A metamfetamin efedrin-hidrokloridból történő szintézisének jelenlegi legegyszerűbb módszere

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Üdvözlöm! Nagyon új itt, és szinte minden helyen ellenőrizte az efedrin metamfetaminná történő átalakításáról az egész sötét neten. Most nem rendelkezem kémiai háttérrel, mivel ez a helyzet, küzdök, hogy megtaláljam a legoptimálisabb módszert, hogy ezt megtehessem.

Amennyire értettem, ha efedrin-hidroklorid van kéznél, a leg "tisztább", legegyszerűbb, legkevésbé kifinomult és legjobban "kivitelezhető" módszer egy első alkalommal a HI / redP?

Megkaptam az általános módszereket, amelyeken keresztül a metamfetamin szintetizálódik efedrinből HI/redP-vel, de az elmém összekuszálódott a különböző hozzászólások és blogok hatalmas mennyisége miatt...

A kérdésem az, hogy mi a jelenleg elfogadott "legegyszerűbb módja az efedrin-hidroklorid tabletták metamfetaminná történő átalakításának"? És melyik útmutató a legátfogóbb és mindent magában foglaló útmutató erre a konkrét módra?

Bármilyen választ nagyra értékelnék! Bocsánat, ha ez túl nagy kérés btw, nagyon frusztrált az elmúlt 3 napban a "kutatás" próbáltam következtetni egyetlen teljes körű útmutató...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Gyors és piszkos 1 2 3 titráld le a prekurzorokat valószínűleg a végén több lesz, mint egy pont öt pont három, de ez mind a kiindulási termékektől függ régimódi tolás és húzás Még egy edényt is csinálhatnék régi iskola az ötlet az, hogy ne menj mikroba vele a legelején ne siess az isten szex ne legyen magas, ha megkapod a pirosat pisilni a szemedbe akkor kész vagy barátom legnagyobb hibája ez az üzenet nem megy elég messzire, vagy kiborulni, amikor elkezd buborékosodni ez a próba ott van barátom tarts valamilyen jegyzetet akárhogy is akarod biztosítani őket, hogy feljegyezz nagyon konkrét jegyzeteket és cél a cél, hogy soha ne csináld ugyanazt a hibát kétszer nincs idő hőmérsékleti hangulatok mindent és ez magától értetődő, de égesd el az egész folyamatot, amit használsz, hogyan működik, mi történik valójában, ez sok fejfájástól megkímél, vagy mindhármat bedobhatod egy üvegbe, feldobhatod az égőre, és remélheted, hogy kapsz valamit, aztán soha, soha, soha, soha, soha, soha, soha, soha ne említsd meg, hogy a forrás aranyat ér, sajnálom, hogy belemehetnék... a tudományba, belemehetnék a kémiába, belemehetnék a labortechnikába, belemehetnék a hibákba és buktatókba, amiket elkövettem, de ha az összes utazás nem éri meg neked, akkor csak vedd meg olcsóbban, ez egyszerűbb, sokkal jobb az egészségednek, és ez megóv attól, hogy a segglukad a borosüveg méretű szűzre gyűrűzzön ki először sok szerencsét az isteni szerencsében, barátom!
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Köszönöm barátom, isten éltessen téged is! Mindenképpen követni fogom a tanácsait. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jód, hipofoszforsav
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
A tablettákat metanollal extraháljuk, szűrjük le, dobjuk ki a szűrőben lévő szemetet, és a metanolos szűrletet lassan párologtatva kapunk efedrint. Keverjük jól össze a vörös foszfor efedrin és jód kristályokat 1:3:5 adjunk hozzá 1:2 mennyiségű vizet: egész keverék súlya (ajánlom, hogy a reflux kondenzátoron keresztül adjuk hozzá, miközben csatlakoztatva van, mert a felszabaduló gáz halálos) reflux 24-ig alacsony hőfokon, hűtsük le, szűrjük, telítsük ugyanannyi vízzel, 20%-25%-os naohwater oldattal bazifikáljuk, dcm-el 3-4 alkalommal extraháljuk, extraktumokat összegyűjtjük, MGSO4 vagy NA2SO4 segítségével szárítjuk, dcm-t bepároljuk, dcm bepárlása után a visszamaradt olajon keresztül HCL gázt buborékolunk, szilárd anyagot összegyűjtjük, szűrőpapíron hagyjuk száradni.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ahh a napok bőséges hidrojódsav 57% 1 2 3 push pull piros fehér és kék ugyanaz a folyamat alapvetően nem ismertem valakit, aki tudta csinálni egy tálban folyamatosan jód hozzáadása nem volt a legélesebb banán és egy övtáska, de működött
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Tessék! Próbáld ki EZT, ennél egyszerűbb nem lehet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ammóniumsó, lúg(=ammónia) és lítium egy akkumulátorból. Indítófolyadékban (etil-éter és heptán) van egy videó, amit keresek, ami ezt a módszert mutatja be. Minden sarkot levágtak, amíg egy 3. osztályos is meg tudta csinálni.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Athena Leaks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Így van. Én is láttam már néhány olyan változatot, ami még "szolvált elektron", azaz nyírségi reakciók volt. Van, aki a tablettákat tisztítja, van, aki a se-t készíti előbb (más meg egyszerre keveri össze... ha van laborüveged, akkor a módszert csak úgy lehet javítani, hogy egy work upot csinálsz, de nem olvastam a vitát arról, hogy a 2 óra, amit a heptán desztillálásával töltöttél az éterből, megéri-e
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Mi a különbség a foszforsav H3PO4 és a hipofoszforsav H3PO2 között, és ki a megfelelő?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


A H3PO2 savasabb, mint a H3PO4, és jobb redukálószer. ez a módszer mind az efedrin, mind a H3PO2-t használja. ezt kereste? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahol én élek, a foszforsav H3PO4 könnyen beszerezhető, míg a hipofoszforsav H3PO2 nagyon ritka.
 
Top