzászólásokat.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Ez az oldal leírja a szintézis útját, de én személy szerint kétlem, hogy ez működni fog.

A szintézisútvonal megtervezése
A metilekgonidin szintézisútja magában foglalja az ecgonin-metilészter metilekgonidinné történő átalakítását egy sor kémiai reakción keresztül.

Kiinduló anyagok
Ecgonin-metilészter, metil-jodid, nátrium-hidroxid, sósav, nátrium-hidrogénkarbonát, etanol.

Reakció
lépés: Az ecgonin-metilésztert nátrium-hidroxid jelenlétében metil-jodiddal reagáltatjuk, és N-metil ecgonin-metilészter keletkezik.
lépés: Az N-metil ecgonin-metilésztert ezután sósavval hidrolizáljuk, hogy N-metil ecgonin keletkezzen.
lépés: Az N-metil-ekgonin ezután nátrium-hidrogénkarbonáttal és etanollal reagál, metilekgonidint képezve.
 
Top