Holtpont vagy postai kézbesítés?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Melyik a kényelmesebb és biztonságosabb az eladó és a vevő számára?
Adjon két választ (az eladó és a vevő szempontjából).
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Szerintem ez a kérdés hibás.
A postai kézbesítés "kényelmes", de kevésbé biztonságos.
A halott cseppek "biztonságosak", de nem kényelmesek.
Mindkét fél számára.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nem tudom... Mindkettővel van tapasztalatom, és szerény véleményem szerint a holt cseppek biztonságosak és kényelmesek, a postai kézbesítés pedig kényelmetlen, időigényes és nem biztonságos.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
A halott cseppek biztonságosak és kényelmesek, ha az összes vásárlója között él. Ha még egy kicsit is távol van, az embereket rávenni, hogy távolságokat vezessenek, hogy dolgokat rejtsenek el olyan helyeken, amelyeket nem ismernek, hektikus. Az is hatalmas kényelmetlenség, ha nagy távolságokat kell megtenni, hogy megtaláljuk az otthagyott dolgokat.
Az én legközelebbi "ésszerű elvárásom a leadásra" körülbelül 10 mérföldre van.
Nem biztonságos áruval hosszú távokon keresztül vezetni, nem jó, ha odahajtunk valamihez, körülnézünk, és újra elhajtunk.
SZERETEM a kiszállások ötletét, csak nem látom, hogy a közelemben bárhol is megvalósítható lenne.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Úgy értjük... ez a fickó mondta a legjobban. A halott cseppek rosszak, a postai szolgáltatások menőbbek és repülnek.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Emlékezzen arra is, hogyan bukott le Robert Hansen. Titkos dokumentumok halott cseppentése. Nem mintha valaki nem várhatná, hogy felbukkanj... IMO nincs jelentős előnye a postai szolgáltatással szemben. Csak több autóval járkálsz olyan dolgokkal, amiket valószínűleg nem akarsz magaddal vinni.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Kedves Heisenbergnek igaza van. A Deaddrop tökéletesen megfelel mind a vevő, mind az eladó számára. Azonban sok barátom ismerősei közül sokan lebuktak a postai rendszer használatán. Még mindig nem értem, mit akar még tudni.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Egyáltalán nem vagyok a holtpontok ellen. Jobban szeretném, ha lennének. De amennyire én tudom, itt sehol sem kapható semmi ilyesmi.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Ezután gondoskodjon arról, hogy jöjjenek, mivel a termékek az Ön kezében vannak. Dolgozzon ömlesztve.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Tehát tegnap írtam a Kérdések a halott csepp szállítás spanyolországba. Egy csomó nézet és nulla válasz.

Szóval hol történik a holtpontos szállítás? Mely országok használják ezt a módszert?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
NEM HASZNÁLJÁK, mert megbízhatatlan testvére. Legyünk őszinték, HEISENBERG csak azért reklámozza ezt a módszert, mert ő egy látnok. Látja a lehetőséget, de ez a lehetőség semmit sem jelent a jelenlegi szállítási módszerhez képest, a postai szolgáltatások túl kényelmesek ahhoz, hogy bármi mást használjanak.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
haha, tényleg biztos vagy benne, hogy egyetlen ország sem használja, akkor kelet-európai eladók sosem léteztek.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Erre gondoltam - azt hiszem, korábban már szó esett arról, hogy a holtpontok olyan helyeken, mint Lengyelország és Szerbia, elterjedtek -, de nem tudom, hogy ez hova terjed ki...
Úgy értem, szeretem az ötletet, és a cseppek elvégzése kockázatosabb az eladó számára és kevésbé kockázatos az ügyfél számára, de a cseppek hálózatának a helyén kell lennie...
Úgy értem, hogy szívesen dobnék az embereknek ezen a területen, de hogyan jut el hozzám a termék, van elég vevő? Mert én nem akarok az ellátási hálózat része lenni, csak logisztikus akarok lenni az utolsó mérföldes szállításhoz, haha.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
A halott cseppek például elrejti a gyógyszereket egy fa alá, egy szemétnek látszó zsák belsejébe? Ez nagyon sok munkának tűnik.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
De ha van egy erdő a közelben, a vidéki területeken élő emberek számára ez tökéletesnek tűnik, nagyon könnyű megtalálni a helyeket a kábítószerek elrejtésére, nem sok munka.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nincs sok lehetőségem, nincs piac arra, amit a helyemen szeretnék előállítani. Tehát, ha készpénzt akarok belőle csinálni, el kell adnom W.W., amit nyilvánvalóan nem tudok holtomiglani, tehát, postai szolgáltatás, hogy menjen.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Most jól figyeljen rám, ha nincs szervezett és professzionális csapata, akkor még csak nem is álmodhat a gyógyszerek nemzetközi szállításáról.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Igen, értem, mire gondol. Nem tudok biztosat mondani, mert nem osztja meg az országát. akkor a saját kreativitását kell használnia. végül, ha például kábítószert szállít az országon belül, ez nem jelent nagy problémát, akár a youtube-on található videókból is találhat magának valamit, például egy vizes palackba rejtve. maradjon biztonságban My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Azt is szeretném elmondani, hogy a dropoffokat már most is leginkább a nemzetközi kábítószer-szállításoknál használják (határon átkelő autók, tengeralattjárók az óceánban, siklók stb.), de hasznos lenne, ha itt is lenne egy csapat(opcionális).
 
Top