Cseh metamfetamin (más néven pervitin) vs crystal meth

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Egy egészen fontos dolog a cseh pervitinnel kapcsolatban, amely toluol felhasználásával készült. A cseh utcákon 90% -ban nedves anyagot kap, amely toluol tartalmú. Ez teszi a "gyors hő" hatást az alkalmazáskor. A kristálymet-szilánkoknál a HCL miatt "csípést" érzel. A cseh pervitin sok kiegyensúlyozatlan maradékot is tartalmaz (az itteni gyártók leszarják a tisztaságot) .. például jódot és néha az akkumulátorcellákból származó savat. (Ez árthat az életnek!)
+Ez is gyakori, hogy találtál "túlmelegedett barna szart", ami sokáig tarthat...
Cseh pervitin nem a tisztaságról szól, de mindenesetre elég gyorsabban érzed magad, mint a 90%+ met.
A tiszta meth sima. A pervitin olyan mint a csiszolópapír-éles.

Sokféle metet szedtem már. A cseh szar őrültebb és sokkal veszélyesebb is.

A cseh drogfüggők általában nem akarnak tiszta kristályokat, mert nem érzik magukat fettnek.
Nekem most van Crystalom Hollandiából, a haveroknak nincs elég...
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Kár, hogy nincs részletes eljárás a cseh metafőzéshez.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Mire gondol? Úgy tudom, hogy az (ál)efedrin tablettákon alapuló, vörös foszfort és jódot használó standard eljárás jól dokumentált, mind a szakirodalomban, mind az itt a BB-n található videókban.
 
View previous replies…

JesusCrystal

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Mar 4, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
amikor itt olvastam, először azt hittem, hogy vicces, de most, hogy belegondolok, minden, amit itt írsz, teljesen megrémít, és végre megértem.

Csehországból származom és közel 10-12 éve főzök aktívan, előtte pedig 15-16 éves korom óta rendszeresen segítettem két régi iskolából származó mesternek, akik születésem óta főznek.


amit itt mindannyian írtok, az csak félig-meddig hülyeség, vagy inkább csak elméleti kémia, aminek semmi hasznát nem veszitek.


Több mint egy éve keresem itt a magasabb tudást, lelkesen lepődöm meg, hogy milyen okos emberek vannak itt, akik mindent tudnak és tudnak.


Egy ideig az volt a tévhitem, hogy én csak egy alsóbbrendű szakács vagyok, akinek csak általános kémiai ismeretei vannak... mindenáron más utakat akartam tanulni, mint a miénk, a cseh...


most már egyáltalán nem csodálkozom, hogy itt a drogpiacon az emberek dicsérnek valami terméket, ugyanakkor azt sem tudják, hogy az igazi PIKO hogyan működik, és vitatkoznak egy-két emberrel, akinek igaza van, hogy szart sem ér.


Olyasmit kerestem, ami nem létezik... Valójában megtaláltam - a büszkeségemet.

ÉS NE HÍVJUK PERVITINEK, a Temler Werke cég így nevezte a II. világháború alatt.


NEKÜNK VAN PIKÓNK, TI SZARHÁZIAK :-*
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Nyugi haver, örülünk, hogy itt vagy. A legtöbben itt soha nem főztünk, nem rendelkezünk semmilyen formális képzettséggel a szerves kémiában, és nem állítjuk vagy színleljük az ellenkezőjét. A főzéssel kapcsolatos bármilyen tanácsot vagy kijelentést a videós bemutatókon vagy átfogó írásokon kívül nagy csipetnyi sóval kell fogadni.

Ha a közösség javára szeretnéd fordítani a receptedet, vagy a főzés egyes aspektusait (arányok, időzítés, összetevők gyors/lassú hozzáadása stb.) megvitatni, akkor nagyra értékelnénk a szakértelmedet. Ezt megteheted itt, ebben a témában, vagy a https://bbgate.com/b/Czech/ címen, vagy ahol máshol jónak látod.

Ami a nevet illeti, a "pervitin"-t használtam, mint a hírekben és az irodalomban leggyakrabban használt félhivatalos nevet, ami a legjobb lenne az angol nyelvű közönség számára.
 
Top